Top 10 Bild Abstrakt Wald – Plakaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. murando

#ad

Obrazy Szop pracz 60 x 90 cm włóknina obraz na płótnie 1-częściowy druk artystyczny nowoczesne obrazy ścienne XXL dekoracja ścienna wzór ścienny obraz, zwierzęta kolorowe plamy g-A-0245-b-a, murando

#ad
murando #ad - W 100% bezpieczny dla dzieci i sypialni. X wys. Całkowity format: ok. Dekoracja: przyciąga wzrok w Twoim mieszkaniu. 60 x 90 cm szer. Kolory o głębokiej i wysokiej ostrości kolorów. Właściwości: montaż nie jest wymagany. Stabilny i klasyczny, ręcznie naciągnięty na drewnianą ramę o grubości 15 mm, gotowy do zawieszenia. Pokój dzienny. Kolory: światłotrwały i bezzapachowy. Jednoczęściowy na płótnie z włókniny premium. Rękodzieło: ten obraz ścienny jest wykonany zgodnie z Państwa życzeniem po zakupie i zapakowany w stabilne opakowanie.
Markamurando #ad
Producentmurando #ad
Wysokość0.2
Długość35.43
Szerokość23.62
Numer częścig-A-0245-b-a-l

2. Novart

#ad

Novart Zestaw obrazów – gotowy do zawieszenia – nie wymaga dodatkowej ramy – las, nowoczesne góry, jeleń, natura, N013263a, do salonu, sypialni

#ad
Novart #ad - Niemiecka manufaktor: płótno z włókniny premium 110 g/m², nietkane, towar wysokiej jakości. Atwe zawieszanie: ząbkowane zawieszki są już zamontowane na zdjęciach. 7 mm. Bezzapachowy, odpowiedni do pokoju dziecięcego i sypialni. Jakość premium: na stabilnych płytach wiórowych MDF ok. Upiększy każde pomieszczenie. Rama nie jest potrzebna. Krawędzie obrazu są precyzyjnie zadrukowane. Wysoki połysk kolorów: szlachetny wygląd z odpornymi na światło i żywymi kolorami. Przyjazny dla środowiska: ekologiczny proces druku.
MarkaNovart #ad
Producentmade in Germany #ad
Wysokość0.28
Długość35.43
Waga0.24
Szerokość31.5
Numer częściN013263
ModelN013263

3. Pixxprint

#ad

Format: 100 x 70 na płótnie, Pixxprint Widok z góry nad jeziorem królewskim w Bawarii

#ad
Pixxprint #ad - Dzięki temu nie potrzebujesz własnej ramy ani innego napinacza. Aby uzyskać płynne przejście na krawędziach, obraz jest drukowany poza nie. Biała powierzchnia jest idealnie zakryta, a obraz ma piękne przejście do ściany. Wszystkie obrazy są drukowane za pomocą wysokiej jakości, ekologicznych atramentów pigmentowych i zapewniają fantastyczny efekt kolorów o wysokim kontraście.

Obraz jest bezpiecznie zapakowany w folię bąbelkową i oznaczony czerwoną taśmą ostrzegawczą, aby zapewnić optymalną ochronę na drodze wysyłki. Nasza portfolio obejmuje szeroką gamę kategorii, natura, krajobrazy, rośliny, erotyka i wiele innych. Te metalowe zawieszki ząbkowane można łatwo zamontować na drewnianej ramie.

Dzięki temu możesz szybko powiesić swój nowy obraz na płótnie na ścianie i cieszyć się nimi. Wstępnie zaznaczone punkty ułatwiają pozycjonowanie. Nasze wysokiej jakości ramy na płótnie składają się z ok. Tkanina płócienna z nadrukiem jest naciągana na drewnianą ramę już przed dostawą. Dzięki temu do każdego pomieszczenia znajdziesz odpowiedni motyw w pasującym rozmiarze. Prawdziwe drewno sosnowe o grubości 18 mm.
MarkaPixxprint #ad
ProducentPixxprint #ad
Wysokość0.71
Długość39.37
Waga3.75
Szerokość27.56

4. Eau Zone

#ad

Eau Zone Obraz ścienny na płótnie 120 x 40 cm przepiękny krajobraz z górami, lasami i dachem

#ad
Eau Zone #ad - Udekoruj swoje pomieszczenia obrazami z naszego portfolio, natura, krajobrazy, np. Wszystkie obrazy są dostępne w różnych formatach. Nasze ramy są wykonane z prawdziwego drewna sosnowego lub świerkowego i standardowo mają głębokość prawie 22 mm. Pokoje hotelowe, rośliny, zwierzęta, subtelna erotyka i wiele innych.

Jesteśmy zawsze świadomie odpowiedzialności za ochronę środowiska, używamy surowców odnawialnych oraz tuszy niezawierających rozpuszczalników i zwracamy uwagę na to, aby w handlu internetowym nie można uniknąć odpadów opakowań, które nie byłoby tak minimalnie jak to możliwe. Znajdą u nas coś dla siebie. Przekonaj się sam! wszystkie obrazy są dostarczane w stanie naciągniętym na drewnianą ramę, dzięki czemu nie potrzebujesz dodatkowej ramy lub innych elementów napinających. Upiększ swój salon, korytarz, sypialnię, kuchnię, pokój dziecięcy, gabinet lub biuro i stwórz swoją osobistą atmosferę dobrego samopoczucia.

Z kategorii: obrazy abstrakcyjne, potrawy i napoje, plaża i morze, z ponad 20 000 licencjonowanych motywów, gabinety lekarskie, np. Nasze obrazy są drukowane przy użyciu atramentów na bazie pigmentu i zapewniają fantastyczne kolory o wysokim kontraście. Również do pomieszczeń biznesowych, pomieszczenia handlowe, kancelarie itp. Z pewnością każdy znajdzie idealny motyw w pasującym rozmiarze. Krawędzie obrazów są standardowo zadrukowywane w kolorach motywu, dzięki czemu nie jest wymagana dodatkowa ramka na zdjęcia.
MarkaEau Zone #ad
ProducentEau Zone #ad
Numer części4251601581153

5. HAUS AND HUES

#ad

Abstrakcyjne wydruki sztuki górskiej 11 x 14", UNFRAMED, druk artystyczny, HAUS AND HUES Vintage National Park Set Poster Set National Park Nationalpark, sztuka ściany natury i druk górski

#ad
HAUS AND HUES #ad - Ten staranny proces zapewnia nie tylko dokładną reprodukcję, aby zagwarantować, udoskonala i drukuje każdy druk artystyczny za pomocą najnowocześniejszej technologii, ale również podkreśla pierwotny. Wszechstronna dekoracja: jeśli trudno się odwiedzić od wszystkiego, która pasuje do wystroju twojego samochodu, dwustronnej taśmy do plakatów lub gwoździ.

Gwarantuje to, drukujemy i pakujemy w USA w naszym zakładzie w Wynwood Arts District w Miami, Florida. Naturalnie inspirowana sztuka: zwróć uwagę na przyrodę wygodnie w domu. Te obrazy górskie znakomicie nadają się jako plakat do sypialni i wprowadzają ton w pokoju. Jeśli masz problemy z dostawą. Nasze wydruki kupujemy od społeczności utalentowanych i niezależnych artystów z całego świata.

Stworzymy, które zostały opracowane specjalnie do wysyłki druków artystycznych. Można go zamontować na dodatkowej ramce, zawieszenie tych odcisków górskich na ścianie przyniesie do Ciebie zbliżoną naturę. Proces ten zapewnia, żywymi kolorami, ostrymi szczegółami i jakością wykonania. Dzięki jednym z najlepszych parków narodowych kraju, ta dekoracja reprodukcji górskiej przyciąga wspaniałą. Najwyższa jakość ręczna: poważnie traktujemy wszystkie druki artystyczne.
MarkaHAUS AND HUES #ad
ProducentHAUS AND HUES #ad
Wysokość0.2
Długość14
Waga0.66
Szerokość11
Numer częściGP-L11O-Z2MP-11x14
ModelGP-L11O-Z2MP-11x14

6. murando

#ad

G-B-0041-b-m.

#ad
murando #ad - W 100% bezpieczny dla dzieci i sypialni. 40 x 80 40 x 80 40 x 80 40 x 80 40 x 80 – 5-częściowy zestaw na płótnie z włókniny premium. Stabilny i klasyczny, ręcznie naciągnięty na drewnianą ramę o grubości 12 mm płyta MDF, gotowy do zawieszenia.

Salon, sypialnia, kuchnia i pokój dziecięcy – nasze piękne i szlachetne obrazy tworzą przytulną atmosferę dla wszystkich mieszkańców domu i gości. Całkowity format: ok. 200 x 80 cm szer. Dekoracja: przyciąga wzrok w twoim mieszkaniu. Właściwości: montaż nie jest wymagany. Kolory o głębokiej i wysokiej ostrości kolorów. Kolory: światłotrwały i bezzapachowy. Rękodzieło: ten obraz ścienny jest wykonany zgodnie z Państwa życzeniem po zakupie i zapakowany w stabilne opakowanie. X wys.
Markamurando #ad
Producentmurando #ad
Wysokość0
Długość31.5
Szerokość15.75
Numer częścig-B-0041-b-m-l

7. deyoli

#ad

Nie jest to plakat ani plakat, motyw oprawiony na ramie z prawdziwego drewna, deyoli Lwy w Afryce efekt: czarny/biały w formacie: 80 x 60 jako obraz na płótnie, wysokiej jakości druk cyfrowy z ramą

#ad
deyoli #ad - Druk z odpornym na promieniowanie UV tuszem pigmentowym. Naciągnięty na ramę z prawdziwego drewna. Bezpłatne zawieszki i śruby. Szybka i bezpieczna dostawa za pomocą UPS lub DPD. Wyprodukowano w Niemczech.
Markadeyoli #ad
Producentdeyoli #ad
Wysokość0.2
Długość31.5
Waga3.09
Szerokość23.62

8. decomonkey

#ad

Decomonkey Obrazy jeleń natura 90 x 60 cm 1-częściowe obrazy na płótnie obraz na płótnie flizelina obraz ścienny druk artystyczny dekoracja ścienna ściana salon dekoracja ścienna zwierzęta krajobraz

#ad
decomonkey #ad - Nie mamy magazynu. Płótno i rama napinająca: płótno z włókniny premium jest umieszczone na Rama z naturalnego drewna o grubości 15 mm, ręcznie naciągnięta i złożona solidnymi stalowymi zaciskami.

Nasze farby są certyfikowane i mogą być używane w każdym pomieszczeniu pokój dziecięcy, salon, jadalnia. 1-częściowy, płótno z włókniny premium, ręcznie naciągane. 90 x 60 cm szer. Wygląda świetnie i pozostanie na długo. Dzięki temu wszystko jest naprawdę nowe. Wszystko zostanie wykonane dopiero po złożeniu zamówienia, zgodnie z życzeniem. Ręczne wykonanie: w naszej decomonkey. Dekoracja: wystarczy rozpakować, wbić gwóźdź na ścianie, powiesić i zobaczyć, jak zmienia się pomieszczenie! Zawsze nasz ulubiony moment. Kolory: najwyższa rozdzielczość druku, sypialnia, kuchnia, bezzapachowy i długotrwały blask kolorów. X wys. Format: ok.
Markadecomonkey #ad
Producentdecomonkey #ad
Wysokość0.59
Długość35.43
Szerokość23.62
Numer częściDKA1956a1S

9. Paul Sinus Art

#ad

Paul Sinus Art Obrazy na płótnie | obrazy na płótnie 120 x 80 cm jeleń w lesie

#ad
Paul Sinus Art #ad - Znajdziesz u nas coś dla siebie. Nadaje się również do użytku w biznesowej atmosferze, potrawy i napoje, np. Na pewno ci się spodoba! wszystkie obrazy są dostarczane naciągnięte na drewnianą ramę, dzięki czemu nie potrzebujesz dodatkowej ramy ani innych urządzeń mocujących. Fine art prints firmy paul sinus art to prosty i wspaniały sposób na zaprojektowanie pomieszczeń mieszkalnych.

Z kategorii: obrazy abstrakcyjne, gabinety lekarskie, krajobrazy, rośliny, np. Upiększ swój salon, korytarz, pokój dziecięcy, sypialnię, kuchnię, gabinet lub biuro i stwórz swoją osobistą atmosferę dobrego samopoczucia. Zaprojektuj swoje pomieszczenia obrazami z naszego portfolio ponad 20 000 licencjonowanych motywów, zwierzęta, pomieszczenia handlowe, plaża i morze, natura, subtelna erotyka i wiele innych. Z pewnością do każdego pomieszczenia znajdzie się idealny motyw w pasującym rozmiarze.

Pokoje hotelowe, kancelarie itp. Nasze obrazy są drukowane przy użyciu atramentów pigmentowych i zapewniają fantastyczne rezultaty kolorystyczne o wysokim kontraście. Nasze ramki na płótnie są wykonane z prawdziwego drewna sosnowego lub świerkowego i mają standardowo głębokość prawie 22 mm. Jesteśmy zawsze świadomi naszej odpowiedzialności za ochronę środowiska, aby niestety odpady z opakowań nie do końca uniknąć, stosujemy surowce odnawialne oraz tusze niezawierające rozpuszczalników i zwracamy uwagę na to, itp. Są tak minimalne, jak to tylko możliwe.
MarkaPaul Sinus Art #ad
ProducentPaul Sinus Art #ad
Wysokość0
Długość47.24
Waga6.39
Szerokość31.5
Numer części547433116_120x80cm-2018

10. decomonkey

#ad

Obraz na płótnie, dekoracja ścienna, decomonkey Obrazy jelenia 120 x 80 cm, zwierzęta,, obrazy na płótnie, dekoracja ścienna do salonu, vintage, druk artystyczny, dekoracja ścienna w stylu retro

#ad
decomonkey #ad - Dzięki temu wszystko jest naprawdę nowe. Wszystko zostanie wykonane dopiero po złożeniu zamówienia, tak jak chcesz. Ręczne wykonanie: w naszym decomonkey! manufaktura nie posiada magazynu.

Format: ok. Dekoracja: wystarczy rozpakować, powiesić i zobaczyć, przybić gwoździe do ściany, jak zmieniło się pomieszczenie! Zawsze nasz ulubiony moment. Płótno i rama napinająca: płótno z włókniny premium jest zamontowane na Rama z naturalnego drewna o grubości 15 mm, ręcznie naciągnięta i złożona za pomocą solidnych stalowych klamerek.

120 x 80 cm szer. Wygląda świetnie i pozostanie tak przez długi czas. Nasze farby są certyfikowane i mogą być używane w każdym pomieszczeniu pokój dziecięcy, sypialnia, jadalnia. 1-częściowy, płótno z włókniny premium, ręcznie naciągane. Kolory: najwyższa rozdzielczość druku, kuchnia, salon, bezzapachowa i o wysokiej trwałości kolorów. X wys.
Markadecomonkey #ad
Producentdecomonkey #ad
Wysokość0.59
Długość47.24
Szerokość31.5
Numer częściDKC0162a1XL