Top 10 Primewire USB hub – Koncentratory USB

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Anker

#ad

Anker Smukły i wydajny 4-portowy hub danych USB 3.0 z przedłużonym kablem 60 cm, Surface Pro, na MacBooka, mobilny dysk twardy i wielu innych, Pro / Mini, dyski flash USB, XPS, iMaca, notebooka

#ad
Anker #ad - Superspeed transmisja danych: dzięki fantastycznej prędkości transmisji danych do 5 Gb/s można przesyłać filmy HD w kilka sekund.

Co otrzymujesz: koncentrator danych anker ultra Slim 4-portowy USB 3. 0, opaska kablowa oraz instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Bardzo wytrzymały: wzmocniony kabel, stabilny materiał zewnętrzny i odporna na wysokie temperatury głowica wtykowa zapewniają najwyższą trwałość. Waży mniej niż 30 g i jest bardzo cienka. Ultra mobilny: miej swój hub zawsze i wszędzie ze sobą. Z jednego można zrobić cztery: wzbogacić swój komputer o 4 wydajne porty.
MarkaAnker #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość0.39
Długość27.68
Waga0.08
Szerokość1.18
Numer częściAK-848061023787
ModelAK-A7516012
Gwarancja18 Miesięcy

2. iDSOniX

#ad

MacBook, rozszerzenie USB 5 Gb/s, wielokrotne rozszerzenie do PC, rozdzielacz USB 3.2 Gen 1, Flash Drive,, Surface Pro, iMac, laptopa, iDsonix Hub USB 3.0 z przedłużonym kablem o długości 180 cm

#ad
iDSOniX #ad - Gdy światło się świeci, oznacza to, dzięki czemu nadaje się do różnych sytuacji w biurze, że urządzenie działa prawidłowo. Przenośny i kompaktowy: hub rozszerzający usb ma wyjątkowy design z pięknym wzorem tkaniny. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami ze złączami USB 3.

0, takimi jak macbook air / macbook pro / ps4 / klawiatura / pendrive USB/ mysz / MacPro / Surface Pro / drukarka / wymienny dysk twardy itp. Jest nie tylko łatwy do przenoszenia, ale również dobrze wygląda, co czyni go idealnym towarzyszem w domowym biurze i podczas podróży na świeżym powietrzu. Bezpieczeństwo i trwałość: każde złącze usb 3. 0 jest wyposażone w zintegrowane zabezpieczenie przed przeciążeniem. Dzięki temu podłączone urządzenia są chronione przed uszkodzeniami spowodowanymi zwarciem.

Doskonała kompatybilność: rozdzielacz usb idsonix jest kompatybilny z systemami windows, mac os i android. Kabel 180 cm + wskaźnik świetlny: hub usb idsonix jest dostarczany z kablem o długości do 1, 8 m, domu i poza nim. Wytrzymały materiał zewnętrzny i odporna na wysokie temperatury głowica wtykowa zapewniają najwyższą trwałość. Super speed 5 gbps: koncentratory usb 3. 0 idsonix wykorzystuje chip usb 3.
MarkaiDSOniX #ad
ProducentiDsonix TRADING CO.,LIMITED #ad
Numer częściiDsonix-AMPW4A-U3-18-BK

3. iDSOniX

#ad

Rozdzielacz 5 Gb/s, laptopa, iMac, MacPro, SuperSpeed USB rozszerzenie do komputera, Surface Pro, iDsonix -AMPW4A USB 3.0 rozdzielacz USB 3.0, PS4, MacBook Air/Pro/Mini, multiport USB, drukarki

#ad
iDSOniX #ad - Hub usb 3. 0 z 4 portami: rozdzielacz usb przekształca 1 port usb w 4 porty USB 3. 0, idealny dla użytkowników z wieloma urządzeniami elektronicznymi. Wytrzymały materiał zewnętrzny i odporna na wysokie temperatury głowica wtykowa zapewniają najwyższą trwałość.

Dzięki temu podłączone urządzenia są chronione przed uszkodzeniami spowodowanymi zwarciem. Jest nie tylko łatwy do przenoszenia, ale również dobrze wygląda, co czyni go idealnym towarzyszem w domowym biurze i podczas podróży na świeżym powietrzu. Kompatybilny wstecz z USB 2. 0 i usb1. 1. Super speed 5 gbps: koncentrator usb 3. 0 idsonix wykorzystuje chip usb 3.

0 core master chip, aby osiągnąć prędkość transferu 500 MB/s i przesyłać duże pliki o pojemności 1 GB w zaledwie 1 sekundę. Przenośny i kompaktowy: hub rozszerzający usb ma wyjątkowy design z pięknym wzorem tkaniny. Brak sterowników do zainstalowania, Plug and Play. Bezpieczeństwo i trwałość: każde złącze usb 3. 0 jest wyposażone w zintegrowane zabezpieczenie przed przeciążeniem.
MarkaiDSOniX #ad
ProducentiDsonix TRADING CO.,LIMITED #ad
Wysokość0.39
Długość3.15
Szerokość1.57
Numer częściiDsonix-AMPW4A-U3-015-BK

4. Aceele

#ad

IMac, MacBook Pro/Air, Aceele Hub USB 3.0 z przedłużonym kablem o długości 120 cm, Surface Pro, PS 4 i innymi, kompatybilny z komputerami stacjonarnymi, ultra cienki koncentrator USB do 4 USB 3.0

#ad
Aceele #ad - Nadaje się lepiej do domu, biura lub w dowolnym miejscu. Stabilny materiał zewnętrzny i odporna na wysokie temperatury głowica zapewniają najwyższą trwałość. Wskazówka: Porty USB 3. 0 nie mogą być używane do ładowania telefonu komórkowego lub innych urządzeń.

Długość kabla 120 cm + zapięcie na rzep hub usb marki aceele ma ultracienki kształt i minimalną wagę. Może przesyłać filmy HD w ciągu kilku sekund. Dzięki temu podłączone urządzenia są chronione przed uszkodzeniami spowodowanymi zwarciem. Większe bezpieczeństwo- każdy port jest wyposażony w wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem. Kompatybilny z urządzeniami interfejsu USB 3. 0, surface pro 3, macBook Pro, Macbook Air itd.

Kompatybilność- rozszerzenie aceele usb 3 hub jest kompatybilne ze wszystkimi systemami komputerowymi Windows, takimi jak aparaty cyfrowe, Mac OS i Android. Kabel jest przedłużony do 1, 2 m i można go przedłużyć lub skrócić za pomocą zapięcia na rzepy. Nie ma potrzeby instalowania sterowników, Plug & Play, przenośny. Multiport usb hub 3. 0 - przekształca 1 port usb na 4 porty usb, wstecznie kompatybilny z USB 2.
MarkaAceele #ad
ProducentAceele #ad
Wysokość0.43
Długość4.21
Waga0.13
Szerokość1.18
Numer częściAC-T10
ModelAC-T10

5. Aceele

#ad

Rozdzielacz USB 3.0 z 4 portami USB, HDD mobilnego dysku twardego, iMac, przenośny hub, laptopa, bardzo lekki, do MacBook Pro/Air/Mini, Aceele Hub USB, ultra cienki, notebooka

#ad
Aceele #ad - Otrzymasz koncentrator usb, kabel micro uSB o długości 1 m, 12 godzin natychmiastowej usługi odpowiedzi online i 24 miesiące gwarancji. Hub usb 3. 0 multi usb - hub usb przekształca 1 port usb laptopa w 4 porty usb 3. 0, wstecznie kompatybilny z USB 2. 0/1.

1. Superspeed transfer danychobsługuje prędkość transmisji usb 3. 0 do 5 gbit/s 10 razy szybciej niż USB 2. 0 Złącze usb c - podłączenie urządzeń superzasilanych, takich jak dyski twarde, może doprowadzić do awarii zasilania koncentratora. Podłączenie do portu usb c w celu zasilania koncentratora zapewnia stabilną transmisję i bezpieczeństwo. Ultra cienki i lekkirozdzielacz usb ma ultracienkie paski i waży mniej niż 40 g, nie zajmuje miejsca i jest idealny do pracy w domu, można go łatwo włożyć do plecaka lub torby na komputer, biurze lub w dowolnym miejscu.

Atwy do przenoszenia, łatwy w użyciu do pracy w biurze lub w podróży służbowej. Wsparcie jakości wzmocniony kabel, wytrzymała obudowa i zaawansowany chipset zapewniają silne wsparcie dla tego koncentratora USB. Wskazówka: c-usb nie może przesyłać danych i nie ładować komputerów i telefonów komórkowych. Plug and play, nie trzeba instalować sterowników. Hub usb może przesyłać obrazy i filmy o wysokiej rozdzielczości w ciągu kilku sekund.
MarkaAceele #ad
ProducentAceele #ad
Wysokość0.43
Długość4.21
Szerokość1.18
Numer częściAC-T07
ModelAC-T10

6. Aceele

#ad

Xbox i Mac itp, rozdzielacz USB z kablem 60 cm, Aceele Hub USB C z 4 portami USB-A, koncentrator danych typu C, koncentrator danych USB 3.0, odpowiedni do laptopów, komputerów stacjonarnych

#ad
Aceele #ad - Wskazówka: c-usb nie może przesyłać danych i nie ładować komputerów i telefonów komórkowych. Superspeed transfer danychobsługuje prędkość transmisji usb 3. 0 do 5 gbit/s 10 razy szybciej niż USB 2. 0 Atwy do przenoszenia, wstecznie kompatybilny z USB 2.

0/1. 1. Ultra cienki i lekkirozdzielacz usb ma ultracienkie paski i waży mniej niż 40 g, można go łatwo włożyć do plecaka lub torby na komputer, nie zajmuje miejsca i jest idealny do pracy w domu, biurze lub w dowolnym miejscu. Podłączenie do portu usb c w celu zasilania koncentratora zapewnia stabilną transmisję i bezpieczeństwo. Większe bezpieczeństwokażdy port jest wyposażony w wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem. Dzięki temu podłączone urządzenia są chronione przed uszkodzeniami spowodowanymi zwarciem.

Hub usb może przesyłać obrazy i filmy o wysokiej rozdzielczości w ciągu kilku sekund. Plug and play, łatwy w użyciu do pracy w biurze lub w podróży służbowej. Szybka synchronizacja danych i udostępnianie plików. Stabilny materiał zewnętrzny i odporna na wysokie temperatury głowica zapewniają najwyższą trwałość. Złącze usb c - podłączenie urządzeń superzasilanych, takich jak dyski twarde, może doprowadzić do awarii zasilania koncentratora.
MarkaAceele #ad
ProducentAceele #ad
Wysokość0.43
Długość4.21
Szerokość1.18

7. ICZI

#ad

Komputera stacjonarnego,, Surface Pro, długi kabel przedłużający, koncentrator danych do MacBook/Pro/Mini, mini USB 3.0, 1,2 m, rozdzielacz, ICZI Koncentrator USB 3.0, adapter z 4 portami USB 3.0

#ad
ICZI #ad - Przedłużacz 1, 2 m4 porty usb 3. 0 hub z przedłużaczem o długości 4 m sprawia, że jest to dobry wybór dla Twojego komputera. Co otrzymasz 1 x niklowany konwerter usb 3. 0 iczi na 4 porty usb 3. 0, z ponad 10-letnim doświadczeniem technologicznym i 3-letnim doświadczeniem w sprzedaży w serwisie Amazon dla tego typu koncentratorów; "dobra wydajność i punktualny serwis", bez obaw o obsługę posprzedażową.

Rozdzielacz usb 1 do 4ten rozdzielacz usb przekształca jedno z portów usb w 4 porty usb 3. 0, myszy, rozszerza komputer lub laptop o więcej klawiatury, słuchawek USB, drukarki, pamięci USB, kamery internetowej, hosta i innych urządzeń USB; oszczędza to kłopotów z wielokrotnym podłączaniem i podłączaniem.

Duża kompatybilnośćten rozdzielacz usb 3. 0 jest kompatybilny z windows 10/8/8. 1/7/vista/xp i mac os x, Linux i Chrome OS. Plug & play, nie wymaga sterowników. Ponadto poręczna i kompaktowa konstrukcja zapewnia idealną możliwość szybkiego dostępu do urządzeń USB w dowolnym miejscu. Jest wstecznie kompatybilny z USB 2. 0, 1.
MarkaICZI #ad
ProducentICZI #ad
ModelIZEC-TH26 DE

8. ICZI

#ad

XPS, przenośnego dysku twardego itd., pamięci USB, iMac, Rozdzielacz ICZI USB z przedłużonym złączem micro USB 5 V do MacBook, PC, Surface Pro, Mac Pro/Mini

#ad
ICZI #ad - Porty uSB 3. 0 obsługują tylko transmisję danych, a nie ładowanie, transmisję wideo lub inne funkcje. Szeroka kompatybilnośćrozszerzenie usb jest kompatybilne z pendrivami, głośnikami, ps4/PS5, zestawami słuchawkowymi USB, mac pro/Mini, MacBookami, myszami, imac, klawiaturami, surface pro, HDD, SSD, XPS, napędami flash USB, laptopami i wieloma innymi urządzeniami USB.

Multiport usb - rozdzielacz usb 3. 0 iczi można rozszerzyć do czterech portów danych usb 3. 0 i jest zgodny z usb 3. 2 gen 1 i obsługuje szybką transmisję danych do 5 Gb/s teoretycznie, dzięki czemu duże przesyłanie danych może zostać zakończone w kilka sekund. Wytrzymały materiał zewnętrzny i odporne na wysokie temperatury wtyczki zapewniają wyjątkową trwałość. Do podłączania dysków twardych, który jest potrzebny do normalnej pracy koncentratora i nie obsługuje ładowania komputera.

Bezpieczny i trwałykażde złącze rozdzielacza usb jest wyposażone w zintegrowane zabezpieczenie przed przeciążeniem. Chroni to podłączone urządzenia przed uszkodzeniami spowodowanymi zwarciem. Kabel przedłużający usb 3. 0 jest wyposażony w kabel o długości 120 cm, dzięki czemu jest łatwy w użyciu, który można łatwo wydłużyć lub skrócić za pomocą zapięcia na rzepy, nawet gdy komputer jest daleko. Brak ładowaniazłącze micro usb hub usb dostarcza tylko prąd, takich jak np.
MarkaICZI #ad
ProducentICZI #ad
Wysokość0.5
Długość4
Waga0.15
Szerokość1.46
Gwarancja18 Miesięcy

9. TP-Link

#ad

TP-Link UH700 7-portowy hub USB 3.0 z adapterem sieciowym i kablem USB 3.0, Linux, Mac OS, do 5 Gbit/s, kolor czarny, Hot Swapping, obsługuje Windows

#ad
TP-Link #ad - Dobra kompatybilność – w systemach windows 10 / 8. 1 / 8/7 / xp / vista / mac os x i linux nie są wymagane żadne sterowniki. Obsługuje hot-Swapping, Plug and Play.

W przypadku sprzedaży i wysyłki przez podmioty trzecie obowiązują dane danego sprzedawcy. Lepsze bezpieczeństwo – wielokrotna ochrona przed przegrzaniem, przetężeniem, przepięciem i zwarciem. Porty usb 3. 0 zapewniają prędkość do 5 gb/s, 10 razy szybciej niż USB-2. 0, wstecznie kompatybilne z USB 2. 0/1. 1. Zakres dostawy: 7-portowy hub usb 3. 0 uh700, kabel usB 3. 0 1 m, adapter napięcia 12 V/2 A, instrukcja szybkiej instalacji. Gwarancja producenta: 36 miesięcy w przypadku sprzedaży i wysyłki przez Amazon.
MarkaTP-Link #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość0.7
Długość6.5
Waga0.46
Szerokość0.7
Numer częściTL-UH700
ModelTL-UH700
GwarancjaGwarancja producenta

10. atolla

#ad

Koncentrator USB 3.0, aktywny z 4 portami, koncentrator danych SuperSpeed z przełącznikiem i 1 inteligentnym portem ładowania i adapterem zasilacza sieciowego 15, atolla Koncentrator USB z zasilaczem

#ad
atolla #ad - Otrzymaszhub usb 3. 0 wbudowany kabel do transmisji danych usb 3. 0 o długości 60 cm, adapter sieciowy 5 v/3 a A/C i instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Inteligentne złącze ładowarkiinteligentne złącze ładowania zapewnia najszybsze ładowanie różnych urządzeń, a także aparatów, w tym telefonów komórkowych i tabletów z systemem Apple i Android, konsol i wielu innych.

Koncentrator usb z zasilaniem - hub usb 3. 0 jest zasilany przez zasilacz 5 v/3 a, jak i urządzeń wymagających zasilania, który nadaje się zarówno do normalnych urządzeń USB, takich jak zewnętrzne dyski twarde. Oferujemy 18-miesięczne * i przyjazne, łatwo dostępne wsparcie. Porty usb 3. 0 obsługują hipertransmisję danych do 5 gb/s, są wystarczająco szybkie, aby przesyłać filmy lub pliki HD w ciągu kilku sekund i są wstecznie kompatybilne z USB 2.

0/1. 1. Pojedynczy przełącznik i wskaźnik ledwłącznik/wyłącznik ze wskaźnikami led dla każdego portu są zaprojektowane tak, aby pojedynczy port USB był włączany lub wyłączany bez konieczności odłączania urządzeń, a niebieskie diody LED łatwo pokazują stan pracy. Hub usb 3. 0 5 gb/s - rozbudź jeden port usb 3.
Markaatolla #ad
Producentatuola #ad
Numer częściCH-204U3-WX
ModelCH-204U3-WX(DE-1)