Top 10 Fullstar Gemüseschneider – Mandoliny

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Benriner

#ad

Tworzywo sztuczne, kolor biały/kolor skorupki jajka, Benriner BN-1 szatkownica do warzyw, 31,1 x 8,9 x 3,2 cm

#ad
Benriner #ad - Wymienne ostrza: krajalnica do warzyw jest dostarczana z zestawem trzech łatwo wymienialnych ostrzy, które są przeznaczone do produkcji delikatnych, średnich lub grubych pasków Julienne oraz normalnych plasterków.

Rozmiar 31, 5 cm x 9 cm x 2, 5 cm. Wszystkie ostrza można wyjąć w celu łatwego czyszczenia i ostrzenia. Krajalnica mandolina dla większości kucharzy w przemyśle spożywczym. Materiał: japońska krajalnica mandolina Benriner jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, z wysokiej jakości, bardzo ostrymi ostrzami ze stali nierdzewnej. Regulowana grubość cięcia warzyw do dowolnej grubości 0, 63 cm za pomocą łatwo regulowanych śrub po obu stronach ostrza.
MarkaBenriner #ad
ProducentBenriner #ad
Wysokość12.4
Długość0.98
Waga0.83
Szerokość3.54
Numer części3693
Model7015S
Gwarancja2-letnia gwarancja producenta na wady produkcyjne.

2. Börner

#ad

Do szatkowania w cienkie paski, od producenta, Börner Roko PowerLine tarka do warzyw i owoców

#ad
Börner #ad - Do szatkowania owoców i warzyw w cienkie paski. Atwa w obsłudze. Tarka wyprodukowana w Niemczech.
MarkaBörner #ad
ProducentBörner #ad
Wysokość5.2
Długość14.76
Waga0.42
Szerokość1.38
Numer części5V58061_SML
Model5V58061_SML

3. Brieftons

#ad

Brieftons Krajalnica spiralna z 5 ostrzami, BR-5B-02 krajalnica spiralna z 5 ostrzami: mocna i stabilna krajalnica spiralna do warzyw, wegetariańskiego spaghetti warzywnego

#ad
Brieftons #ad - Zostań częścią naszego klubu dla fanów raving: nasz produkt został sprawdzony przez ilustrowanych kucharzy, a także wystawiony na próbę i bardzo lubiany przez niezliczonych zadowolonych klientów Amazon. 5 oznakowanych ostrzy: wyprodukowane z japońskiej stali nierdzewnej 420, bezpieczna dla dzieci podkładka z przyssawką: pozostaje szczelnie zamknięta na blacie roboczym przez wiele godzin.

Jesteśmy godną zaufania marką spiralizer z tysiącami zadowolonych klientów i chcemy, krajowych czasopismach i gazetach, Food Network, Food & Wine, telegraph, abyś miał absolutną pewność przy zamówieniu dzisiaj. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, w tym dopasowaniem, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, etykietą lub instrukcją.

Super duża, aby wytrzymać najtwardsze warzywa. Najmocniejsza i przede wszystkim jakość – przy produkcji tego krajalnicy spiralnej nie oszczędzono żadnych kosztów. Uchwyty i korpus: wykonane w 100% ze wzmocnionego tworzywa ABS, nie zawiera BPA, aby zapewnić, wystarczająco mocne, że zawsze pozostaną bardzo ostre. Nie zadowalaj się małymi słabymi przyssawkami. Produkt wysokiej jakości.
MarkaBrieftons #ad
ProducentBrieftons #ad
Wysokość7.9
Długość10.6
Waga2.1
Szerokość4.9
Numer części712038187669
Model712038187669

4. Genius

#ad

Szpilek, do kostek, mandoliny, ogórków, plasterków, pasków i ćwiartek – krajalnica do sałatek, Genius Nicer Dicer Smart 6-częściowy zielony – krajalnica do warzyw

#ad
Genius #ad - Doskonała jakość – wyczaruj szybkie potrawy dzięki licznym wariantom cięcia i błyskawicznie wymienialnym wkładkom do noży na poziomie restauracji w bardzo krótkim czasie. Precyzyjnie oszlifowane ostrza ze stali nierdzewnej w jakości GNOX są ostre jak brzytwa, wytrzymałe i nierdzewne.

Wysoka jakość – bardzo wytrzymała pokrywka tnąca zatrzaskuje się bez problemu na antypoślizgowym pojemniku. Nicer dicer smart umożliwia tworzenie małych i średnich kostek lub długopisów, plasterków, pasków i ćwiartek. Bezproblemowa, szybka i całkowicie bez prądu. Wszechstronna krajalnica – wielofunkcyjna krajalnica to genialny system do przygotowywania sałatek, dań owocowych i warzywnych.

Atwy w użyciu elastyczny multitalent do twojej kuchni i idealny pomocnik do zdrowego odżywiania. Przyciski "push" – po naciśnięciu przycisku "push" zintegrowana płytka czyszcząca zostaje automatycznie wciśnięta w dół i czyści trzpień nawet z najmniejszych resztek jedzenia. Akcesoria można nawet przechowywać bezpośrednio w pojemniku oszczędzając miejsce.
MarkaGenius #ad
ProducentGenius #ad
Wysokość4.33
Długość9.76
Waga1.57
Szerokość4.84
Numer częściA34127
ModelA34127

5. Börner

#ad

Profesjonalista, Börner V1 zestawy początkujący, amator

#ad
Börner #ad - Ponadto jest tak zabezpieczona, rzodkiewki, że można w pełni przetworzyć owoce. Nasze wysokiej jakości krajalnice do warzyw, szatkownica V, przez tarkę i krajalnicę, krajalnica do cebuli, krajalnica spiralna i inne narzędzia kuchenne są produkowane w naszym zakładzie w Eifel DE od ponad 60 lat.

Klasyk wśród wzgórz w kształcie litery v – dzięki szatkownicy do warzyw börner v1 classicline można łatwo i szybko pokroić owoce i warzywa w plasterki. Ponadto zestaw startowy do strugania V można rozszerzyć, np. BÖrner - jakość "made in germany" – nasz asortyment obejmuje wiele innych przyborów kuchennych. Zakres dostawy – zestaw startowy do szatkownicy v zawiera trzy różne szuflady, które umożliwiają krojenie warzyw na trzy różne grubości cięcia. Dzięki wkładce 10 mm, za pomocą którego można tworzyć grube pisaki.

Wypróbuj i wyczaruj pyszną sałatkę lub patelnię warzywną. Za pomocą krajalnicy do ogórków można łatwo strulić ogórki, pomidory i wiele innych. Ponadto szatkownica do warzyw umożliwia krojenie plasterków w trzech różnych grubościach. Dzięki ostrym ostrzom ze stali nierdzewnej cięcie za pomocą szatkownicy w kształcie litery V jest precyzyjne, wydajne i niezawodne. Bezpieczne i łatwe zastosowanie – uchwyt na owoce zawsze chroni palce przed ostrymi ostrzami. Od szatkownicy do owoców i warzyw, aż po obieraczkę.
MarkaBörner #ad
ProducentBörner #ad
Wysokość2.95
Długość14.17
Waga0.79
Szerokość4.72
Numer częściunknown

6. Genius

#ad

Słupki, plasterki, paski i ćwiartki wraz z zeszytem z przepisami – krajalnica do sałaty mandolina do ogórków, Genius Nicer Dicer Smart 14-częściowy w kolorze kiwi – krajalnica do warzyw w kostkę

#ad
Genius #ad - Może być również stosowany jako krajalnica do frytek, ziemniaków i ogórków. Jakość - wyczaruj szybkie dania z wieloma wariantami cięcia i błyskawicznie wymienialnymi wkładkami nożowymi na poziomie restauracji w krótkim czasie.

Za pomocą nicer dicer smart można ręcznie robić małe, plasterki krajalnica V, średnie, duże kostki lub słupki, paski i ćwiartki. Atwa obsługa - po naciśnięciu przycisku "push" wbudowana płytka czyszcząca jest automatycznie dociśnięta w dół i wyczyści nawet najmniejsze resztki jedzenia. Bezproblemowe, szybkie i całkowicie bez prądu. Akcesoria do rozdrabniania warzyw można przechowywać nawet bezpośrednio w pojemniku robota kuchennego. Krajalnica do owoców to genialny system do przygotowywania sałatek, potraw z owoców i warzyw.

Wysoka jakość – wyjątkowo wytrzymała pokrywka do krojenia pomocnika kuchennego bez problemu zatrzaskuje się na antypoślizgowym pojemniku. Atwy w obsłudze - elastyczny multitalent do twojej kuchni i idealny pomocnik do zdrowego odżywiania w zestawie. Precyzyjnie oszlifowane ostrza ze stali nierdzewnej w jakości GNOX są ostre jak nóż, wytrzymałe i nierdzewne.
MarkaGenius #ad
ProducentGenius #ad
Wysokość6.3
Długość9.84
Waga2.87
Szerokość8.27
Numer częściA33902
ModelA33902

7. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart | 13 części | Krajalnica do warzyw | Nóż do cebuli | Cięcie / krojenie w kostkę / struganie / penciling / obieranie / przechowywanie | Mandolina | Nóż uniwersalny | Krajalnica do warzyw | Krajalnica do owoców | NOWOŚĆ

#ad
Genius #ad - Wkładki z bardzo ostrymi ostrzami ze stali nierdzewnej w wysokiej jakości G-NOX mają 2 różne powierzchnia cięcia do jednoczesnego krojenia różnych produktów spożywczych.

Wciśnięcie przycisku „push” powoduje obniżenie się wbudowanej przezroczystej płytki do czyszczenia i umożliwia wyczyszczenie części przyciskającej z najmniejszych cząstek produktów. Krojenie na kawałki różnej wielkości: średnie i duże kostki i słupki, cienkie i grube plastry, grube paski i ćwiartki. Pojemnik na ścinki z pokrywką utrzymująca świeżość do bezpośredniego krojenia, przechowywanie zajmujące niewiele miejsca można układać w stos, utrzymania świeżości i transportowania. Antypoślizgowe nóżki zapewniają bezpieczną pracę.
MarkaGenius #ad
ProducentGenius #ad
Wysokość3.23
Długość8.74
Waga2.43
Szerokość3.94
Numer częściA80567
ModelA80567

8. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart | 10 części | uniwersalna krajalnica | szatkowanie | krojenie | obieranie | krojenie w kostkę | krojenie w ósemkę | krajalnica do owoców i warzyw | znana z TV |

#ad
Genius #ad - Genialny przyrząd do przygotowywania sałatek, dań z owoców i warzyw. Bardzo ostre nasadki tnące ze stali nierdzewnej w jakości G-NOX. Antypoślizgowe nóżki zapewniają bezpieczną pracę. Pojemnik na ścinki z pokrywką utrzymującą świeżość. Różne warianty krojenia: w kostkę, w zapałkę, plasterki, paski i ćwiartki.
MarkaGenius #ad
ProducentGenius #ad
Wysokość4.11
Długość9.29
Waga2.23
Szerokość3.74
Numer częściA33934
ModelA33934

9. Börner

#ad

Börner Szatkownica do warzyw V3 TrendLine zestaw startowy 6-częściowy • tarka do warzyw szatkownica V + uchwyt na owoce + tacka + multibox • zestaw strug kuchennych kolor biały

#ad
Börner #ad - Zestaw z praktycznym pudełkiem wielofunkcyjnym – dołączone pudełko wielofunkcyjne nadaje się do oszczędzania miejsca i bezpiecznego przechowywania szatkownicy wraz z wsuwaniem. Wszystkie produkty można łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą i są natychmiast ponownie gotowe do użycia. Również kostki można ciąć za pomocą V3 łatwo i równomiernie jak nigdy dotąd.

Od szatkownicy do owoców i warzyw, aż po obieraczkę. Nasze wysokiej jakości krajalnice do warzyw, krajalnica do cebuli, szatkownica V, przez tarkę i krajalnicę, krajalnica spiralna i inne narzędzia kuchenne są produkowane w naszym zakładzie w Eifel DE od ponad 60 lat. Z antypoślizgowymi gumowymi nóżkami i uchwytem na warzywa dla bezpiecznej pracy z strugarką. V3 – uniwersalna szatkownica do warzyw börner v3 trendline z 2 szufladami umożliwia szybkie i wygodne cięcie plasterków i długopisów w dwóch różnych grubościach.

Wypróbuj i wyczaruj pyszną sałatkę lub patelnię warzywną. Idealnie nadaje się również na prezent. Pasuje do krajalnicy do warzyw v3 polecamy poręczną tackę na ścinki V3, aby powierzchnia robocza pozostała czysta, a sałatki itp. Zakres dostawy – 1 x szatkownica do warzyw v3 trendline w kształcie litery v, 1 x wsuwana tarcza, 1 x 3, 1 x uchwyt na owoce, 5 mm i 7 mm, 1 x pudełko wielofunkcyjne. Bezpieczne i łatwe zastosowanie – za pomocą krajalnicy do ogórków można łatwo strulić ogórki, rzodkiewki, pomidory i wiele innych.
MarkaBörner #ad
ProducentBörner #ad
Wysokość3.15
Długość14.96
Waga1.28
Szerokość5.71
Numer częściTW31104
ModelTW31104

10. Geedel

#ad

Orzechów, rozdrabniacz z linką, rozdrabniacz do cebuli do warzyw, owoców, cebuli, 500 ml, Geedel Krajalnica do cebuli, krajalnica do warzyw, ręczna krajarka z ostrzami ze stali nierdzewnej, czosnku

#ad
Geedel #ad - Szybkie rozdrabnianie – ta rozdrabniarka do warzyw łatwo rozdrabnia żywność kilkakrotnie pociągnięciem, co pozwala zaoszczędzić więcej czasu na przygotowywanie posiłków. Jest to wspaniały prezent dla rodziny lub przyjaciół.

Krajalnica do cebuli wykonana z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością, chroni zdrowie żywności Twojej rodziny. Bezpieczne i zdrowe – brak szans na dotknięcie ostrzy. Najlepszy wybór na prezent – oferujemy 24-godzinną obsługę klienta i dożywotnią pomoc techniczną oraz miesięczną bezpłatną wersję próbną tej krajalnicy do cebuli.

Atwa do mycia – łatwa instalacja, każdy element krajalnicy do cebuli można łatwo wyczyścić bieżącą wodą w ciągu 15 sekund. Wielofunkcyjny rozdrabniacz – 3 ostre nierdzewne ostrza chopper idealnie nadają się do rozdrabniania warzyw, takich jak cebula, orzechów, owoców, czosnek itd.
MarkaGeedel #ad
ProducentGDL #ad
Wysokość3.35
Długość4.13
Waga0.6
Szerokość4.13