Top 10 Hummel Handball Grösse 2 – Piłki do piłki ręcznej

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kempa

#ad

Różowa/aqua, wytrzymała, przyjemna w dotyku, z żywicą i bez niej, poręczna, Kempa Piłka ręczna Leo do treningu i gry, odpowiednia dla każdej grupy wiekowej

#ad
Kempa #ad - Perfekcyjna okrągłość: stabilny pod względem kształtu bańka lateksowa z laminowaniem tekstylnym zapewnia doskonały skok przy jednoczesnym bardzo niskiej utracie powietrza. Dla twoich bohaterów klubu. Nasz wszechstronny: wytrzymały materiał i doskonale nadaje się do zabawy z żywicą i bez niej.

Zapobiega przepompowywaniu. Piłka ręczna leo: doskonała i nowoczesna piłka ręczna dla profesjonalistów i początkujących piłka do gry i treningu. Jesteśmy kempą, sportowców pełnokrwistych, takie jak andreas wolff, że możemy wyposażyć rozmiary piłki ręcznej, sportowców rekreacyjnych, miłośników piłki ręcznej i halowej, maniaków fitnessu i fanów treningu. Najwyższe wyczucie i kontrola piłki: miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia doskonałą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką.

Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów w podglądzie zdjęć. Jesteśmy dumni, jesteśmy zwycięzcami: dla wszystkich graczy zespołowych, Uwe Gensheimer i Xenia Smits. Od 2002 roku opracowujemy wysokiej jakości sprzęt do piłki ręcznej. Ponadto piłka ręczna leO zapewnia przyjemne uczucie piłki dzięki miękkiemu laminowaniu piankowemu.
MarkaKempa #ad
ProducentKempa #ad
Numer części200189207
Model200189207
GwarancjaBrak danych dotyczących gwarancji

2. hummel

#ad

Hummel Energizer Hb piłka ręczna

#ad
hummel #ad - Miękka pianka z PU, odpowiednia do żywicy syntetycznej. Dwuletnia gwarancja na szwy i kształt. Bańka lateksowa z zaworem powietrznym. Piłka treningowa.
Markahummel #ad
Producenthummel #ad
Waga1.01
Numer części212554-7261
Model212554-7261

3. Kempa

#ad

Kempa Unisex – piłki Leo dla dorosłych

#ad
Kempa #ad - Materiał zapewnia lepszą przyczepność i kontrolę nad piłką. Nadaje się do żywicy. Nowoczesne wzornictwo.
MarkaKempa #ad
ProducentKempa #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0
Szerokość0.39
Numer części200189207
Model200189207
GwarancjaNie dotyczy

4. Kempa

#ad

Kempa Spectrum Synergy Plus piłka ręczna do treningu i gry z unikalną konstrukcją 30-panelową – nadaje się dla każdej grupy wiekowej – czarna/anthra – rozmiar 2

#ad
Kempa #ad - Miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia najlepszą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką. Bardzo dobre odbicie w połączeniu z przyjemnym wyczuciem piłki dzięki dodatkowej warstwie pianki. Doskonała piłka do gry i treningu z unikalną konstrukcją 30-panelową. Wysoka jakość.
MarkaKempa #ad
ProducentKempa #ad
Wysokość6.69
Długość6.69
Waga0.99
Szerokość6.69
Numer części2001889
Model2001889
GwarancjaBrak gwarancji producenta

5. hummel

#ad

Hummel Unisex Concept Hb

#ad
hummel #ad - Nadrukowane kąty na powierzchni. Mikrofibra pu z pianką Air-Touch i zaworem powietrza. Piłka o wysokiej wydajności do gier. High performance ball for matches. Nadaje się do żywicy syntetycznej, z dwuletnią gwarancją na szwy i kształt.
Markahummel #ad
ProducentHummel #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.92
Szerokość0
Numer części212550-4314
Model212550
Gwarancja24 Miesiące

6. Molten

#ad

H0C3500-BW, Molten C7 piłka treningowa niebieski/biały/złoty 0

#ad
Molten #ad - Ułatwia chwytanie jedną ręką i szybkie rzucanie. Doskonałe właściwości sprężyste. Wyjątkowo poręczny dzięki nowej koncepcji amortyzacji i powierzchni. Bardzo miękka, innowacyjna skóra syntetyczna TPU. Top piłka treningowa "C7".
MarkaMolten #ad
ProducentMolten #ad
Waga0.99
Numer części4905741841126
ModelH0C3500-BW
GwarancjaBrak gwarancji producenta

7. hummel

#ad

Hummel Hb piłka ręczna dla dzieci, uniseks

#ad
hummel #ad - Bańka lateksowa z zaworem powietrznym. Nie nadaje się do żywicy syntetycznej. Dwuletnia gwarancja na szwy i kształt. Pu z powierzchnią pianki powietrznej. Pu z powierzchnią piankową Air-Touch.
Markahummel #ad
ProducentHummel #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0
Numer części212552-7771
Model212552
Gwarancja24 Miesięcy

8. Kempa

#ad

Od rozmiaru 0 do rozmiaru 3, piłka ręczna dla dzieci i dorosłych – wytrzymała i poręczna, Kempa LEO piłka ręczna do treningu i zabawy

#ad
Kempa #ad - Zapobiega przepompowywaniu. Perfekcyjna okrągłość: stabilny pod względem kształtu bańka lateksowa z laminowaniem tekstylnym zapewnia doskonały skok przy jednoczesnym bardzo niskiej utracie powietrza. Ponadto piłka ręczna leO zapewnia przyjemne uczucie piłki dzięki miękkiemu laminowaniu piankowemu.

Najwyższe wyczucie i kontrola piłki: miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia doskonałą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką. Jesteśmy kempą, jesteśmy zwycięzcami: dla wszystkich graczy zespołowych, sportowców rekreacyjnych, sportowców pełnokrwistych, maniaków fitnessu i fanów treningu. Jesteśmy dumni, miłośników piłki ręcznej i halowej, takie jak Andreas Wolff, że możemy wyposażyć rozmiary piłki ręcznej, Uwe Gensheimer i Xenia Smits.

Dla twoich bohaterów klubu. Od 2002 roku opracowujemy wysokiej jakości sprzęt do piłki ręcznej. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów w podglądzie zdjęć. Ręczna piłka leo: doskonała i nowoczesna piłka ręczna dla profesjonalistów i początkujących piłka do gry i treningu. Nasz wszechstronny: wytrzymały materiał i doskonale nadaje się do zabawy z żywicą i bez niej.
MarkaKempa #ad
ProducentKEMPA|#Kempa #ad
Wysokość6.77
Długość6.77
Waga0.99
Szerokość6.77
Numer części200187512
Model200187512
GwarancjaBrak danych

9. hummel

#ad

Hummel Hb piłka ręczna dla dzieci, uniseks

#ad
hummel #ad - Nie nadaje się do żywicy syntetycznej. Dwuletnia gwarancja na szwy i kształt. Bańka lateksowa z zaworem powietrznym. Pu z powierzchnią pianki powietrznej. Pu z powierzchnią piankową Air-Touch.
Markahummel #ad
ProducentHummel #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.44
Szerokość0.39
Numer części212552-4718
Model212552
Gwarancja24 Miesięcy

10. Kempa

#ad

Kempa LEO piłka ręczna do treningu i zabawy, od rozmiaru 0 do rozmiaru 3, piłka ręczna dla dzieci i dorosłych – wytrzymała i poręczna

#ad
Kempa #ad - Nasz wszechstronny: wytrzymały materiał i doskonale nadaje się do zabawy z żywicą i bez niej. Od 2002 roku opracowujemy wysokiej jakości sprzęt do piłki ręcznej. Jesteśmy dumni, jesteśmy zwycięzcami: dla wszystkich graczy zespołowych, że możemy wyposażyć rozmiary piłki ręcznej, sportowców rekreacyjnych, Uwe Gensheimer i Xenia Smits.

Perfekcyjna okrągłość: stabilny pod względem kształtu bańka lateksowa z laminowaniem tekstylnym zapewnia doskonały skok przy jednoczesnym bardzo niskiej utracie powietrza. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów w podglądzie zdjęć. Ręczna piłka leo: doskonała i nowoczesna piłka ręczna dla profesjonalistów i początkujących piłka do gry i treningu.

Najwyższe wyczucie i kontrola piłki: miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia doskonałą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką. Ponadto piłka ręczna leO zapewnia przyjemne uczucie piłki dzięki miękkiemu laminowaniu piankowemu. Dla twoich bohaterów klubu. Zapobiega przepompowywaniu. Jesteśmy kempą, takie jak andreas wolff, sportowców pełnokrwistych, miłośników piłki ręcznej i halowej, maniaków fitnessu i fanów treningu.
MarkaKempa #ad
ProducentKEMPA|#Kempa #ad
Wysokość6.34
Długość6.34
Waga0.99
Szerokość6.34
Numer części200187512
Model200187512
GwarancjaBrak danych