Top 10 Logitech MX Anywhere 2s Kabellose Maus – Myszy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Logitech

#ad

Szary, opakowanie w języku angielskim, dla użytkowników lewo- i praworęcznych, połączenie 2,4 GHz przez odbiornik nano USB, Logitech Mysz bezprzewodowa M185, czujnik optyczny 1000 DPI, 12-miesięczna żywotność baterii, PC / Mac

#ad
Logitech #ad - Mały nanoodbiornik usb: może pozostać podłączony do notebooka. Sprawdzona niezawodność firmy logitech: Mysz M185 PC charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Atwa konfiguracja - wystarczy podłączyć i gotowe. Roczna żywotność baterii: włącznik / wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia również pomagają oszczędzać energię. Bezprzewodowe połączenie typu plug and play: swoboda ruchu połączenia bezprzewodowego z niezawodnością myszy z kablem - w biurze, z podkładką pod mysz lub bez, podczas gier, na komputerach z systemem Windows i Mac.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość2.4
Długość1.5
Waga0.17
Szerokość3.9
Numer częściM185
Model910-002235
Gwarancja3-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt

2. Logitech

#ad

Czerwony, czujnik optyczny 1000 DPI, 12-miesięczna żywotność baterii, połączenie 2,4 GHz przez odbiornik nano USB, dla użytkowników lewo- i praworęcznych, Logitech Mysz bezprzewodowa M185, opakowanie angielskie, PC / Mac

#ad
Logitech #ad - Uniwersalna kompatybilność: ta mysz logitech działa z komputerami z systemem Windows i komputerami Mac kompatybilne. Mały odbiornik usb typu nano: może pozostać podłączony do notebooka. Nawet jeśli zmienisz urządzenie, mysz pozostaje nienaruszona.

Rok pracy baterii: wyłącznik i inteligentny Tryb uśpienia pomaga także oszczędzać energię. Następna generacja: przełącz się na bezprzewodową mysz M235 dla większej wygody dzięki gumowanym powierzchniom uchwytu, funkcji wielu urządzeń i wskaźnikowi baterii. Odbiornik może pozostać podłączony przez cały czas: jeśli będziesz musiał go wyjąć, znajdzie swoje miejsce w myszy bezprzewodowej i nie zostanie zgubiony.

Sprawdzona niezawodność logitech: Mysz komputerowa M185 charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Atwa konfiguracja - wystarczy podłączyć i zacząć. Bezprzewodowe połączenie plug & play: swoboda przemieszczania się połączenia bezprzewodowego z niezawodnością myszy z kablem - w biurze, podczas grania, z podkładką pod mysz i bez, na komputerach z systemem Windows i Mac.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.1
Długość3.9
Waga0.22
Szerokość2.36
Numer części2227781
Model910-002237
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

3. Logitech

#ad

Czerwony, Logitech M185 Bezprzewodowa mysz, 12-miesięczna żywotność baterii, 2,4 GHz Połączenie za pośrednictwem odbiornika Nano-USB, 1000 dpi czujnik optyczny, dla lewej i praworęcznej, PC / Mac

#ad
Logitech #ad - Uwagi: usb jest ukryty w myszy. Sprawdzona niezawodność logit: mysz m185 PC charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Jeden rok żywotności baterii: przełącznik ON / OFF i inteligentny tryb uśpienia również pomaga w oszczędzaniu energii.

Bezprzewodowa plug & play connection: swoboda ruchu bezprzewodowego połączenia z niezawodnością myszy z kablem - w biurze, z i bez podkładki pod myszą, gier, na oknach takich jak komputery Mac. Odbiornik może być stale podłączony: jeśli chcesz go usunąć, znajduje przestrzeń w bezprzewodowej myszy i nie jest stracona. Uniwersalna kompatybilność: Ta mysz Logitech jest kompatybilna z komputerami z systemem Windows, a także Mac.

Tiny usb nano odbiornik: może pozostać włożony do notebooka. Uwaga: odbiornik nano znajduje się w komorze baterii myszy i może być tam przechowywane w razie potrzeby. Odbiornik może być stale podłączony: jeśli chcesz go usunąć, znajduje przestrzeń w bezprzewodowej myszy i nie jest stracona.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość2.36
Długość3.9
Waga0.17
Szerokość1.54
Numer części2227773
Model910-002240
Gwarancja3-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt

4. Logitech

#ad

Dla lewej i praworęcznych, PC / Mac, Gray, 2,4 GHz Połączenie przez odbiornik Nano-USB, Logitech M185 Bezprzewodowa mysz, 12-miesięczna żywotność baterii, czujnik optyczny 1000 DPI

#ad
Logitech #ad - Tiny usb nano odbiornik: może pozostać włożony do notebooka. Uniwersalna kompatybilność: Ta mysz Logitech jest kompatybilna z komputerami z systemem Windows, a także Mac. Sprawdzona niezawodność logit: mysz m185 PC charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością.

Uwaga: ujednolicowy odbiorca znajduje się w myszy. Bezprzewodowa plug & play connection: swoboda ruchu bezprzewodowego połączenia z niezawodnością myszy z kablem - w biurze, gier, z i bez podkładki pod myszą, na oknach takich jak komputery Mac. Bezprzewodowa plug & play connection: swoboda ruchu bezprzewodowego połączenia z niezawodnością myszy z kablem - w biurze, gier, z i bez podkładki pod myszą, na oknach takich jak komputery Mac.

Odbiornik może być stale podłączony: jeśli chcesz go usunąć, znajduje przestrzeń w bezprzewodowej myszy i nie jest stracona. Jeden rok żywotności baterii: przełącznik ON / OFF i inteligentny tryb uśpienia również pomaga w oszczędzaniu energii.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość2.36
Długość3.9
Waga0.17
Szerokość1.54
Numer części910-002238
Model910-002238
Gwarancja3-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt

5. Logitech

#ad

Amazon Exclusive, Logitech MX Anywhere 2 Mysz Bezprzewodowa, czujnik 4000 dpi, PC / Mac / Ipados, akumulator, Bluetooth i 2,4 GHz Połączenie za pomocą zjednoczenia odbiornika USB, 7 przycisków, multi-urządzenie

#ad
Logitech #ad - Hyper-szybki przewijanie: z kołem precyzyjnego MX w dowolnym miejscu 2, zmienia się między precyzyjnym do przewijania Hyper-Snell, czy to w biurze, czy w grach.

Technologia darkfield: skanowanie o wysokiej precyzji do 4000 DPI pozwala nam używać na wszystkich powierzchniach, od podkładki do podkładki do gładkiej powierzchni. Forma przyjazna ręcznie: bezprzewodowa mysz z Bluetooth jest idealna w ręku i oferuje pełną kontrolę w dowolnym momencie. Logitech flow: wraz z bezprzewodową myszą, treścią i dokumenty można przesuwać płynnie między maksymalnie trzema komputerami z systemem Windows lub Mac. Szybkie ładowanie: po zaledwie trzech minutach czasu ładowania Logitech MX w dowolnym miejscu 2 Mysz bezprzewodowa może być używana przez cały dzień.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.37
Długość3.97
Waga0.24
Szerokość2.44
Numer części910-005314
Model910-005314
Gwarancja2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

6. Logitech

#ad

USB-C, grafitowa, 8K DPI, śledzenie szkła, Ergo, Bluetooth, Linux, Logitech MX Master 3S, bezprzewodowa mysz z ultraszybkim przewijaniem, Windows, chrom, ciche kliknięcia

#ad
Logitech #ad - Certyfikat neutralny pod względem emisji CO2. Sterowanie przepływem między komputerami: praca na wielu komputerach lub laptopach i przesyłanie tekstów, obrazów i plików – między systemem Windows i macOS 5. Ergonomiczna konstrukcja: wygodna praca z wysokiej jakości myszką, której sylwetka została zaprojektowana z myślą o bardziej naturalnej pozycji nadgarstka i optymalnie rozmieszczonych kontrolach kciuka.

Ulepszone oprogramowanie do dostosowywania: dostosowywanie przycisków i optymalizacja przepływu pracy dzięki profilom specyficznym dla aplikacji w ulepszonych opcjach Logi + 5. Przewijanie magspeed: mysz komputerowa o niezwykłej prędkości, precyzji i prawie bezgłośnej pracy – przewijanie Magspeed jest o 90% szybsze 3, 87% bardziej precyzyjne 4 i bardzo ciche.

Ledzenie z 8k dpi: bezprzewodowa mysz komputerowa może być używana do pracy na każdej powierzchni – nawet na szkle 1 – dzięki ulepszonemu czujnikowi 8000 DPI z możliwością dostosowania czułości. Ciche kliknięcia: mysz bluetooth mx master 3s wprowadza ciche kliknięcia – z tym samym przyjemnym uczuciem, ale o 90% mniej odgłosów kliknięć 2. Części z tworzywa sztucznego mx master 3s są częściowo wykonane z certyfikowanego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu grafit: 27%, jasnoszary: 22% 10 .
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.04
Długość4.92
Waga0.68
Szerokość3.32
Numer części910-006559
Model910-006559
Gwarancja24 Miesięcy

7. Logitech

#ad

Programowalne przyciski, Bluetooth, ciche kliknięcia, Windows PC, Linux, Chrome, Logitech MX Anywhere 3S Compact mysz bezprzewodowa, szybkie przewijanie, Mac -, USB C, 8K DPI Any-Surface Tracking

#ad
Logitech #ad - Multi-device, macos, multi-os: do 3 urządzeń przez bluetooth w systemie Windows, Chrome OS lub Linux. Przewijanie z 1000 wierszy na sekundę: MagSpeed, najszybsze 5 i najbardziej precyzyjne kółko przewijania firmy Logitech 4. Bezproblemowe połączenie: przenośna mysz mx anywhere 3s zaprojektowana dla Intel EVO spełnia dane techniczne dla optymalnego połączenia Bluetooth: bez kluczy sprzętowych, bez kabli, bez kłopotów.

W każdym miejscu, wszędzie: praca na każdej powierzchni, również na szkle 1, mysz Bluetooth MX Anywhere 3S – teraz z czujnikiem 8K DPI i subtelnymi mi zakrywa więcej powierzchni. Adowanie do 3 godzin 8; ładowanie za pomocą dołączonego kabla USB C. Kompatybilny tylko z odbiornikiem USB Logi Bolt odbiornik nie wchodzi w zakres dostawy 6. Optymalizacja przepływu pracy: pracuj na różnych urządzeniach, ustawiaj prędkość śledzenia, dostosuj przyciski i korzystaj z gotowych dostosowań specyficznych dla aplikacji dzięki opcjom Logi + 7.

Głębszy przepływ dzięki cichym kliknięciom: mysz bezprzewodowa mX Anywhere 3S z cichymi kliknięciami - równie przyjemna, ale z mniejszym hałasem klikania niż MX Anywhere 3 zapewnia mniejsze rozproszenie uwagi i większą koncentrację. Szybkie ładowanie, trwała mysz usb c: po pełnym naładowaniu utrzymuje się do 70 dni i wytrzymuje 1 min. Wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu: części z tworzywa sztucznego MX Anywhere 3S zawierają certyfikowane tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu dla konsumenta: 78% dla grafitu, 61% dla Pale Grey i Rose 10 .
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.35
Długość3.96
Waga0.22
Szerokość2.56
Numer części910-006929
Model910-006929
Gwarancja24 Miesięcy

8. Logitech

#ad

śledzenie szkła, Ergo, ciche kliknięcia, USB-C, iPad – Space Grey, Apple, Logitech MX Master 3S do komputera Mac – bezprzewodowa mysz Bluetooth z ultraszybkim przewijaniem, 8K DPI, czarna

#ad
Logitech #ad - Remastered for mac: mysz mx master 3s performance dla Mac została zoptymalizowana pod kątem macOS i kompatybilna z iPadOS 1. Wysoka wydajność: mysz mx master 3s do mac bluetooth jest wyposażona w czujnik szkła 8K DPI 2 i ciche kliknięcia – o 90% mniej odgłosów kliknięć 3.

Adowanie przez usb-c do usb-c: pozostaje w pracy do 70 dni po pełnym naładowaniu i może być używany przez 3 godziny z szybkim ładowaniem w ciągu zaledwie 1 minuty 7. Połączenie dwóch najlepszych narzędzi kreatywnych na świecie: przy zakupie MX Master 3S dla Mac otrzymasz bezpłatną 1-miesięczną subskrypcję Adobe Creative Cloud. Przepływ pracy multi-mac: sparuj mysz bezprzewodową z maksymalnie 3 komputerami Mac lub laptopami i bez wysiłku przesyłaj tekst, obrazy i pliki między nimi 6. Ergonomiczna konstrukcja: wygodna praca z wysokiej jakości myszką, której sylwetka została zaprojektowana z myślą o bardziej naturalnej pozycji nadgarstka i optymalnie rozmieszczonych kontrolach kciuka.

Przewijanie magspeed: mysz komputerowa o niezwykłej prędkości, precyzji i prawie bezgłośnej pracy – przewijanie Magspeed jest o 90% szybsze 4, 87% bardziej precyzyjne 5 i bardzo ciche. Dostosowanie specyficzne dla aplikacji: przyspieszyć proces roboczy i dostosować go za pomocą predefiniowanych profili macOS i aplikacji w ulepszonych opcjach Logi + 6.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość3.32
Długość4.92
Szerokość2.01
Numer części910-006571
Model910-006571
Gwarancja24 Miesięcy

9. Logitech

#ad

Pale Grey, Bluetooth, USB C, programowalne przyciski, ciche kliknięcia, Chrome, 8K DPI Any-Surface Tracking, Linux, szybkie przewijanie, Logitech MX Anywhere 3S Compact mysz bezprzewodowa, Windows PC, Mac

#ad
Logitech #ad - Bezproblemowe połączenie: przenośna mysz mx anywhere 3s zaprojektowana dla Intel EVO spełnia dane techniczne dla optymalnego połączenia Bluetooth: bez kluczy sprzętowych, bez kabli, bez kłopotów. Szybkie ładowanie, trwała mysz usb c: po pełnym naładowaniu utrzymuje się do 70 dni i wytrzymuje 1 min. Głębszy przepływ dzięki cichym kliknięciom: mysz bezprzewodowa mX Anywhere 3S z cichymi kliknięciami - równie przyjemna, ale z mniejszym hałasem klikania niż MX Anywhere 3 zapewnia mniejsze rozproszenie uwagi i większą koncentrację.

Optymalizacja przepływu pracy: pracuj na różnych urządzeniach, ustawiaj prędkość śledzenia, dostosuj przyciski i korzystaj z gotowych dostosowań specyficznych dla aplikacji dzięki opcjom Logi + 7. W każdym miejscu, wszędzie: praca na każdej powierzchni, również na szkle 1, mysz Bluetooth MX Anywhere 3S – teraz z czujnikiem 8K DPI i subtelnymi mi zakrywa więcej powierzchni. Kompatybilny tylko z odbiornikiem USB Logi Bolt odbiornik nie wchodzi w zakres dostawy 6.

Multi-device, macos, multi-os: do 3 urządzeń przez bluetooth w systemie Windows, Chrome OS lub Linux. Wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu: części z tworzywa sztucznego MX Anywhere 3S zawierają certyfikowane tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu dla konsumenta: 78% dla grafitu, 61% dla Pale Grey i Rose 10 Przewijanie z 1000 wierszy na sekundę: MagSpeed, najszybsze 5 i najbardziej precyzyjne kółko przewijania firmy Logitech 4. Adowanie do 3 godzin 8; ładowanie za pomocą dołączonego kabla USB C.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.35
Długość3.96
Waga0.22
Szerokość2.56
Numer części910-006930
Model910-006930
Gwarancja24 Miesięcy

10. Logitech

#ad

Bezprzewodowa, magnetyczne przewijanie, Windows PC, USB-C, Bluetooth, Linux, Chrome, konfigurowalne przyciski, iPad, wydajna mysz, GRAPHITE, ergonomiczne, Apple Mac, Logitech MX Anywhere 3 Kompaktowa

#ad
Logitech #ad - Magspeed: przewiń do 1000 linii w ciągu jednej sekundy i zatrzymaj się z dokładnością do piksela. Przełączaj się między komputerem PC, laptopem, komputerem i iPadem jednym kliknięciem. Mobilny komfort: mx anywhere 3 jest zawsze z tobą - bez względu na to, gdzie pracujesz.

Dzięki szybkiemu ładowaniu możesz korzystać z myszy przez trzy godziny po zaledwie jednej minucie ładowania. W sieci z wieloma urzĄdzeniami: użyj bluetooth lub dołączonego klucza USB, aby podłączyć do trzech urządzeń. MoŻe byĆ uŻywany na wielu powierzchniach: używaj mx anywhere 3 bez żadnych problemów na wszystkich możliwych powierzchniach dzięki czujnikowi 4000 DPI - czy to w kafejce internetowej, przy biurku czy na kanapie.

Magspeed łączy precyzję z ciszą, przełączając się między trybami linia po linii i superszybkim jednym kliknięciem. Jednoczesne ładowanie i używanie za pomocą kabla Usb-c. Usb-c: bateria wystarcza na 70 dni po całkowitym naładowaniu. Płaska, ergonomiczna konstrukcja jest doskonale dopasowana do dłoni i wyposażona w miękki silikonowy uchwyt.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.35
Długość4.13
Waga0
Szerokość2.56
Numer części910-005988
Model910-005988
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt