Top 10 Mauspad Mit Gelkissen – Podkładki pod mysz

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. CHUQING

#ad

CHUQING Podkładka pod mysz mała z motywem 240 x 200 mm różowa dziewczynka

#ad
CHUQING #ad - Nadająca się do prania konstrukcjaPodkładka pod mysz nadaje się do prania, ma wspaniały efekt blokujący i nie blaknie po wielokrotnym czyszczeniu.

Gładka powierzchnia z lycryGładka powierzchnia umożliwia dokładniejszy i szybszy ruch myszy. Wygodny materiałdzięki zastosowaniu naturalnego materiału gumowego ta podkładka pod mysz zapewnia komfortowe wrażenia podczas użytkowania. Idealny rozmiarrozmiar tej podkładki pod mysz to 240 x 200 x 3 mm. Antypoślizgowe gumowe dno - antypoślizgowa gumowa podstawa utrzymuje podkładkę pod mysz w pomieszczeniu i zapewnia większą wydajność pracy.
MarkaCHUQING #ad
ProducentCHUQING #ad
Wysokość0.01
Długość7.87
Waga0.2
Szerokość9.29
Numer częściCF-513
ModelCF-513

2. CSL-Computer

#ad

Podkładka pod mysz XXL, TITANWOLF podkładka pod mysz dla graczy XXL, duży motyw, poprawia precyzję i prędkość, do myszy i klawiatury Roccat Razer Logitech, podkładka na stół, bardzo duży rozmiar, 900 x 400 mm, Titanwolf

#ad
CSL-Computer #ad - Wzór: circuit _board. Starannie wykonany szew na całym obwodzie wytrzymuje codzienne obciążenie biurka i sprawia, że Twoja podkładka pod mysz pozostaje podstawą Twojego sukcesu w grach przez wiele lat.

Drobno tkana powierzchnia materiału zapewnia dokładnie taki opór, który pozwala precyzyjnie prowadzić mysz. Dzięki gumowaniu na tylnej stronie podkładka pozostaje na swoim miejscu, nawet na szkle i podczas szalonych ruchów gry. Podkładka pod mysz można myć ciepłą wodą, a nawet prać w pralce w temperaturze 30-40°. 303670 Wersja extralarge w formacie 900 x 400 jest idealna dla graczy z niskim poziomem DPI i wyczerpującymi mi ramion.

Bezpieczna obsługa udoskonala twoje umiejętności i sprawi, którzy przywiązują szczególną wagę do szybkości, że staniesz się mistrzem Twoich gier. Podkładka pod mysz powinna stanowić oprócz imponującej wydajności śledzenia również solidną podstawę. Materiałowa podkładka pod mysz titanwolf jest skierowana do pasjonatów graczy, precyzji i komfortu.
MarkaCSL-Computer #ad
ProducentCSL-Computer #ad
Wysokość0.12
Długość35.43
Waga1.32
Szerokość15.75
Numer części7230367072
Model723036700
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. VENUSDALI

#ad

Podkładka pod mysz z podkładką pod rękę, VENUSDALI Podkładka pod mysz z poduszką żelową, mata pod mysz do biura i domu, przeciw bólom nadgarstków A, antypoślizgowa podstawa i gładka powierzchnia

#ad
VENUSDALI #ad - Dopasowanie rozmiar 24, można umieścić mysz, 8 x 21 cm jest idealny na biurko, klawiaturę do gier i inne elementy biurka. Szerokie zastosowanie - nadaje się do wszystkich rodzajów myszy, przyjaciół, młodzieży, ten zestaw podkładek pod mysz to najlepszy wybór dla mężczyzn, idealny rozmiar do codziennego użytku.

Atwy w czyszczeniu i nadaje się do długotrwałego użytkowania. Grubość 3 mm do wszystkich powierzchni. Wnętrze jest wypełnione pianką memory, że podkładka pod mysz stabilnie trzyma się każdej powierzchni stołu. Pielęgnacja nadgarstka podkładka pod mysz o odpowiedniej wysokości może delikatnie podpierać nadgarstek, dzięki czemu nadgarstek jest wygodniejszy w użyciu przez długi czas i ułatwia pracę, zabawę i naukę. Utrzymuj biurko w czystości i porządku. Gdy płyn rozpryskuje się na powierzchni powłoki, antypoślizgowy spód zapewnia, która owija ciepło wokół nadgarstka i równomiernie rozprowadza nacisk na rękę.

Może być bardziej ergonomicznata podkładka pod mysz jest wykonana z wysoce elastycznej pianki memory, która jest nietoksyczna i wygodna. Dzięki elastyczności tkaniny Twoje nadgarstki pozostają w ergonomicznie zdrowej pozycji. Dzięki temu można nie tylko dłużej pracować przy komputerze, ale również uniknąć obrażeń spowodowanych wielokrotnym obciążeniem. Gwarancja jakościgęsty, tworzy kropelki wody i zsuwa się.
MarkaVENUSDALI #ad
ProducentVENUSDALI #ad
Numer częściDFADA53
ModelDFADA53
GwarancjaNO

4. VENUSDALI

#ad

Przeciw bólom nadgarstka C, mata pod mysz do biura i domu, VENUSDALI Podkładka pod mysz z poduszką żelową, podkładka pod mysz z podkładką pod rękę, antypoślizgowa podstawa i gładka powierzchnia

#ad
VENUSDALI #ad - Dzięki temu można nie tylko dłużej pracować przy komputerze, ale również uniknąć obrażeń spowodowanych wielokrotnym obciążeniem. Pielęgnacja nadgarstka podkładka pod mysz o odpowiedniej wysokości może delikatnie podpierać nadgarstek, dzięki czemu nadgarstek jest wygodniejszy w użyciu przez długi czas i ułatwia pracę, zabawę i naukę.

Dzięki elastyczności tkaniny Twoje nadgarstki pozostają w ergonomicznie zdrowej pozycji. Grubość 3 mm do wszystkich powierzchni. Pomaga to poprawić wrażenia z gry graczy lub zwiększyć produktywność w biurze. Gwarancja jakościgęsty, tworzy kropelki wody i zsuwa się. Atwy w czyszczeniu i nadaje się do długotrwałego użytkowania. Czy to Święto dziękczynienia, dzieci, młodzieży, ten zestaw podkładek pod mysz to najlepszy wybór dla mężczyzn, Boże Narodzenie lub Nowy Rok, przyjaciół, rodziny i innych.

Gdy płyn rozpryskuje się na powierzchni powłoki, antypoślizgowy spód zapewnia, która owija ciepło wokół nadgarstka i równomiernie rozprowadza nacisk na rękę. Szerokie zastosowanie - nadaje się do wszystkich rodzajów myszy, kobiet, idealny rozmiar do codziennego użytku. Utrzymuj biurko w czystości i porządku. Wnętrze jest wypełnione pianką memory, że podkładka pod mysz stabilnie trzyma się każdej powierzchni stołu. Dopasowanie rozmiar 24, 8 x 21 cm jest idealny na biurko, można umieścić mysz, klawiaturę do gier i inne elementy biurka.
MarkaVENUSDALI #ad
ProducentVENUSDALI #ad
Wysokość0.01
Długość9.76
Szerokość8
Numer częściDFADA53
ModelDFADA53
GwarancjaNO

5. VENUSDALI

#ad

Antypoślizgowa podstawa i gładka powierzchnia, przeciw bólom nadgarstka B, podkładka pod mysz z podkładką pod nadgarstek, mata pod mysz do biura i domu, VENUSDALI Podkładka pod mysz z poduszką żelową

#ad
VENUSDALI #ad - Gdy płyn rozpryska się na powierzchni powłoki, antypoślizgowy spód zapewnia, która ogrzewa nadgarstek i równomiernie rozprowadza nacisk na dłoń. Dzięki temu można nie tylko dłużej pracować przy komputerze, ale również uniknąć obrażeń spowodowanych wielokrotnym obciążeniem.

Może być bardziej ergonomicznata podkładka pod mysz jest wykonana z bardzo elastycznej pianki z pamięcią kształtu, która jest nietoksyczna i wygodna. Utrzymuj swoje biurko w czystości i porządku. Gwarancja jakościgęsty, tworzy krople wody i zsuwa się. 3 mm grubości do wszystkich powierzchni. Atwy w czyszczeniu i nadaje się do długotrwałego użytkowania. Szerokie zastosowanie - nadaje się do wszystkich rodzajów myszy, ten zestaw podkładek pod mysz to najlepszy wybór dla mężczyzn, boże narodzenie lub Nowy Rok, dzieci, przyjaciół, idealny rozmiar do codziennego użytku.

Pielęgnacja nadgarstka: podkładka pod mysz o odpowiedniej wysokości może delikatnie podpierać nadgarstek, dzięki czemu nadgarstek jest wygodniejszy w użyciu przez długi czas i ułatwia pracę, zabawę i naukę. Dopasowanie rozmiar 24, 8 x 21 cm jest idealny na biurko, można umieścić mysz, klawiaturę gamingową i inne elementy biurka. Czy to Święto dziękczynienia, kobiet, młodzieży, rodziny i innych. Pomaga to poprawić wrażenia z gry graczy lub wydajność w biurze.
MarkaVENUSDALI #ad
ProducentVENUSDALI #ad
Numer częściDFADA53
ModelDFADA53
GwarancjaNO

6. VENUSDALI

#ad

Przeciw bólom nadgarstka D, VENUSDALI Podkładka pod mysz z poduszką żelową, antypoślizgowa podstawa i gładka powierzchnia, mata pod mysz do biura i domu, podkładka pod mysz z podkładką pod rękę

#ad
VENUSDALI #ad - Gwarancja jakościgęsty, antypoślizgowy spód zapewnia, że podkładka pod mysz stabilnie trzyma się każdej powierzchni stołu. Szerokie zastosowanie - nadaje się do wszystkich rodzajów myszy, ten zestaw podkładek pod mysz to najlepszy wybór dla mężczyzn, idealny rozmiar do codziennego użytku.

Dzięki temu można nie tylko dłużej pracować przy komputerze, ale również uniknąć obrażeń spowodowanych wielokrotnym obciążeniem. Pielęgnacja nadgarstka podkładka pod mysz o odpowiedniej wysokości może delikatnie podpierać nadgarstek, dzięki czemu nadgarstek jest wygodniejszy w użyciu przez długi czas i ułatwia pracę, zabawę i naukę. Wnętrze jest wypełnione pianką memory, która owija ciepło wokół nadgarstka i równomiernie rozprowadza nacisk na rękę. Grubość 3 mm do wszystkich powierzchni. Gdy płyn rozpryskuje się na powierzchni powłoki, tworzy kropelki wody i zsuwa się.

Czy to Święto dziękczynienia, kobiet, przyjaciół, młodzieży, Boże Narodzenie lub Nowy Rok, dzieci, rodziny i innych. Dopasowanie rozmiar 24, 8 x 21 cm jest idealny na biurko, można umieścić mysz, klawiaturę do gier i inne elementy biurka. Utrzymuj biurko w czystości i porządku. Może być bardziej ergonomicznata podkładka pod mysz jest wykonana z wysoce elastycznej pianki memory, która jest nietoksyczna i wygodna. Atwy w czyszczeniu i nadaje się do długotrwałego użytkowania.
MarkaVENUSDALI #ad
ProducentVENUSDALI #ad
Wysokość0.01
Długość9.76
Szerokość8
Numer częściDFADA53
ModelDFADA53
GwarancjaNO

7. CSL-Computer

#ad

XXL, podkładka na stół, 900 x 400 mm, duży rozmiar, TITANWOLF – XXL Speed Gamingowa podkładka pod mysz Titanwolf, mapa świata, poprawia precyzję i szybkość

#ad
CSL-Computer #ad - Drobno tkana powierzchnia materiału zapewnia dokładnie taki opór, że staniesz się mistrzem Twoich gier. Starannie wykonany szew dookoła wytrzymuje codzienne obciążenie biurka. Podkładka pod mysz powinna stanowić oprócz imponującej wydajności śledzenia również solidną podstawę.

Materiałowa podkładka pod mysz titanwolf jest skierowana do pasjonatów graczy, który pozwala precyzyjnie prowadzić mysz. Zapewnia, że podkładka pod mysz Titanwolf pozostanie podstawą Twojego sukcesu w grach przez długi czas. Dzięki gumowanej powłoce podkładka pod mysz Titanwolf nie przesuwa się tam i z powrotem, ale pozostaje na swoim miejscu, nawet na szkle i podczas szalonych ruchów gry.

Bezpieczna obsługa udoskonala twoje umiejętności i sprawi, którzy przywiązują szczególną wagę do szybkości, precyzji i komfortu. 303358. Podkładka pod mysz można myć ciepłą wodą, a nawet prać w pralce w temperaturze 30-40°.
MarkaCSL-Computer #ad
ProducentCSL-Computer #ad
Wysokość0.12
Długość35.43
Waga1.57
Szerokość15.75
Numer części23033582
Model23033582
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Anpollo

#ad

Anpollo XXL Speed Gamingowa podkładka pod mysz, XXL, mapa świata, antypoślizgowa podkładka na biurko poprawia precyzję i prędkość, podkładka na stół, wielofunkcyjna, 900 x 400 x 3 mm, duży rozmiar

#ad
Anpollo #ad - Doskonała stabilność i mocny uchwyt, aby zapobiec ruchom podkładki pod mysz. Jest nietoksyczny i bezpieczny w użyciu. Idealny rozmiar 900 x 400, pogrubiony dzięki konstrukcji o szerokości 3 mm sprawia, że korzystanie z większego obszaru jest wygodne.

Ochrona środowiska – ta podkładka pod mysz z certyfikatem ROHS jest wykonana z materiałów przyjaznych dla środowiska, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo. Antypoślizgowy spód z gumy – dzięki specjalnej macie z naturalnego kauczuku nasza podkładka pod mysz zapewnia najlepszą przyczepność. Podkładka pod mysz zapewnia najlepszy efekt użytkowania podczas grania na komputerze PC lub w przypadku zadań biurowych.

Czyste krawędzie – nasza podkładka pod mysz ma trwałe, szyte krawędzie, aby uniknąć zużycia. Dzięki temu podkładka pod mysz wygląda dobrze i można jej używać dłużej. Ultra-gładka powierzchnia – drobna struktura powierzchni podkładki zapewnia wyjątkowe połączenie prędkości i kontroli dla czujnika myszy.
MarkaAnpollo #ad
ProducentAnpollo #ad
Wysokość0.12
Długość35.43
Waga1.54
Szerokość15.75
Numer częściER-94 worldmap
ModelER-94 worldmap

9. Anpollo

#ad

900 x 400 x 3 mm, Anpollo Podkładka pod mysz gamingowa XXL, czarna, podkładka na stół, wielofunkcyjna, antypoślizgowa, duży rozmiar, poprawia precyzję i prędkość, XXL

#ad
Anpollo #ad - Czysto wykończone krawędzie – nasza podkładka pod mysz posiada wytrzymałe krawędzie, które zapobiegają strzępieniu się. Przyjazna dla środowiska – ta podkładka pod mysz z certyfikatem ROHS jest wykonana z materiału przyjaznego dla środowiska, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu zdrowiu.

Jest nietoksyczny i bezpieczny w użyciu. Podkładka pod mysz zapewnia optymalne wykorzystanie podczas gry na komputerze lub wykonywania zadań biurowych. Idealny rozmiar: 900 x 400, 3 mm pogrubienia – dzięki dużemu wzornictwu umożliwia wygodne korzystanie z większej powierzchni, np. Klawiaturę, mysz i/lub inne rzeczy na biurku. Ultra gładka powierzchnia – drobna struktura powierzchni podkładki pod mysz zapewnia wyjątkowe połączenie prędkości i kontroli dla czujników myszy.

Dzięki temu podkładka pod mysz wygląda świetnie i można jej dłużej używać. Stabilność jest bez zarzutu i zapewnia mocny chwyt, co zapobiega przesuwaniu się podkładki pod mysz. Gumowany antypoślizgowy spód – dzięki specjalnej podkładce wykonanej z naturalnego kauczuku nasza podkładka pod mysz zapewnia optymalną przyczepność.
MarkaAnpollo #ad
ProducentAnpollo #ad
Wysokość0.12
Długość35.43
Waga1.32
Szerokość15.75
Numer części90X40 full black

10. CSL-Computer

#ad

TITANWOLF Gamingowa podkładka pod mysz, XXXL, 1000 x 400 mm, poprawia precyzję i prędkość XXL, duży rozmiar, podkładka na stół, duża z motywem

#ad
CSL-Computer #ad - Umożliwia szybkie i precyzyjne sterowanie myszą i daje kontrolę i bezpieczeństwo podczas gry w rękę. Delikatnie tkana powierzchnia podkładki pod mysz Titanwolf jest sprawdzona od lat.

Powierzchnia materiału jest idealna do precyzyjnego sterowania myszą. Niepowtarzalny: gumowa powłoka z tyłu utrzymuje podkładkę na miejscu, nawet na szkle i przy szybkich ch ramion. Niezależnie od tego, czy w przypadku filigranowych prac z programami graficznymi, standardowymi aplikacjami biurowymi lub wymagającymi grami, Twoje polecenia sterujące zostaną wdrożone w skali 1:1.

Podkładka pod mysz o wymiarach 100 x 40 cm zapewnia miejsce na wszystkie przedmioty i przybory do pisania. Starannie szyte krawędzie: obszyty dookoła szew zapobiega strzępieniu się i gwarantuje długotrwałą zabawę. Podkładki pod mysz titanwolf można myć ciepłą wodą i można je prać w pralce w temperaturze 30-40°.
MarkaCSL-Computer #ad
ProducentCSL-Computer #ad
Wysokość0.04
Długość39.37
Waga1.63
Szerokość15.75
Numer częściA305396x3
ModelA305396x3
Gwarancja24 Miesięcy