Top 10 vintage Druckerpapier A4 – Papier listowy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. tatmotive

#ad

100 arkuszy z kopertami bez okienka, TATMOTIVE Papier listowy Boże Narodzenie Vintage Nordpol Express zestaw 100 sztuk DIN A4 90 g

#ad
tatmotive #ad - Nadaje się do drukarek laserowych i atramentowych, ale również doskonale nadaje się do ręcznego pisania. 100 papierów listowych i 100 kopert bez okienka Nordpol Express. Szukaj "tatmotive weihnachten" aby znaleźć wszystkie nasze piękne motywy bożonarodzeniowe. Papier listowy din a4 210 x 297 mm, papier 90 g/m², zadrukowany jednostronnie. Koperty din długie 220 x 110 mm, obustronnie zadrukowane, z taśmą klejącą nie jest konieczne nawilżanie! .
Markatatmotive #ad
ProducentTATMOTIVE #ad
Wysokość0.01
Długość11.69
Waga3.09
Szerokość8.27
Numer części05-0119-0090-00100

2. Glüxx Agent

#ad

Naturalnych, Zestaw 50 arkuszy papieru listowego DIN A4, wraz z kopertami DIN C6 w kolorze zielonym; nadają się do drukowania, doskonałe do zaproszeń ślubnych, kremowych z gałązkami eukaliptusa

#ad
Glüxx Agent #ad - Możliwość nadruku: zarówno w drukarce atramentowej, jak i laserowej otrzymasz wspaniały obraz dzięki matowej powierzchni papieru. Otrzymasz: 50 arkuszy papieru listowego i 50 kopert od Twojego GLÜXX-Agent. Tylna strona jest również ozdobiona liśćmi eukaliptusa. Wymiary papieru: arkusz w formacie din a4 – 21 x 29, 7 cm 210 x 297 mm – 120 g/m² – kolor: kremowy/naturalny biały z oczami. Do projektowania: papier idealnie nadaje się do pisania listów. Wymiary koperty: papier typu kraft din c6 11, 4 x 26, 2 cm – 114 x 162 mm – 120 g/m² – kolor: eukaliptus/zielony.
MarkaGlüxx Agent #ad
ProducentGlüxx-Agent #ad
Wysokość0
Długość8.27
Szerokość11.69
Numer części1
Model1

3. tatmotive

#ad

Dzikie kwiaty, zestaw listów, papier listowy z kopertą, kwiatowe, zrównoważone dla kobiet i dorosłych, zestaw 25 zestawów papieru DIN A4 z obu stron, naturalne

#ad
tatmotive #ad - Od 100 zestawów stosuje się czyste opakowanie papierowe całkowicie wolne od plastiku. Design firmy tatmotive, wydrukowany w Niemczech - Made in Germany.

Rozmiar: arkusz papieru listowego din a4 210 x 297 mm, koperty DIN długie 110 x 220 mm. Nadaje się do drukarek laserowych i atramentowych, ale również doskonale nadaje się do ręcznego pisania. Otrzymujesz: 25 arkuszy papieru listowego i 25 kopert w stylu vintage retro. 25 zestawów jest wysyłanych w opakowaniu foliowym bez teczki. Gratulacje! tutaj odkryłeś wspaniały zestaw papeterii, który nie tylko pięknie wygląda, ale został również wyprodukowany w sposób zrównoważony. Najwyższej jakości papier offsetowy o gramaturze 90 g/m², za.
Markatatmotive #ad
ProducentTATMOTIVE #ad
Wysokość0.01
Długość11.69
Szerokość8.27
Numer części05-0148-0090-00025

4. tatmotive

#ad

DIN A4, Dzikie kwiaty, 50 arkuszy, papier do pisania, kwiatowe, obustronne, papier listowy, naturalne, zrównoważone dla kobiet, dla dorosłych

#ad
tatmotive #ad - Nadaje się do drukarek laserowych i atramentowych, ale również doskonale nadaje się do ręcznego pisania. Gratulacje! tutaj odkryłeś wspaniały papier listowy, który nie tylko pięknie wygląda, ale został również wyprodukowany w sposób zrównoważony.

Format din a4 210 x 297 mm, papier o gramaturze 90 g/m² z nadrukiem przyjaznym dla środowiska dzięki certyfikatom ekologicznym, których dochody przynoszą korzyści projektom ochronnym na całym świecie. 50 i 100 arkuszy są dostarczane w opakowaniu foliowym. Od 250 arkuszy używane jest opakowanie z czystego papieru całkowicie wolne od plastiku. Na piękne listy lub zaproszenia. Design firmy tatmotive, wydrukowany w Niemczech - Made in Germany. Otrzymujesz: 50 arkuszy papieru listowego z dzikimi kwiatami zadrukowanymi po obu stronach w stylu vintage.
Markatatmotive #ad
ProducentTATMOTIVE #ad
Waga0.88
Numer części01-0148-0090-00050

5. Jean-Philippe Dietz

#ad

Jean-Philippe Dietz® 100 papierów listowych w stylu vintage – obustronnie zadrukowane – wysokiej jakości papier listowy – papier 120

#ad
Jean-Philippe Dietz #ad - Piękne wzornictwo w stylu vintage – z przodu i z tyłu znajduje się nasz piękny design w stylu vintage. Druk wysokiej jakości – nasze nowoczesne drukarki drukują precyzyjnie i w wysokiej rozdzielczości. Opakowanie 100 szt. Całkowicie osobiste listy – pokaż odbiorcy, że zrobiłeś sobie dodatkowy wysiłek. Xxl – bezpośrednio większy zapas na wiele listów. Wyprodukowano w niemczech – nasz papier w stylu vintage jest produkowany w Niemczech.
MarkaJean-Philippe Dietz #ad
Numer częściPAPIER-001

6. Sophies Kartenwelt

#ad

Papier listowy z motywem kwiatowym wersja 4 w formacie DIN A4, od Sophies Kartenwelt, 50 arkuszy z jednostronnie zadrukowanych wysokiej jakości papier o gramaturze 120 g/m²

#ad
Sophies Kartenwelt #ad - PiĘkny: papier listowy z motywem "Kwiaty" – 50 arkuszy papieru listowego DIN A4 z jednostronnym nadrukiem. WszechstronnoŚĆ: papier listowy można po obu stronach pisakami, farbami wodnymi, farbami olejnymi i akrylowymi i może być również zadrukowany. Wykonane z miłością: nasze produkty są projektowane i produkowane w Niemczech z miłością. Osobisty: ten papier listowy idealnie nadaje się do zaproszeń, listów lub wierszy. Wysoka jakość: wysokiej jakości druk offsetowy 120 g.
MarkaSophies Kartenwelt #ad
ProducentSophies Kartenwelt #ad
Numer części234
Model234

7. Logbuch-Verlag

#ad

Logbuch-Verlag papier listowy Bayern różne motywy DIN A4 50 arkuszy

#ad
Logbuch-Verlag #ad - Odpowiedni do drukarek atramentowych, drukarek laserowych, drukarek atramentowych oraz do filcu, długopisów, pióra, kredek i ołówków. Papier z motywem w niebiesko-białą kratkę i wyglądzie drewna, bawarskie przyjęcie urodzinowe lub wesele, zaproszeń na oktoberfest, jako wkładka, piwo, takie jak urodziny, komunia chłopców, jubia.

Rustykalny styl dworkowy. Rocznica, łąka, hokarstwo, karta menu menu, a także na wszystkie inne uroczystości, nadruk obustronny, piwo, bawarski styl – nadaje się do samodzielnego wykonania zaproszeń, brązowa rama, . Country look jest chętnie stosowany w gastronomii. Papeteria z własnej produkcji. Wysokiej jakości druk, rozmiar: 210 x 297 mm lub 21, 0 x 29, gramatura: 100 g/m2, bardzo mocny i wytrzymały, DIN A4, 7 cm.

W stylu bawarskim oferujemy również inne papiery, klamerki dekoracyjne, naklejki, naklejki, jak również winietki na stół i karty menu, torebki na prezenty, banderole, papier prezentowy, dekoracje do rozsypywania i małe prezenty dla gości. Na papierze listowym można pisać każdym pisakiem i zadrukować każdą drukarką. Z miłością i sercem od małego i szybkiego wydawnictwa Logbuch z Bawarii. Codzienna wysyłka! .
MarkaLogbuch-Verlag #ad
ProducentJeanette Dietl #ad
Wysokość0.04
Długość11.69
Szerokość8.27
Numer części20009-50
Model20009-50

8. Logbuch-Verlag

#ad

Logbuch-Verlag 25 arkuszy papieru listowego A4 Boże Narodzenie papier listowy do drukarki vintage papier bożonarodzeniowy dekoracja 100 g stary wygląd renifer jeleń

#ad
Logbuch-Verlag #ad - Na papierze listowym można pisać każdym długopisem i drukować przy użyciu każdej drukarki. Pisanie łączy więcej niż jedną kartkę bożonarodzeniową i raczej się otwiera. Pasujące do papieru z motywem wyścigowego, drewna mamy w projekcie również koperty, wizytówki na stół, łosia, karty menu i księgę gości.

Tak więc możesz pisać bożonarodzeniowe listy -. Codzienna wysyłka! Wysokiej jakości druk, din a4, bardzo mocny i wytrzymały, 0 x 29, rozmiar: 210 x 297 mm lub 21, gramatura: 100 g/m², 7 cm. Nadaje się do drukarek atramentowych, długopisów, drukarek laserowych, atramentowych oraz flamastrów, pióra, kredek i ołówków. Papeteria własnej produkcji. Z miłością i sercem od małego i błyskawicznego wydawnictwa Logbuch z Bawarii.

Rustykalny papier do pisania, kolegów, gości, członków. Motyw: boże narodzenie, klientów, pracowników, partnerów biznesowych, świąteczny papier listowy do pisania listów na Boże Narodzenie – do klientów biznesowych, klasyczny ze świecą w naturalnych kolorach. Znajdziesz u nas również małe prezenty dla gości i klientów oraz opakowanie bożonarodzeniowe na prezenty i prezenty.
MarkaLogbuch-Verlag #ad
ProducentJeanette Dietl #ad
Wysokość0.04
Długość11.69
Szerokość8.27
Numer części12060-25
Model12060-25

9. ABSOFINE

#ad

Absofine Alt Casanova, obustronny, 100 g, 60 arkuszy papieru listowego, średniowieczny papier listowy DIN A4, stary papier vintage

#ad
ABSOFINE #ad - Papier w formacie din a4 - 210 x 291 mm 100 g/m² - profesjonalny druk offsetowy. Papier jest obustronnie zadrukowany w 4 kolorach – tylna strona tej linii produktów jest zadrukowana w kolorze pasującym do przedniej strony.

Wysokiej jakości papeteria z motywem! papier z motywem, papier listowy, papi. Motyw starego papieru, obustronnie zadrukowany, w zestawie 60 arkuszy DIN A4. Nadaje się do drukarek atramentowych/laserowych i kopiarek, również do ręcznego opisywania. Profesjonalny druk offsetowy Podczas produkcji druku papier do cięcia musi być trzymany w określonej odległości.
MarkaABSOFINE #ad
ProducentABSOFINE #ad
Wysokość0.04
Długość114.57
Waga0.22
Szerokość82.68
Numer częściAB-60Old Look Paper
Model.

10. ELES VIDA

#ad

Prezenty, 100 sztuk papieru listowego DIN A4 w stylu vintage, nostalgia, urodziny, kartki ze skarbami, do, na dokumenty, na ślub, do majsterkowania, 100 g/m – stare papier do majsterkowania

#ad
ELES VIDA #ad - Duża wszechstronność: dzięki gramaturze 100 g/m² papier można pisać po obu stronach wszystkimi popularnymi pisakami, farbami olejnymi, czy chcesz tworzyć kartki ślubne, zaproszenia lub dyplomy, tuszami i farbami akrylowymi.

Wysokiej jakości papier: stosujemy wyłącznie wysokiej jakości papier, który jest produkowany bezpośrednio w Niemczech i profesjonalnie zadrukowany! Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasz papier jest wolny od wszelkich toksycznych substancji. Możliwość nadruku w domu: papier w stylu vintage można łatwo zadrukować za pomocą drukarki. Jeśli twoja drukarka nie może wydrukować naszego papieru, otrzymasz zwrot pieniędzy.

Obietnica serwisu: firma eles vida jest w 100% przekonana o naszym produkcie. Papier nie ślizga się w Twojej drukarce i gwarantuje wspaniały wydrukowany obraz. Zarówno w przypadku drukarki atramentowej, jak i laserowej jest bardzo ładny nadruk. Wycięty maszynowo, aby zapewnić dokładny format. Piękny papier a4: papier vintage 210 x 297 mm. Niezależnie od tego, farbami wodnymi, nie ma granic.
MarkaELES VIDA #ad
ProducentELES VIDA #ad
Wysokość0.01
Długość11.69
Waga0.22
Szerokość8.27
Numer częściFR-015
ModelEVK2APARENT