Top 10 Hoffmann Bräter – Brytfanny

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TLESS

#ad

TLESS® 2 w 1 naczynie do pieczenia z odlewu aluminiowego z pokrywką nadaje się do piekarnika | patelnia do duszenia i duszenia lub jako garnek do pieczenia na indukcji | bardzo lekka i wytrzymała | Ø

#ad
TLESS #ad - Przekonaj się sam! Wow – to słowo, gdy używasz swojej nowej brytfanny firmy tless po raz pierwszy. Technologia ironprotection umożliwia wyjątkowo łatwą obsługę podczas gotowania! Patyna lotosu na odlewie aluminiowym zapewnia przyjemne i szybkie czyszczenie – od teraz podczas gotowania masz uczucie lekkości.

Ale przeczytaj sam! Niezależnie od tego, ryby czy mięso – w przyszłości nic się nie przypali i i nic nie będzie Dzięki temu Twoje potrawy będą nie tylko zdrowsze, ale również smaczne! Lekka i wytrzymała – najlepsza alternatywa dla żeliwnej brytfanny. Idealnie nadaje się do smażenia, czy jako rondel z pokrywką, patelnia grillowa lub garnek do pieczenia chleba, możesz nie tylko wyczarować nowe potrawy, duszenia i pieczenia. Równowaga ciepła – nigdy więcej nie przypala się jednostronnie. Przycisk jest bezczasowy – nie lubisz widzieć uśmiechu innych po podaniu kreacji? Wspomnienia wspaniałego wieczoru pozostaną.

Z tej funkcji skorzystają szczególnie potrawy rybne każdego rodzaju – możesz cieszyć się równomiernie ugotowanym i intensywnym smakiem daniem! Pożegnaj się z tłustymi potrawami, czy chodzi o warzywa, ponieważ od teraz możesz gotować bez dodatkowego oleju. W przeciwieństwie do tradycyjnego naczynia do pieczenia z pokrywką, Twój nowy garnek do duszenia ma nieodzownie dobre przewodzenie ciepła. Niezależnie od tego, gotowania, ale również tworzyć nieodkryte eksplozje smakowe. Nie martw się o niskiej jakości naczynia do gotowania, gotuj z tą brytfanną i ciesz się w przyszłości niesamowitymi smakami.
MarkaTLESS #ad
ProducentTLESS #ad
Wysokość6.69
Długość11.81
Waga5.07
Szerokość15.35
Numer częściKJHBHBV252

2. Hoffmann

#ad

Powłoka nieprzywierająca, Hoffmann Patelnia do duszenia o wysokości 32 cm, do kuchenek indukcyjnych I Made in Germany I garnek do duszenia nadaje się do płyt indukcyjnych, rondel do duszenia i

#ad
Hoffmann #ad - Wysokiej jakości pokrywka ze szkła bezpiecznego niezawodnie chroni Ciebie i Twoją kuchnię przed rozpryskami tłuszczu. Twoja brytfanna na całe życie: wytrzymały ręcznie odlew aluminiowy, 100% Made in Germany, do wszystkich rodzajów kuchenek i dno w 100% wolne od odkształceń – w przeciwnym razie zwrot pieniędzy.

Atwa obsługa jest możliwa dzięki dwóm wytrzymałym uchwytom. Wzmocniona krawędź umożliwia łatwe porcjowanie. Absolutnie zrównoważone dzięki serwisowi powlekania Hoffmann. Czyszczenie jest szybkie i łatwe, ponieważ potrawy nie przywierają. Jednocześnie ciepło jest niezawodnie gromadzone, gotują całkowicie energooszczędnie, aż wszystkie aromaty się rozwiną.

Najlepsze rezultaty gotowania można osiągnąć dzięki doskonałemu rozprowadzaniu ciepła aż do wysokiej krawędzi 10, 5 cm. Atwe i beztłuszczowe gotowanie umożliwia pierwszorzędne właściwości zapobiegające przywieraniu tej patelni do duszenia w piekarniku. Nie nagrzewają się podczas używania na kuchence, nie ma ryzyka poparzenia.
MarkaHoffmann #ad
ProducentHoffmann #ad
Wysokość3.94
Długość12.6
Waga6.61
Szerokość12.6
Numer częściWSZD002
ModelHochrandpfanne 32 cm mit 2 Griffen

3. KRUSTENZAUBER

#ad

Nadaje się do piekarnika ze szklaną pokrywką – 6 l aluminiowy garnek do duszenia i patelnia – idealna patelnia indukcyjna,, KRUSTENZAUBER 28 cm odlew aluminiowy naczynie do pieczenia z pokrywką

#ad
KRUSTENZAUBER #ad - Uniwersalne zastosowanie – garnek nadaje się do piekarnika i idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, takich jak gazowe, elektryczne lub indukcyjne. Pyszny gulasz z soczewicy lub soczyste rolady. Pokochasz to. Jeśli coś nie pasuje do Twojego zestawu do duszenia garnków, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Garnek do gotowania z dwiema pokrywkami tworzy idealny zestaw do gotowania. Krustenzauber obietnica – jako niemieckie przedsiębiorstwo z zamiłowaniem do gotowania stawiamy na wysoką jakość i najlepszą obsługę. Garnek do duszenia o średnicy 28 cm zapewnia doskonałe rezultaty gotowania dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła i jest idealnym naczyniem do pieczenia.

Dla i z najbliższymi – oczaruj swoich przyjaciół i rodzinę pysznymi daniami z żeliwnego naczynia i spraw, aby gotowanie i jedzenie znów stały się wspólnym przeżyciem. Nowoczesne doznania podczas gotowania – dzięki nowemu garnkowi z odlewu aluminiowego i dwóm pokrywkom 1 x aluminium i 1 x szkło możesz od razu rozpocząć przygodę i zanurzyć się w świecie nowoczesnej kuchni dzięki dołączonym przepisom. Sercowa pieczeń skórkowa.
MarkaKRUSTENZAUBER #ad
ProducentKRUSTENZAUBER #ad
Wysokość6.69
Długość15.35
Waga5.07
Szerokość11.02
ModelKRZ 18

4. WMF

#ad

8,5 l, w tym termometr do pieczenia, indukcja ze stali nierdzewnej, możliwość mycia w zmywarce, 41x28x18,5 cm, owalna, Patelnia WMF, piekarnik, Cromargan, pokrywa indukcyjna

#ad
WMF #ad - Naczynia do pieczenia ze stali nierdzewnej nadają się doskonale do przygotowywania mięsa, taca serwisowa lub pieczeń gęsia - Taca do pieczenia nadaje się do gotowania, V 8, 1x pokrywka do indukcji, bez smaku i kwasów | Wielofunkcyjna w kuchni: przykry jako patelnia, nadaje się do pieczenia, pieczenia na kuchence lub duszenia w piekarniku.

Nadają się do wszystkich rodzajów pieców - również do indukcji. Transtherm-allherdboden: konstrukcja podłogi z równomiernym rozprowadzaniem ciepła i długim magazynowaniem ciepła w celu oszczędzania energii || Materiał: Stal nierdzewna Cromargan 18/10 - nadaje się do mycia w zmywarce, 5 l, łatwa w czyszczeniu, 1x termometr do pieczenia - numer artykułu: 0788009990 | | Pokrywka może być również używana jako odpowiednia do indukcji szalka ze stali nierdzewnej.

Zawartość: 1x patelnia do pieczenia 41 x 28 x 18, danie żaroodporne, 5 cm, drobiu i warzyw.
MarkaWMF #ad
ProducentWMF #ad
Wysokość7.28
Długość16.14
Szerokość11.02
Numer części0788009990
Model0788009990

5. WMF

#ad

Może być używana jako patelnia, ze szklaną pokrywką, pojemność 8,5 l, wymiary 41 x 28,5 x 18 cm, WMF brytfanna owalna ze polerowanej stali szlachetnej

#ad
WMF #ad - Naczynie do pieczenia ze stali nierdzewnej nadają się dobrze do przygotowywania mięsa, drobiu i warzyw. Dzięki optymalnemu rozprowadzaniu ciepła nic się nie przypala. Naczynie do pieczenia gęsi. Pokrywka może być również używana jako patelnia ze stali nierdzewnej nadającej się do płyt indukcyjnych.

Odporna na temperaturę do 250°C. Materiał: nierdzewna stal szlachetna cromargan 18/10 – nadaje się do mycia w zmywarce, łatwa w pielęgnacji, nadaje się do piekarnika, neutralna smakowo i kwasoodporna. Naczynie do pieczenia może być używane na wszystkich popularnych rodzajach kuchenek: indukcyjnych, elektrycznych, gazowych, szklano-ceramicznych.

Zawartość: 1 x owalna brytfanna duża 41 x 28, 5 x 18 cm, pojemność 8, 5 x 18 cm, wymiary dna 30, 5 l, 1 x pokrywa indukcyjna – numer artykułu: 0788016040. Wielofunkcyjna w kuchni: pokrywka jako patelnia, podkładka serwisowa – garnek do pieczenia do gotowania, naczynie do zapiekanek, smażenia na kuchence lub duszenia w piekarniku np.
MarkaWMF #ad
ProducentWMF #ad
Wysokość7.09
Długość16.14
Waga7.08
Szerokość11.22
Numer części0788016040
Model788016040

6. WMF

#ad

średnica 28 cm, ze stali nierdzewnej, WMF Vitalis garnek ze szklaną pokrywą

#ad
WMF #ad - Bez wkładu nadaje się również do gotowania, smażenia i duszenia. Kontrola gotowania na małym ogniu dzięki czytelnemu termometrowi do 100°C. Nadaje się do mycia w zmywarkach do naczyń i do zastosowania w piekarniku w temperaturze do 180°C.

Garnki marki wmf nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek – również do płyt indukcyjnych. Dno w technologii transtherm do wszystkich typów kuchenek: opatentowana konstrukcja umożliwia równomierne rozprowadzanie i długą akumulację ciepła, zapewniając energooszczędne gotowanie. Zdrowe gotowanie na małym ogniu przyczyniające się do nowoczesnego i świadomego żywienia. Materiał: cromargan stal nierdzewna 18/10 – nadaje się do mycia w zmywarce, łatwa do utrzymania w czystości, neutralna pod względem smaku, nadaje się do zastosowania w piekarniku, odporna na działanie kwasów.

Szklana pokrywka z silikonową krawędzią zapobiega wydostawaniu się skroplin na płytę kuchenną. Zawartość: 1 garnek do aromatycznego gotowania na parze marki wmf Vitalis, 1 szklana pokrywa z silikonową uszczelką z wyjmowanym termometrem, średnica 28 cm ok. Z silikonową uszczelką. 5 l, numer artykułu: 1743016040 .
MarkaWMF #ad
ProducentWMF #ad
Wysokość4.92
Długość13.39
Waga7.1
Szerokość12.2
Numer części1743016040
Model1743016040
GwarancjaGwarancja producenta.

7. Silit

#ad

Silit brytfanna do płyt indukcyjnych

#ad
Silit #ad - Zawartość: 1 x brytfanna ze stali nierdzewnej 38 x 26 x 12, pojemność 7, 7 l, 2 cm, wysokość z pokrywką 20 cm, 1 x pokrywka indukcyjna – numer artykułu: 2136283911. Dno silitherm do wszystkich typów kuchenek: konstrukcja dna umożliwia równomierne rozprowadzanie ciepła i długą akumulację ciepła, zapewniając energooszczędne gotowanie.

Wielofunkcyjność w kuchni: pokrywka jako patelnia, forma do zapiekanek, podkładka serwisowa lub garnek do pieczenia gęsi – naczynie nadaje się do gotowania, smażenia na kuchence lub duszenia w piekarniku. Garnek do duszenia nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek – również indukcyjnych.

Nadaje się do piekarnika i odporna na temperaturę do 250°C. Materiał: stal nierdzewna 18/10 – nadaje się do mycia w zmywarce, łatwa w utrzymaniu, neutralna smakowo i odporna na działanie kwasów. Pokrywka może być również używana jako patelnia ze stali nierdzewnej nadająca się do płyt indukcyjnych. Naczynie ze stali nierdzewnej nadają się dobrze do przygotowywania mięsa, drobiu i warzyw.
MarkaSilit #ad
ProducentWMF #ad
Wysokość11.02
Długość18.9
Waga1.1
Szerokość18.9
Numer części2136283911
Model2136283911

8. WMF

#ad

Brytfanna indukcyjna, 8,5 l, termometr do pieczenia, 38 x 26 x 12 cm, WMF Naczynie do pieczenia z pokrywką, stal nierdzewna Cromargan, szklana pokrywka, nadaje się do piekarnika

#ad
WMF #ad - Szklaną pokrywkę można obserwować proces gotowania z zewnątrz. Naczynie do pieczenia gęsi. Naczynia ze stali nierdzewnej nadają się dobrze do przygotowywania mięsa, drobiu i warzyw. Wielofunkcyjna w kuchni: pokrywka jako patelnia, naczynie do zapiekanek, podkładka serwisowa – garnek do pieczenia do gotowania, smażenia na kuchence lub duszenia w piekarniku np.

Zawartość: 1 x brytfanna owalna 38 x 26 x 12 cm, 8 l, 1 x szklana pokrywka, 7, 1 x termometr do pieczenia – numer artykułu: 0788029990. Odporna na temperaturę do 250°C z pokrywką do 180°C. Materiał: nierdzewna stal szlachetna cromargan 18/10 – nadaje się do mycia w zmywarce, nadaje się do piekarnika, łatwa w pielęgnacji, neutralna smakowo i kwasoodporna.

Naczynie do pieczenia może być używane na wszystkich popularnych rodzajach kuchenek: indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, szklano-ceramicznych. Dzięki optymalnemu rozprowadzaniu ciepła nic się nie przypala.
MarkaWMF #ad
ProducentWMF #ad
Wysokość4.72
Długość14.96
Waga6.55
Szerokość10.24
Numer części788029990
Model788029990

9. Karcher

#ad

Karcher 121749 brytfanna z odlewanego aluminium 2 w 1, 35 cm, czarny, z rękawicami do pieczenia

#ad
Karcher #ad - 8, 3 l / wymiary zewnętrzne całkowite: ok. 42 x 25, 5 x 12 cm dł. Powłoka: wysokiej jakości teflonowa klasyczna powłoka nieprzywierająca zapewnia wygodne gotowanie i łatwe czyszczenie.

Zakres dostawy: naczynie do zapiekanek Karcher z pokrywką, rękawice do garnków, instrukcja obsługi może. X szer. X wys. 5 x 5, pojemność: ok. 42 x 25, pojemność: ok. Typ: garnek do duszenia z litego odlewu aluminiowego z pokrywką może być również używany jako patelnia. 42 x 25, 5 cm, 7 litra / Wymiary zewnętrzne pokrywki/patelni: ok. 3, 5 x 17 cm. Właściwości: naczynie do pieczenia z odlewu aluminiowego o grubości dna 5, 5 mm, nadaje się do piekarnika do 260°C, ceramicznych i gazowych, nadaje się do kuchenek elektrycznych, grubość ścianki 2, 5 mm, nadaje się do mycia w zmywarce. Wymiary zewnętrzne całkowite brytfanny: ok.
MarkaKarcher #ad
ProducentKarcher #ad
Wysokość17.7
Długość50
Szerokość28.5
Numer części121749
Model121749

10. STONELINE

#ad

Naczynie do pieczenia z pokrywką, kolor brytfanny: czerwony, nadaje się do pieczenia w piekarniku, Stoneline Naczynie do kuchenek indukcyjnych 32 cm, odlew aluminiowy garnek z prawdziwymi cząstkami kamienia, 6,6 l

#ad
STONELINE #ad - Naczynie do pieczenia z pokrywką nadaje się do piekarnika do 240°C bez osłony termicznej / 200°C z uchwytami termicznymi. Dzięki naczyniu do pieczenia stoneline z odlewu aluminiowego można gotować i smażyć bez tłuszczu i oleju. Naczynie do pieczenia można myć w zmywarce.

W swoim nowym garnku możesz w przyszłości gotować zdrowo, a mimo to doświadczyć wyjątkowego smaku. Doskonale nadaje się jako małe naczynie do pieczenia gęsi. Odporny na zarysowania garnek do duszenia jest wyposażony w jedyną na świecie powłokę zapobiegającą przywieraniu z prawdziwych cząstek kamienia. Materiał: odlew aluminiowy, pojemność 6, numer artykułu: 20092. Niezależnie od tego, garnek z odlewu aluminiowego może być stosowany do kuchenek gazowych, płyt ceramicznych, czy chodzi o patelnię stoneline czy patelnię, indukcyjnych i elektrycznych.

Powłoka brytfanny i garnka do duszenia umożliwia gotowanie jak na gorącym kamieniu naturalnym. Aby zapewnić długotrwałą radość z garnka, zalecamy czyszczenie ręczne. Zakres dostawy: brytfanna z pokrywką 32 cm, 6 l, wysokość 12 cm, średnica indukcyjna: 19, 6 cm. Garnek wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.
MarkaSTONELINE #ad
ProducentSTONELINE #ad
Wysokość7.09
Długość18.11
Waga4.41
Szerokość13.66
Numer części20092
Model20092