Top 10 Obst Kostüm – Dekoracyjne owoce sztuczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. EQLEF

#ad

Dekoracja stołu, sztuczne owoce, 36-częściowy, EQLEF Dekoracyjna dekoracja wiśni sztuczna wiśnia owoce, realistyczne, wiśnie

#ad
EQLEF #ad - Ze względu na mały rozmiar sztuczne wiśnie należy trzymać z dala od dzieci. Realistyczne sztuczne owoce mogą również wspierać naukę lub malowanie. Materiał i rozmiar: te sztuczne wiśnie są wykonane z mocnej pianki i wyglądają niezgrabnie.

Rozmiar wynosi ok. Duży wystrój: wysokiej jakości sztuczne wiśnie pasują do domu, na imprezę, centrum handlowego, witrynę sklepową itd. Możesz użyć sztucznych owoców, aby stworzyć nakrycie głowy Carmen Miranda. Przyjazna obsługa klienta: oferujemy 6 miesięcy gwarancji jakości i przyjazną obsługę klienta dla sztucznych wiśni.

W przypadku oryginalnego zestawu owoców: 36 sztucznych wiśni zapewnia piękny, jasny wygląd w Twojej kuchni lub w domu. Nie należy myć pianki. W przypadku pytań dotyczących dekoracji plastikowych owoców prosimy o e-mail. 2, 5 cm. Wskazówki: owoce wiśni nie wchodzą w zakres dostawy. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem. Kolor: jak na zdjęciu.
MarkaEQLEF #ad
ProducentEQLEF® #ad
Wysokość0.98
Długość0.98
Waga0.09
Szerokość0.98
Numer części11su1025-4982
ModelL00118

2. Flair Flower

#ad

Zawieszka, Sztuczne cytryny/limonkowy warkocz, owoce, tworzywo sztuczne, zestaw 2 szt, girlanda, realistyczne owoce, atrapa żywności, mieszanka cytryn, sztuczne owoce, do dekoracji

#ad
Flair Flower #ad - Bardzo lekki i łatwy w pielęgnacji. Zestaw 2 szt. Dekoracja na cały rok. Idealny zamiennik prawdziwej żywności. Rekwizyt do filmów, teatru, telewizji i fotografów spożywczych.
MarkaFlair Flower #ad
ProducentFlair Flower #ad
Wysokość20.87
Długość4.33
Waga0.68
Szerokość3.15
Numer części020761G
Model020761G

3. LATRAT

#ad

Festiwal, realistycznych bananów, LATRAT 10 sztuk sztucznych dekoracji bananowych, na imprezę, sztucznych owoców, dekoracja

#ad
LATRAT #ad - Rozmiar każdego owocu jest nieco inny, ale nie ma to wpływu na ich piękno. Realistyczne owoce: realistyczne sztuczne owoce, realistyczny wygląd, naturalny kolor, trwałe i realistyczne.

Nie musisz się martwić, że jest za duży lub za mały. Rozmiar: rozmiar odpowiada rozmiarowi prawdziwych owoców. Materiał: te słodkie dekoracyjne sztuczne owoce są wykonane z przyjaznej dla środowiska pianki, lekkie, miękkie, nietoksyczne, a ich realistyczne kolory sprawiają, że wyglądają jak prawdziwe owoce. Te sztuczne banany nadają się doskonale jako realistyczny rekwizyt do zestawu filmowego lub jako inspiracja do stworzenia dekoracyjnego obrazu martwej natury. Proszę uwzględnić niewielkie różnice w kolorze w zależności od partii. Wygląda realistycznie i żywo, co może rozjaśnić Twoją kuchnię lub dom.
MarkaLATRAT #ad
ProducentLATRAT #ad

4. Guyin

#ad

Guyin Czerwone dekoracyjne winogrona z tworzywa sztucznego, sztuczne owoce, winogrona, 2 sztuki, sztuczne owoce, warzywa, dekoracja

#ad
Guyin #ad - Każdy jest produkowany z wysokiej jakości produktu. Klastry winogron. Trwały i nadający się do prania. Wszystkie rozmiary owoców są standardowe, podobnie jak każdy zwykły owoc, miniaturki nie są takie, jak naprawdę wyglądasz. Kolor winogron: czerwony. Długość całkowita bukietu 17 cm, 36 sztuk. Idealna kombinacja owoców do każdej miski na owoce lub na ulubionym obszarze. Udekoruj swoją ulubioną miskę na owoce lub kosz tymi sztucznymi dekoracyjnymi owocami.
MarkaGuyin #ad
ProducentGuyin #ad
Waga0.22
Numer części4785468236401
Model4785468236401

5. Woohome

#ad

NA Woohome sztuczne truskawki sztuczne owoce, festiwal, 50 sztuk, do fotografii, dekoracja na imprezę

#ad
Woohome #ad - Zestaw sztucznych owoców: 35 sztuk sztucznych wiśni w 5 stylach, 15 sztuk sztucznych truskawek w 2 stylach. Jasne kolory sprawiają, że ludzie są wygodniejsi i przyjemniejsi.

Stosowane okazje: jest to najlepszy wybór do biura, fotografii, hotelu, ekspozycji na zewnątrz, konferencji, centrum handlowego, domu, supermarketu i innych okazji. Atwe do czyszczenia: sztuczne truskawki nie odkształcają się łatwo i nie pleśnieją, mogą być używane przez długi czas. Wieże i jasne kolory: żywy wygląd i kolory hi-fidelity, trwałe kolory i ekonomiczne. Wskazówka: Unikać jedzenia przez dzieci. Atwy do czyszczenia, pęknięcia. Materiał: pianka i tworzywo sztuczne, bezzapachowe, takie jak kolizje, nie musisz się martwić o problemy, trwałe i wielokrotnego użytku. Wystarczy przetrzeć szmatką i będzie czysta. Rozmiar: jak na zdjęciu.
MarkaWoohome #ad
ProducentWodima #ad
Waga0.6

6. Molyorch

#ad

Do dekoracji wina, prawdziwe winogrona, sztucznych owoców, Molyorch 9 dekoracyjnych winogron z tworzywa sztucznego, biura ogrodowego, dekoracja ze sztucznych owoców i warzyw

#ad
Molyorch #ad - Wiele winogron: nasz zestaw sztucznych winogron zawiera 9 winogron, które można łączyć, w tym 3 winogrona w kolorze fuksji, 3 winogrona z czarnymi winogronami i 3 winogrona z zielonymi winogronami. Jest tak łatwy w użyciu, sznurkiem, że nawet początkujący mogą szybko stworzyć idealną dekorację winogron.

Jest to dużo winogron, aby udekorować swój ogród lub podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Materiał: dekoracja winogron wykonana z tworzywa sztucznego, gładka w dotyku, nie ulega łatwo uszkodzeniu, tak jak prawdziwe winogrona, bardzo realistyczna, nie blaknie, jasne kolory, można ją również myć wodą, bardzo trwała, bardzo piękna. Wszechstronne zastosowanie: dekoracja winogron i owoców idealna do wystaw owoców, dekoracji imprez, dekoracji wina, rekwizytów do gier, pomoców naukowych, rekwizytów filmowych, wieńców, dekoracji rynku, rekwizytów do fotografii i codziennej dekoracji domu.

Atwy w użyciu: każda plastikowa choinka ze sztucznymi owocami ma otwory do łączenia z kijkami, drutem itp. Realistyczny design: imitacja sztucznych winogron z łodygami i liśćmi na czubku oraz kolorową powierzchnią, aby udekorować biuro lub salon, użyj go, taką jak świeżo zebrane winogrona, jest bardzo realistyczna i naturalna, aby uzyskać wspaniały wygląd i uczucie.
MarkaMolyorch #ad
ProducentMolyorch #ad
Wysokość1.97
Długość5.91
Waga0.64
Szerokość1.97
ModelMolyorch149

7. Woohome

#ad

Jako rekwizyt fotograficzny, na wesele, Woohome 4 dekoracyjne sztuczne winogrona z tworzywa sztucznego, imitacja winogron, sztuczne winogrona z liśćmi winogron

#ad
Woohome #ad - Zestaw sztucznych winogron: 4 sztuczne winogrona z winogronami, winogrona są dostarczane z 60 winogronami. Realistyczne i czarujące: gumowe wiązki winogron wyglądają bardzo realistycznie i w porównaniu z prawdziwymi winogronami, sztuczne winogrona mogą być używane przez długi czas.

Rozmiar: sztuczne winogrona, fioletowy, długość: ok. 24 cm. Kolor winogron: agat, ciemnoczerwony, czarny, jak na zdjęciu. Część winogron i trzonek można łatwo łączyć, nie są łatwe do uszkodzenia, co jest bardzo wygodne w użyciu. Wysokiej jakości materiał: sztuczne owoce winogron są wykonane z gumy, a winogrona mają dobrą elastyczność. Różnorodne możliwości zastosowania: dekoracyjne winogrona mogą być używane do dekoracji pomieszczeń, ścian, pokoi, imprez na świeżym powietrzu, biur, salonów, barów, dekoracji na podwórku, romantycznych niespodzianek i wesel.
MarkaWoohome #ad
ProducentWodima #ad
Wysokość5.91
Długość1.38
Szerokość2.76
Numer częściSimulation Grapes
ModelArtificial Grape

8. Molyorch

#ad

Dekoracyjne winogrona, rekwizyty do ogrodu, sztuczne owoce, podpór owocowych, Molyorch 7 sztuk sztucznych winogron z tworzywa sztucznego, dekoracyjne owoce

#ad
Molyorch #ad - Można je łączyć, jasnych i pięknych, aby udekorować swój dom. Szeroki zakres zastosowań: sztuczne winogrona nadają się do prezentacji owoców, dekoracji imprez, rekwizytów do gier, dekoracji miski, prezentacji szafy, produkcji girland, dekoracji wina, dekoracji domu, dekoracji rynku, przyborów edukacyjnych, edukacji przedszkolnej itp.

Atwe czyszczenie: sztuczne winogrona są wykonane z tworzywa sztucznego i można je myć wodą. Trwały materiał: sztuczne ozdobne winogrona są wykonane z tworzywa sztucznego, bardzo trwałe, niełatwe do uszkodzenia i blaknięcia, mogą być używane do długoterminowej dekoracji. Wzornictwo symulacyjne: powierzchnia naszych winogron ozdobnych jest wyposażona w technologię powierzchni przypominającą mróz, wykwintne uczucie w dłoni i doskonałe wykonanie, dzięki czemu symulowane winogrona wyglądają realistycznie, bardzo realistycznie i naturalnie.

Na sztucznych winogronach znajdują się gniazda. Po dłuższym użytkowaniu można oczyścić z kurzu ze sztucznych winogron wodą. Idealne połączenie: sztuczne winogrona są dostępne w trzech kolorach, są wyposażone w sztuczny liść winorośli.
MarkaMolyorch #ad
ProducentMolyorch #ad
Wysokość7.64
Długość8.78
Waga0.51
Szerokość2.09
ModelMolyorch152

9. BESPORTBLE

#ad

Porzeczki, kuchnia, 50 sztuk prawdziwych jagod, model, sztuczne jagody, owoce, żywność, rekwizyty, domek wiejski, owoce, dekoracja stołu, styl wiejski, dekoracja

#ad
BESPORTBLE #ad - Sztuczne owoce, sztuczne winogrona można ustawić czas, sztuczna dekoracja gałązek, bezpośrednio za pomocą klapki, jak prawdziwe, dekoracyjne girlandy, aby wyczyścić ją czysto, wygodne i czyste.

Girlanda ze sztucznych winogron, hotele, bary, sztuczne gałązki do wazonu, model, urządzenie, sala wystawowa, Miejsce zastosowania: biura, boutiki itp. Sztuczne owoce, realistyczne fotografie, sklepu, rośliny blueberry do dekoracji domu, domu, kuchni i na festiwalach. Dekoracja drzwi, sztuczna jagoda, do okien w handlu środkami spożywczymi, wiosenna dekoracja, do sklepów z owocami, wypiekami itp. Dekoracja wisząca, sztuczna roślina gałąź, bardzo ładna i żywa - jak sztuczny niebieski jagod.
MarkaBESPORTBLE #ad
ProducentBESPORTBLE #ad
Wysokość0.2
Długość0.71
Szerokość0.59
Numer częściA1225ED11P5T
ModelA1225ED11P5T

10. DHER

#ad

Dekoracja owoce nadmorskie realistyczne tworzywo sztuczne truskawka 20 sztuk symulacja owoców truskawek impreza owoce model z tworzywa sztucznego model truskawkowy dekoracja fotografia rekwizyt dekoracja ciasta owoce

#ad
DHER #ad - Szerokie spektrum zastosowania - nadaje się do komercyjnej technicznej miękkiej dekoracji domu, barów, rekwizytów do pokoju modelowego, dekoracji fotografii, do hoteli, na zewnątrz, do szkicowania studia, wyświetlaczy restauracji hotelowej, na szkole, centrów handlowych, wyświetlaczy sklepów z owocami, kawiarni i innych zastosowań i okazji.

Udekoruj swoje życie - realistyczny kształt truskawki, jasna powierzchnia i kolor, dobra w dotyku. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Rekwizyty symulacyjnetruskawki to plastikowe rekwizyty symulacyjne, które nie są jadalne. Wysokiej jakości materiał sztuczna truskawka jest wykonana z tworzywa sztucznego, który jest używany jako rekwizyt do celów dekoracyjnych.

Wprowadź blask do swojego życia. Delikatna symulacja - sztuczna truskawka może zastąpić prawdziwy owoc, że prawdziwy owoc pleśnieje i pogorszy się, aby przy różnych okazjach uzyskać odpowiednią przyjemność wizualną i pokonać wadę, można ją umieścić na stałe.
MarkaDHER #ad
ProducentDHER #ad
Waga0.2