Top 10 Heizkörper 40 Cm Breit – Grzejniki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HEATSUPPLY

#ad

HEATSUPPLY® Grzejnik na ręczniki elektryczny biały 1.142 x 400 mm grzejnik łazienkowy elektryczny z termostatem w zestawie pręt grzewczy 600 W nr 2 z timerem

#ad
HEATSUPPLY #ad - Dołączony klucz płaski gwarantuje łatwy i bezpieczny montaż. Dostarczamy wysokiej jakości ogrzewacze do ręczników w specjalistycznej jakości w uczciwych cenach. Jakość handlu specjalistycznego – jakość i wzornictwo naszych produktów są najważniejsze.

Gwarantujemy maksymalną ochronę podczas transportu. Dlatego też elektryczny pręt grzejny wysyłamy oddzielnie do wypełnionego grzejnika ręcznika. Bezpieczne w transporcie zapakowane – elektryczne grzejniki łazienkowe są delikatne. Atwy montaż – dostarczony oddzielnie pręt grzewczy montuje się w kilku prostych krokach.

Atwe sterowanie – regulacja temperatury nowego grzejnika łazienkowego jednym ruchem ręki za pomocą inteligentnego termostatu ze wskaźnikiem LED i timerem. Wydajna – do naszych suszarek do ręczników używamy maksymalnej liczby poprzecznych rur i wydajnego wkładu grzewczego, aby zapewnić szybkie nagrzewanie łazienki lub toalety dla gości.
MarkaHEATSUPPLY #ad
ProducentHEATSUPPLY #ad
Gwarancja5 lat.

2. ELEGANT

#ad

ELEGANT Designerski grzejnik panelowy rury 1800 x 354 mm biały dwuwarstwowy grzejnik łazienkowy przyłącze środkowe pionowe rury grzejniki

#ad
ELEGANT #ad - Rodzaj energii: ciepła woda, moc: 1230 W. Nasz grzejnik charakteryzuje się wysoką emisją ciepła i nowoczesnym, płaskim wyglądem. Rozmiar: 1800 x 354 x 83 mm, wersja: pionowa i dwuwarstwowa, panel: 6+6, kolor: biały RAL 9016. Materiał: stal nierdzewna o niskiej zawartości węgla. Wyjątkowa technika spawania, stabilna, woda nie wycieka.
MarkaELEGANT #ad
ProducentELEGANT #ad
Numer częściGRE1835WD-1

3. anapont

#ad

Anapont Elektryczny grzejnik łazienkowy 1775 x 400 cm, biały, prosty – funkcja timera – grzejnik na ręczniki – wyprodukowano w Niemczech

#ad
anapont #ad - Przy zamówieniu pilota zdalnego sterowania masz możliwość ustawienia, kiedy grzejnik ma się włączyć. 7 m². Wyprodukowano w niemczech: nasz elektryczny grzejnik łazienkowy został wyprodukowany w Niemczech. Informacje o produkcie: grzejnik łazienkowy ma wymiary 1775 x 400 mm i maks.

Dzięki temu możemy zagwarantować jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Wkład grzewczy oferuje 5 różnych temperatur i wyłącza się automatycznie na życzenie. Nie należy stosować mniejszych klas ochronnych. 800 w, kolor biały/prosty i wystarcza na ok. Funkcja timera: dzięki 4 funkcjom timera można ustawić, jak długo i jak mocno chcesz ogrzewać grzejnik. Jest dostarczany w stanie zmontowanym i wypełnionym.

Ważne było dla nas, abyś mógł wybrać stronę pręta grzewczego i że nie widać spoin. Wzornictwo: grzejnik łazienkowy jest prosty, ale mimo to szlachetny. Potwierdzony przez niemiecki Instytut Ochrony Konsumentów, znak kontrolny: QU1692898959. Bezpieczeństwo: ponieważ w łazienkach tworzy się dużo wilgoci, w naszych timerach zawsze zainstalowaliśmy wkład grzewczy o bardzo wysokiej klasie ochrony IPx5.
Markaanapont #ad
Producentanapont #ad
Waga23.81

4. ELEGANT

#ad

Designerski żeberkowy grzejnik łazienkowy, biały, owalny, podłączenie środkowe, 230 x 1600 mm, panelowy, jednowarstwowy

#ad
ELEGANT #ad - Wyjątkowa technologia spawania, stabilny, woda nie cieknie. Wersja: pionowa i dwuwarstwowa, kolor: biały. Materiał: stal nierdzewna z niską zawartością węgla. Rozmiar: 230 x 1600 x 59 mm, moc: 1241 W, panele: 4. Sprawdzone zgodnie z DIN EN 442.
MarkaELEGANT #ad
ProducentELEGANT #ad
Numer częściGRE1823W

5. EMKE

#ad

EMKE Grzejnik łazienkowy 100 x 40 cm, 356 W, grzejnik na ręczniki, biały, przyłącze środkowe, suszarka na ręczniki, grzejnik łazienkowy, ogrzewacz na ręczniki

#ad
EMKE #ad - Zastosowanie: może być stosowany jako wieszak na ręczniki do grzejników łazienkowych, suszarka na ręczniki i podgrzewacz na ręczniki, idealny do łazienek i pralni w domach i hotelach. Podłączenie grzejnika łazienkowego: przyłącze środkowe do wody gwint: g1/2", odstęp: 50 mm; oba końce grzejnika mogą być również używane jako wlot i wylot wody Wskazówka: zawory nie są dołączone! Wymiary grzejnika łazienkowego: 1000 x 400 mm, obszar zastosowania: 3㎡, rodzaj energii: ciepła woda, moc grzejnika na ręcznik: 356 W, odległość od ściany do zewnętrznej powierzchni produktu: 90-105 mm.

Wysokiej jakości materiał: stal walcowana na zimno SPCC odpowiada BS EN 442 z przyjaznymi dla środowiska powłokami, produkt może trwać dłużej.

Zalecana temperatura wlotu/wylotu wody: 75°C/55°C. Proces spawania: grzejnik łazienkowy wykorzystuje zaawansowaną jednoczęściową technologię spawania, po wielu testach ciśnieniowych i testach kwasu solnego, spawanie bezszwowe 360°, produkt nie przecieka.
MarkaEMKE #ad
ProducentEMKE #ad

6. Heilmetz

#ad

Suszarka na ręczniki, ogrzewacz na ręczniki, suszenie,, przyłącze środkowe, wydajność, Heilmetz® Grzejnik łazienkowy, 100 x 40 cm, grzejnik łazienkowy, biały 356 W, grzejnik na ręczniki

#ad
Heilmetz #ad - Inteligentny człowiek budujeogrzewacz do ręczników obsługuje przyłącze środkowe, montaż do przodu i do tyłu, bez ustalonego ustawienia. Suszarka do ręczników 24 godziny ogrzewania. Grzejnik łazienkowy może przekształcić ręczniki w puszyste i wygodne chmury Wskazówka: zawory nie wchodzą w zakres dostawy! Wysokiej jakości grzejnik na ręczniki sprawia, trwała powłoka, zgodnie z normami EN 442, że kąpiel staje się przyjemnością i nie musisz już spieszyć się do łazienki tylko z powodu zimna.

Jest jak łóżko nasłonecznione, suszy ręczniki na co dzień, pięknie ciepłe. Piękny i praktycznygrzejnik łazienkowy heilmetz z uchwytem na ręczniki, takie jak ogrzewanie, 03 m. Klient jest królem - nie martw się! płaski grzejnik łazienkowy łączy w sobie wszechstronne funkcje i jest gotowy do użytku przez cały rok. Można go dowolnie zainstalować w różnych pomieszczeniach i nie jest ograniczony przez miejsce instalacji.

Odstęp od ściany: 90-105 mm od ściany do zewnętrznej krawędzi. Klasa zamiast masygrzejnik na ręczniki heilmetz ze stali spcc, wieszak na ręczniki do grzejników łazienkowych wykorzystuje technologię spawania 360°, gwarantowane jest ogrzewanie. Ciepło bez końcagrzejnik łazienkowy usuwa wilgoć i bakterie w deszczowe dni, a zimą zapewnia ciepło i suchość. Wzmocnione opakowanie grzejnika, 14-dniowy okres zwrotu i wymiany oraz dwuletnia gwarancja zapewniają bezpieczeństwo.
MarkaHeilmetz #ad
ProducentWELMAX #ad

7. S'AFIELINA

#ad

794 W, biały, grzejnik na ręczniki, płaski panel, S'AFIELINA Designerski grzejnik łazienkowy, suszarka na ręczniki, grzejnik do łazienki, przyłącze boczne 1599 x 500 mm

#ad
S'AFIELINA #ad - Bezpieczeństwo i ochrona środowiska: moc grzewcza grzejnika jest zgodna z europejską normą EN 442; stosujemy farby przyjazne dla środowiska. Wymiary grzejnika łazienkowego: 1599 x 500 mm, przyłącze: przyłącze boczne, jednowarstwowy, moc: 794 W, standardowa odległość otworów zaworowych: 50 mm, kolor: biały karta kolorów: RAL9016; proszę sprawdzić przed złożeniem zamówienia!.

Wysoka jakość: wysokiej jakości stal o wysokiej przewodności cieplnej; przeprowadzono delikatny proces spawania bezszwowego i kilka testów ciśnieniowych w celu zapewnienia jakości produktu.

Atwy montaż: łatwy montaż również bez specjalistycznej wiedzy. Rodzaj pracy: ciepła woda, do użytku elektrycznego można samodzielnie napełnić grzejnik płynem termicznym i podgrzać za pomocą pręta grzewczego nasz sklep posiada pasujące pręty grzewcze na sprzedaż. Dzięki niemieckiej instrukcji instalacji można lepiej zrozumieć metodę instalacji.
MarkaS'AFIELINA #ad
ProducentSafeni #ad

8. Könighaus

#ad

TÜV/GS, biała ramka 14., 1200 W, inteligentny termostat i aplikacja Könighaus – energooszczędne ogrzewanie ścienne na podczerwień z motywem graficznym, Könighaus Promiennik podczerwieni z obrazem

#ad
Könighaus #ad - Ogrzewanie obrazu w domu królewskim – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie podczerwieni możemy zagwarantować wysoką wartość grzewczą. Zielone ogrzewanie – grzejniki ścienne na podczerwień to zdrowa forma ogrzewania, ponieważ bezpośrednie ciepło nie powoduje cyrkulacji powietrza.

Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób uczulonych na kurz domowy i pacjentów z reumatyzmem. Zakres dostawy – wraz z materiałem montażowym, inteligentny termostat i kabel 1, 80 m – ten produkt nadaje się tylko do dobrze izolowanych pomieszczeń lub do okazjonalnego użytku. W | powierzchnia grzewcza: 300 w | 3-8 m²; 450 w | 5-12 m²; 600 w | 8-16 m²; 800 w | 11-21 m²; 1000 w | 14-26 m²; 1200 W | 18-29 m².

Nadrukowane dla ciebie – nasze promienniki podczerwieni są drukowane i produkowane w Niemczech na żądanie. Gwarantowana trwałość – promienniki podczerwieni Könighaus nie wymagają konserwacji i mają 5-letnią gwarancję producenta oraz 30-dniową gwarancję zadowolenia. Dla optymalnego użytkowania zalecamy użycie termostatu. Zastosowane farby drukarskie posiadają certyfikat GREENGUARD i wyróżniają się wspaniałą ostrością kolorów.
MarkaKönighaus #ad
ProducentKönighaus GmbH #ad
Waga20.94
Numer częściBildserie_P_1200_14

9. VILSTEIN

#ad

800 x 450 mm, płaski, VILSTEIN Grzejnik łazienkowy, przyłącze boczne i przyłącze środkowe, czarny

#ad
VILSTEIN #ad - 4-7 m². Dzięki wyborowi różnych rozmiarów i mocy możliwe jest bezproblemowe ogrzewanie różnych pomieszczeń o różnej wielkości. Standardy bezpieczeństwa: grzejniki są zgodne z europejską normą grzejnika EN442 i posiadają międzynarodowy certyfikat ISO9001, uznany na całym świecie standard zapewnienia jakości.

Wszystkie gwinty mają średnicę 1/2". Przyłącze środkowe i boczne: grzejnik jest wyposażony w przyłącze środkowe oraz przyłącze boczne, dzięki czemu można go dowolnie zainstalować. Odpowiednie zawory do zamykania pozostałych przyłączy wchodzą w zakres dostawy. Wysokiej jakości wykonanie: wytrzymała, odporna na wysokie temperatury powłoka proszkowa na stabilnej stali nierdzewnej i dobrze wykończonych gwintach zapewnia wieloletnie i komfortowe użytkowanie.

Nowoczesne wzornictwo: proste panele grzewcze z płaskimi profilami dzięki swojej matowej czarnej powierzchni harmonijnie wpasowują się w wszystkie koncepcje pomieszczeń i ogrzewają pomieszczenie równomiernie i szybciej niż stare grzejniki żeliwne. Moc: dzięki mocy 376 w ten grzejnik nadaje się do pomieszczeń do ok. W zależności od izolacji i domu wartości te mogą się różnić.
MarkaVILSTEIN #ad
ProducentVILSTEIN #ad
Numer częściVS-BH02-800x450A
ModelB07JJRGRS7

10. MCHeat

#ad

Przyłącze boczne 400 mm x 1200 mm, przyłącze 900/940 mm, grzejnik łazienkowy, zamiennik grzejnika łazienkowego, Grzejnik remontowy

#ad
MCHeat #ad - Rodzaj energii: ciepła woda. Liczba rur poprzecznych: 24 sztuki / rodzaj przyłącza: przyłącze środkowe. Moc cieplna: 413 w temperatura rozruchowa 90º / temperatura biegu wstecznego 70º / temperatura pokojowa 20º. Wymiary: 400 x 1200 mm / odstęp między piastami: 900 mm – 940 mm / kolor: biały. Maksymalne ciśnienie robocze: 5 bar / ciśnienie próbne 15 bar / rodzaj energii: ciepła woda lub zasilanie elektryczne pręt grzewczy.
MarkaMCHeat #ad
ProducentMCHeat #ad