Top 10 Fußwärmer – Duży sprzęt AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DR.PREPARE

#ad

Suszarek do butów, ogrzewacz butów, DR.PREPARE Elektryczna suszarka do butów, ogrzewacz do butów, butów narciarskich, suszarka do butów, suszarek do butów, suszarek z dmuchawą, suszarka do butów

#ad
DR.PREPARE #ad - Inteligentny timer funkcja ustawiania czasu pracy suszarki umożliwia ustawienie czasu schnięcia różnych butów bez obaw o niepotrzebne zużycie energii. Kozaki, buty płaskie i buty dziecięce.

Aby skutecznie usunąć wilgoć i specyficzny zapach z butów. Odwrotne umieszczenie - suszarka do butów różni się od tradycyjnej suszarki do butów. Bardzo dobrze nadaje się również do rękawiczek, skarpet itd. Szerokie zastosowanie - suszarka do butów nadaje się do różnych rodzajów butów, buty sportowe, czapek, np. Składana konstrukcja składana konstrukcja 90° zapewnia doskonałą przenośność i łatwe przechowywanie.

Ta suszarka do butów jest idealna do wędrówek lub wędrówek z plecakiem. Dzięki odwrotnemu umieszczeniu gorące powietrze może cyrkulować i spuszczać wodę. Szybkoschnącesuszarka do rękawic ma stałą temperaturę 40-50 ℃, co nie może łatwo uszkodzić butów.
MarkaDR.PREPARE #ad
ProducentDR.PREPARE #ad
Wysokość6.89
Długość10.63
Szerokość3.54
Numer częściDSD-0N3200W-JP
ModelDSD-0N3200W-JP
Gwarancja/.

2. Hotronic

#ad

Wielokolorowy, Unisex Snowboard – dla dorosłych, Hotronic Tech Dry, rozmiar uniwersalny

#ad
Hotronic #ad - Skala termometru No w temperaturze 70°C. Zdejmowana etażerka na buty, kozaki lub kaski. Wyłączanie w przypadku zbyt wysokich temperatur. Automatyczny czujnik do funkcji startu i stop. Wyświetlacz cyfrowy.
MarkaHotronic #ad
ProducentHotronic #ad
Waga5.29
Numer części01-0100-5207
Model01-0100-5207

3. COEKI

#ad

Butów, ogrzewacz butów, suszarka do butów, Elektryczna suszarka do butów, 360ª, elektryczna, rękawiczek, do butów, z europejską wtyczką, skarpet, antybakteryjna, przenośna suszarka do butów

#ad
COEKI #ad - Do suszenia butów sportowych lub butów sportowych przez sportowców. Elektryczna suszarka do butów może również uwzględniać zarówno podeszwę, jak i materiał wierzchni, a nawet suszyć równomiernie w martwych miejscach. Rozpraszanie ciepła w zakresie 360° na elektrycznej suszarce do butów znajduje się wiele otworów wentylacyjnych szczelnie rozmieszczonych. Wysokiej jakości materiał przenośna suszarka do butów wykonana jest z wysokiej jakości materiału ABS + PC, jest odporna na ciśnienie i wysokie temperatury, wysokiej jakości i trwała, ognioodporna i ognioodporna, dzięki czemu nie musisz się martwić o potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa.

Nadaje się do wszystkich rodzajów butów i kozaków, butów skórzanych, butów roboczych, rakiet śnieżnych i butów sportowych. Funkcja suszyć, podgrzewać, bawełnianych pantofli, butów z płótna żaglowego, eliminować nieprzyjemny zapach i dezynfekować buty! Chroń swoje buty przed wilgocią! Ogrzej swoje buty w chłodne zimowe poranki. Podczas podgrzewania wewnątrz buta powstaje cyrkulacyjny strumień ciepłego powietrza, który zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła do 360° i przyspiesza parowanie wody.

Dezodoryzacja i działanie antybakteryjne przenośna elektryczna suszarka do butów jest wyposażona w wbudowane fioletowe światło i elementy grzewcze PTC, pochłaniają zapachy, a jednocześnie hamują rozwój mikroorganizmów, dezodoryzują i osuszają oraz chronią buty przed wilgocią, które niszczą środowisko życia mikroorganizmów poprzez suszenie w wysokiej temperaturze, ogrzewając buty. W ten zimowy/deszczowy dzień już nigdy nie będziesz mieć bólu głowy po wysuszeniu butów. Atwa do przenoszenia rozmiar przenośnej elektrycznej suszarki do butów ma rozmiar dłoni, elektryczna suszarka do butów, można ją łatwo schować w walizce lub torebce, idealna w podróży lub do użytku domowego.
MarkaCOEKI #ad
ProducentCOEKI #ad
Wysokość7.48
Długość5.12
Szerokość1.97
Numer częściLX-01319
ModelLX-01319
GwarancjaNo

4. flintronic

#ad

Suszarka do butów narciarskich, skarpet, przenośna suszarka do butów z 3 trybami timera, butów, rękawiczek wtyczka EU, Flintronic Elektryczna suszarka do butów

#ad
flintronic #ad - W ten zimowy/deszczowy dzień już nigdy nie będziesz mieć bólu głowy po wysuszeniu butów. 60° rozpraszanie ciepła na elektrycznej suszarce do butów znajduje się wiele otworów wentylacyjnych szczelnie rozmieszczonych. Może zniszczyć środowisko życia suszarki do butów poprzez suszenie w wysokiej temperaturze i osiągnąć efekt. Bezpieczny materiał ogniotrwały elektryczna suszarka do butów wykonana jest z ognioodpornego materiału aBS UL94 V0 Podczas podgrzewania wewnątrz buta powstaje cyrkulacyjny strumień ciepłego powietrza, jak i materiał wierzchni, który zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła do 360° i przyspiesza parowanie wody.

Elektryczna suszarka do butów może również uwzględniać zarówno podeszwę, a nawet suszyć równomiernie w martwych miejscach. Szerokie zastosowanie - elektryczna suszarka do butów chroni buty przed wilgocią! rozgrzej swoje buty w chłodne zimowe poranki! Suszyć buty, dezodoryzować i zdezynfekować. Atwa do przenoszenia rozmiar przenośnej elektrycznej suszarki do butów ma rozmiar dłoni, elektryczna suszarka do butów, można ją łatwo schować w walizce lub torebce, idealna w podróży lub do użytku domowego.

Kontrola temperaturyelektryczna suszarka do butów z różnych materiałów, grubości lub wilgotności, suszarka może ustawić różne czasy 4/8/12 godzin, precyzyjne sterowanie czasowe może chronić Twoje ulubione buty przed przegrzaniem. Suszarka do butów posiada 2 wbudowane elementy grzejne PTC. Wzornictwo pierścieniowe nadaje się również do wszystkich rodzajów butów, buty skórzane, takich jak bawełniane pantofle, utrzymywać ciepło, buty robocze, buty z płótna żaglowego, śniegowce i buty sportowe.
Markaflintronic #ad
Producentflintronic®-eu #ad
Wysokość1.97
Długość8.27
Szerokość7.87
Numer częściLEU-3255767
Gwarancja1.

5. AOMiGT

#ad

Rękawiczek, przenośna suszarka do butów, skarpet, do butów narciarskich, Elektryczna suszarka do butów, ogrzewacz butów

#ad
AOMiGT #ad - Na elektrycznej suszarce do butów znajduje się wiele otworów wentylacyjnych. Suszarka do butów usuwa wilgoć z wnętrza buta, a urządzenie sterylizujące z fioletową lampą zapobiega rozwojowi bakterii. Nadaje się do wszystkich rodzajów butów i kozaków, butów roboczych, butów skórzanych, butów z płótna żaglowego, bawełnianych pantofli, rakiet śnieżnych i butów sportowych.

Z dolną ochroną wylotu kabla, dzięki czemu kabel nie pęka tak łatwo, trwalszy do codziennego użytku. Do suszenia butów sportowych lub butów sportowych przez sportowców. Rozmiar przenośnej elektrycznej suszarki do butów ma rozmiar dłoni, można ją łatwo schować w walizce lub torebce, elektryczna suszarka do butów, idealna w podróży lub do użytku domowego.

Ogrzej swoje buty w chłodne zimowe poranki. Podczas podgrzewania wewnątrz buta powstaje cyrkulacyjny strumień ciepłego powietrza, który zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła do 360° i przyspiesza parowanie wody. W ten zimowy/deszczowy dzień już nigdy nie będziesz mieć bólu głowy po wysuszeniu butów.
MarkaAOMiGT #ad
ProducentAOMiGT #ad
Numer częściAOM-HXGJ-LHP
ModelAOM-HXGJ-LHP
GwarancjaNie.

6. Snowpea

#ad

Butów roboczych, elektryczna suszarka do butów narciarskich do sneakersów, rękawic z timerem 3/6/9 godzin, butów, Snowpea Elektryczna suszarka do butów na gorące powietrze

#ad
Snowpea #ad - Elektryczna suszarka do butów na gorące powietrze firmy snowpea nadaje się do wszystkich rodzajów butów, buty skórzane, takich jak buty sportowe, buty narciarskie, śniegowce, butów i rękawiczek, rękawice bokserskie i wiele innych.65℃.

Rurki są wysuwane do 12 cm, co wystarcza do większości gniazd. Nie jest szkodliwy dla zdrowia. Można je suszyć i podgrzewać trzykrotnie skuteczniej niż tradycyjne suszarki do butów. Urządzenie wyłącza się automatycznie po upływie czasu, co oszczędza energię i zapobiega przegrzaniu. Po spakowaniu ma wymiary 16 x 11 x 6 cm, dzięki czemu można go bez problemu zabrać ze sobą w podróż, na narty, wędrówki lub podróże służbowe. Wskazówka: przy pierwszym użyciu urządzenia możesz zauważyć lekki zapach plastiku, który jednak znika po kilku razach.

Elektryczna suszarka do butów na gorące powietrze firmy snowpea jest ponadto kompaktowa i przenośna. Suszarka do butów jest wyposażona w dwie rury, 6 m, aby dopasować je do różnych rozmiarów butów i rękawic. W zależności od materiału i grubości butów lub kozaków można ustawić timer na 3, 6 lub 9 godzin. Długość kabla wynosi 1, które zapewniają gorące powietrze ok.
MarkaSnowpea #ad
ProducentSnowpea #ad
Wysokość1.18
Długość6.69
Szerokość2.56
Numer częściDSHJ-S-2110
ModelDSHJ-S-2110
GwarancjaCzyścić suchą szmatką.

7. Zawaer

#ad

Do butów, czapek, suszarka do butów z regulowaną długością, Zawaer Elektryczna suszarka do butów, z timerem i funkcją antybakteryjną, skarpet., ogrzewacz stóp, ogrzewanie butów

#ad
Zawaer #ad - Możesz wyjść bez obaw o bezpieczeństwo. Bezpieczny i szeroko stosowanyocieplacze do butów w przeciwieństwie do zwykłych ogrzewanych elektrycznych suszarek do butów, butów podróżnych itd. Nadaje się również doskonale do rękawiczek, skóra i inne drogie materiały nie ulegają uszkodzeniu.

Dzięki funkcji ustawienia czasu pracy suszarki można ustawić czas schnięcia różnych butów bez obaw o niepotrzebne zużycie energii. Inteligentny timerelektryczna suszarka do butów ustawia różne godziny pracy dla różnych typów butów, dzięki czemu nie musisz się martwić o uszkodzenia i niepotrzebne zużycie energii. Odwrotne umieszczenie - elektryczna suszarka do butów różni się od tradycyjnej suszarki do butów. Skutecznie usuwa wilgoć i zapach z butów. Dzięki składanej konstrukcji 90° te artykuły gospodarstwa domowego można łatwo złożyć, co zapewnia kompaktowe przechowywanie.

Suszarka ma stałą temperaturę 40-50 ℃, dzięki czemu buty nie ulegają łatwo uszkodzeniu. Dzięki odwrotnemu umieszczeniu gorące powietrze może cyrkulować i odprowadzać wilgoć, dzięki czemu nawet martwe narożniki butów są równomiernie suszone. Wysokiej jakości kabel, wytrzymuje siłę ciągnącą i zapobiega zaciśnięciu podczas użytkowania. Jeśli podczas korzystania z produktu masz jakiekolwiek pytania dotyczące suszarki do rękawic Zawaer lub naszych usług, skontaktuj się z nami w każdej chwili. Składana konstrukcja 90° zapewnia doskonałą przenośność.
MarkaZawaer #ad
ProducentZawaer #ad
ModelSchuhtrockner-1
Gwarancja1.

8. Bewinner

#ad

Ogrzewacz do butów, powłoka z tworzywa sztucznego, Bewinner Voilet Light suszarka do butów, snowboardowych, ogrzewania, dezodorantu, do butów piłkarskich, urządzenie osuszające

#ad
Bewinner #ad - Z dolną ochroną wylotu kabla, dzięki czemu kabel nie pęka tak łatwo, trwalszy do codziennego użytku. Praktyczny produkt na co dzień. Nadaje się do butów skórzanych, kozaków, butów z materiału, kozaków przeciwdeszczowych itd. Suszarka do butów usuwa wilgoć w bucie, a fioletowa lampa eliminuje rozwój bakterii. Suszarka do butów jest wykonana z tworzywa sztucznego i komponentów elektronicznych, które zapewniają wysoką jakość i trwałość. Suszarka jest przydatna dla sportowców, rybaków, narciarzy i osób mieszkających w strefie deszczowej.
MarkaBewinner #ad
ProducentBewinner #ad
Wysokość1.18
Długość6.69
Szerokość2.36
Numer częściBewinneru73npfgm5y
ModelBewinneru73npfgm5y

9. iwobi

#ad

Iwobi Przenośna suszarka do butów, ciepłych butów, butów do biegania, ogrzewacz do butów, suszarka do butów trekkingowych lub butów narciarskich, pomarańczowa, elektryczna suszarka do butów

#ad
iwobi #ad - Wytrzymały i trwały dzięki dolnej osłonie wylotu kabla kabel nie jest tak łatwy do złamania i bardziej wytrzymały do codziennego użytku. Suszarka do butów do podgrzewania i sterylizacji butów - suszarka do butów usuwa wilgoć z buta, a dzięki fioletowemu urządzeniu do sterylizacji lampy eliminuje rozprzestrzenianie się bakterii.

Praktyczna suszarka do butów - suszarka jest przydatna dla sportowców, rybaków, narciarzy i mieszkańców regionów deszczowych. Nadaje się do skórzanych butów, kozaków, kaloszy, butów, rękawiczek itd. Wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów - suszarka do butów jest wykonana z tworzywa sztucznego i komponentów elektronicznych, wysokiej jakości i trwałego w użyciu. Nadaje się do butów i rękawiczek itp. Praktyczny produkt w codziennym życiu.
Markaiwobi #ad
Wysokość2.36
Długość6.69
Szerokość1.18
Numer częścia
Modela

10. GHEART

#ad

Ciepłe buty do, dezodorant osuszanie, ogrzewacz butów, suszarka do butów trekkingowych lub również butów narciarskich, mini suszarka do butów narciarskich, GHEART Elektryczna suszarka do butów

#ad
GHEART #ad - Chroń swoje buty przed wilgocią. Atwy do przenoszenia i obsługi, niewielki rozmiar, szybkie nagrzewanie i łatwa do przenoszenia. Funkcja: suszarki do butów nadają się do suszenia, aby usunąć nieprzyjemne zapachy. Jest sucha i ciepła, można ją przechowywać w torbie zimą lub w deszczowe dni.

Idealna na zimną i mokrą porę roku. Można szybko wysuszyć buty i rękawiczki. Można również suszyć rękawiczki, butów roboczych, butów do biegania, butów sportowych, skarpety i podeszwy. Nie uszkadza delikatnych materiałów. Materiał: suszarka do butów jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, a zewnętrzna powłoka nie starzeje się łatwo i jest trwała. Bezpieczny i niezawodny, ciche suche buty, kabel nie jest łatwy do złamania, niska moc 10 W, równomierne odprowadzanie ciepła 360 stopni, z wyjściem na kabel na spodzie, bezpieczny i niezawodny, mniej energii niż lampy.

Szybko usuwa zimno i dyskomfort spowodowany zimowymi butami. Szerokie zastosowanie suszarki do butów nadaje się do butów, butów narciarskich, butów dziecięcych i zimowych. Zdolność ogrzewania i suszenia działa bardzo dobrze. Wszystko, co musisz zrobić, niewielka waga, niskie zużycie prądu, podłączyć źródło zasilania i będzie działać.
MarkaGHEART #ad
ProducentGHEART #ad
GwarancjaNo.