Top 10 Firmenstempel Mit Text – Pieczątki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Colop

#ad

Colop 100669 pieczątka tekstowa samotuszująca: płatna, czerwona

#ad
Colop #ad - Kolorowa poduszka jest już wbudowana, co oznacza, że po zakupie tego produktu można od razu stemplować. Jeśli kolor poduszki wyblaknie po intensywnym stosowaniu, można ją łatwo i czysto wymienić na nową kolorową poduszkę.

Kolor produktu: biały/czerwony, kolor nadruku czerwony, rozmiar nadruku 14 x 38 mm. Oprócz tekstu zapłaconego możesz kupić ten produkt również z innymi popularnymi tekstami biurowymi: pŁysza siĘ bardZO ORYGINALNY, FAXTOWANY, PILNY, SPRAWDZONY, POUFNY, KOPILNY, ZAREZERWOWANY, Skanowany. Stempel z tekstem magazynowym firmy colop zawiera płytkę z napisem BEZAHLT, która może być wydrukowana do 5000 razy w kolorze czerwonym na chłonnym materiale.
MarkaColop #ad
ProducentColop #ad
Wysokość0.13
Długość0.56
Waga0.11
Szerokość0.33
Numer części100669
Model100669
Gwarancjabrak.

2. DEKOLANDO

#ad

Pieczątka drewniana z adresem « OLEKKA SERCA » wraz z poduszką do stempli — wielkość odcisku ok.: 5 x 3 cm

#ad
DEKOLANDO #ad - 50 x 30 mm. Poduszka 9 x 5 cm czarna. Wymiary odcisku: ok. Oczywiście stempel adresowy może być również używany do użytku własnego, aby łatwo i szybko podać adres na list lub dokumenty. Materiał: drewno/guma. Stempel nadaje się jako prezent na urodziny, wielkanoc, boże narodzenie, mikołajki lub po prostu jako mały upominek bez okazji.
MarkaDEKOLANDO #ad
ProducentDEKOLANDO #ad
Numer części0742288313419
Model0742288313419

3. Kopierladen Karnath GmbH

#ad

Ø 40 mm – pieczątka z motywem, pieczątka firmowa, Pieczątka drewniana okrągła z własnym tekstem, pieczątka adresowa

#ad
Kopierladen Karnath GmbH #ad - Grawerowana laserowo płytka do stempli Ø 40 mm do logo, grafiki i symboli. Samodzielnie zaprojektować płytkę do stempli z własnymi tekstami, napisami, adresami, logotypami i wieloma innymi. Pliki pdf należy przesłać do nas za pośrednictwem serwisu Amazon za pośrednictwem "Skontaktuj się ze sprzedawcą". Br>proces zamawiania: kliknij przycisk "dostosuj teraz" w prawym górnym rogu i od razu zaprojektuj swoją pieczątkę. 45 mm, wys. Wysokiej jakości okrągły korpus stempla z drewna bukowego z punktem oznaczającym do ustawienia na uchwycie Ø ok. 85 mm.
MarkaKopierladen Karnath GmbH #ad
ProducentKopierladen Karnath GmbH #ad
Wysokość3.35
Długość1.77
Waga0.11
Szerokość1.77
Numer częściH-3030
ModelH-4040

4. Webermann

#ad

Webermann Spersonalizowana pieczątka drewniana z imieniem i adresem – stempel adresowy z możliwością personalizacji – pieczątka na kartki z życzeniami, wesele, bierzmowanie, chrzest

#ad
Webermann #ad - Skontaktuj się z nami i zapytaj o specjalne wykonanie – projektujemy i produkujemy pieczątkę zgodnie z własnymi zaleceniami! Niezależnie od tego, czy do zawieszek na prezenty, kopert na listy, karteczek na miejsca, dekoracji stołu, ekspozytorów na stół i wielu innych. Zastosowanie wysokiej jakości, lakierowanego drewna bukowego zapewnia maksymalną przyczepność i trwałość naszych stempli z wybranym tekstem.

Lub zrobić sobie prezent ze stemplami! Już przygotowane wzory stempli można w każdej chwili zmienić. Doskonały pomysł na prezent – drewniane pieczątki z motywem firmy webermann to idealny prezent dla wszystkich miłośników stempli, fanów "zrób to sam" i kreatywnych artystów – lub po prostu jako upominek dla przyjaciół i znajomych. Bądź kreatywny! Uniwersalne zastosowanie i prezent – niezależnie od tego, ślubu, boże Narodzenie, bierzmowania, komunię, bierzmowanie, czy z okazji narodzin, Wielkanoc, chrztu, na urodziny, Walentynki – nasz stempel adresowy to naprawdę wyjątkowa niespodzianka dla starszych i młodych.

Atwy w użyciu – poręczny kształt drewnianego stempla z uchwytem zapewnia dobrą przyczepność drewnianego stempla. Wszechstronność - drewniane pieczątki adresowe firmy webermann to prawdziwie wszechstronny produkt. Dzięki prostej obsłudze można wywierać równomierny nacisk na stemple, dzięki czemu powstają idealne rezultaty. Jakość i jakość – firma webermann jest synonimem absolutnie drewnianych stempli premium. Ręcznie wykonany drewniany stempel wszędzie robi dobre wrażenie.
MarkaWebermann #ad
ProducentStempel Weber #ad
Numer części2016-0003

5. Webermann

#ad

Spersonalizowany stempel z imieniem i adres strzałka motywów

#ad
Webermann #ad - Dostosowywane informacje na ekranie adresu stempel z motywów. Prosimy o przysłanie nam po zakupie wiadomość ze swoim wybranym tekstem. 35 mm x 50 mm x 80 mm. Pieczątka z drewna, z uchwytem: ok. Pieczęć drewniana jest wykonana z wysokiej jakości lakierowanego drewna bukowego.
MarkaWebermann #ad
ProducentStempel Weber #ad
Numer części2016-0002

6. zAcheR-fineT-design

#ad

Lew Leonard, zAcheR-fineT stempelek dziecięcy

#ad
zAcheR-fineT-design #ad - - - -. Rozmiar motywu s ok. Wysyłka bezpośrednio z atelier - nasze motywy są dostępne tylko u nas. Pozostawia bardzo delikatne i szczegółowe odbicia. Lew leonard dla małych wojowników - stempelek z motywem dla dużych i małych, dekorowania, do szkoły i pracy do ozdabiania, kolorowania itp.

Całość jest estetycznie zapakowana. Może stanowić także kontur do malowania/kolorowania farbkami wodnymi lub mazakami. Stempel z motywem został zaprojektowany i ręcznie wykonany w atelier zAcheR-fineT. 18 x 18 mm - słodki motyw stempelka dla małych i dużych - zmieści się do każdej torebki z upominkiem na rozpoczęcie szkoły.

Motyw jest umieszczony na płaskim stemplu drewnianym, uchwyt jest odpowiednio wyprofilowany, by ułatwić chwytanie. Stempel można odbijać na kartkach, w albumach, kopertach, znajdzie zastosowanie w przedszkolu i na wielu innych obszarach. Można stosować ze wszystkimi popularnymi poduszeczkami do stempli. Dalsze ogólne informacje dotyczące stemplowania znajdują się w opisie pod ofertą.
MarkazAcheR-fineT-design #ad
ProducentzAcheR-fineT design #ad
Wysokość0.94
Długość2.36
Szerokość0.71
Numer części16_22Adr

7. easyprint

#ad

Spersonalizowana pieczątka easyprint 2 – samotuszująca z indywidualnym tekstem do zamówienia – 5 linijek, 47 x 18 mm – odcisk czarny

#ad
easyprint #ad - TworzĘ taj taj taj: imię, adres, numer telefonu komórkowego, dane bankowe, numer identyfikacyjny podatkowy, e-mail lub inny tekst na życzenie bezpośrednio na Amazon poprzez "Dostosuj teraz", wpisz po prawej stronie u góry – dostępne są różne czcionki oraz 3 ramki.
Markaeasyprint #ad
Producentstempelfritz #ad
Wysokość3.11
Długość2.56
Waga0.13
Szerokość1.34
Numer części9912_x000

8. Trodat

#ad

Odcisk 56 x 26 mm – bezpośrednio tutaj wpisz wybrany tekst i zamów, Pieczątka firmowa Trodat Professional 5204 – spersonalizowana pieczątka z 6 wierszami tekstu

#ad
Trodat #ad - Samodzielne tworzenie: imię, e-mail i wiele innych. Idealny do długotrwałego użytkowania: trwały stempel tekstowy ze szczotkowanej stali nierdzewnej do intensywnego, trwałego użytkowania – tysiące precyzyjnych i czystych odcisków dzięki mechanizmowi prawie pozbawionemu wibracji.

Produkt oszczędzający zasoby: trodat eco stempel z serii professional przyczynia się do zrównoważonej ochrony środowiska dzięki kompaktowej konstrukcji, dużej zawartości materiałów pochodzących z recyklingu oraz energooszczędnej produkcji. Oryginalne komponenty trodat i kolor trodat: płytki tekstowe wykonane za pomocą laserowego grawerunku o wysokiej rozdzielczości gwarantują równomierne nanoszenie farby i wyraźną jakość nadruku – poduszka do stempli absorbuje wilgoć otoczenia i dlatego nie wysycha.

Perfekcyjny chwyt: ergonomiczna głowica do łatwego stemplowania, stabilne nóżki zapobiegają przesuwaniu się lub przesuwaniu, czyste palce podczas wymiany poduszki dzięki pokrywie ochronnej i uchwytowi z przodu, wyraźnie widoczne zatrzaśnięcie poduszki do stempli. Bezpośrednio tutaj poprzez "dostosuj teraz", dane bankowe, numer telefonu komórkowego, numer identyfikacji podatkowej, adres, wpisz po prawej stronie u góry – różne czcionki oraz 3 ramki – wraz z idealnie nasączoną poduszką do stempli.
MarkaTrodat #ad
Producentstempelfritz #ad
Numer części52xxa_s

9. Trodat

#ad

Produkt niedostępny w polskiej wersji językowej, szara, Trodat 4912 pieczątka biurowa z napisem „gebucht”

#ad
Trodat #ad - Generacja 4. 0 neutralna dla klimatu – mała i lekka, wysoka zawartość recyklingu, uzupełniające inwestycje w projekty ochrony klimatu WWF. Praktyczny stempel z wysokiej jakości obudową czarno-szarym do organizacji dokumentów.

Idealne, widoczne pozycjonowanie na papierze; blokada pozioma z przodu zapobiega przypadkowemu blokowaniu. Farba do stempli jest odporna na ścieranie zgodnie z normą din iso 14145-2 – odcisk szybko schnie i pozostaje odporna na ścieranie, jest odporna na działanie światła i nie blaknie, nie można jej usunąć bez pozostawiania śladów. Zintegrowana dwukolorowa poduszka do stempli nie wysycha; boczne strefy chwytu utrzymują palce w czystości podczas wymiany – zapasowe poduszki 6/4912/2 dostępne zawsze i wszędzie.
MarkaTrodat #ad
ProducentTrodat #ad
Wysokość3.05
Długość1.38
Waga0.13
Szerokość2.48
Numer części92399432296
Model4912Office
Gwarancja2 lata.

10. stempelfritz

#ad

4 wiersze, easyprint 1 szara, z tekstem na życzenie spersonalizowana pieczątka z imieniem, pieczątka adresowa lub pieczątka firmowa, 38 x 14 mm, Pieczątka

#ad
stempelfritz #ad - Za pomocą narzędzia do personalizacji Amazon dostępne są 4 wiersze, różne czcionki i 3 ramki. Mały, paktyczny, samotuszujący stempel w formacie 38 x 14 mm.

Wystarczy kliknąć "dostosuj teraz" i puść wodze fantazji. Easyprint 1 to idealny stempel do codziennych prac w biurze, w gabinecie lub w domu. Niezależnie od tego, adresem, numerem telefonu komórkowego, w zależności od potrzeb można stworzyć własną pieczątkę wraz z imieniem, czy jako pieczątka adresowa, adresem e-mail, telefonem, numerem podatkowym, pieczęć z nazwiskiem lub pieczątką firmową, numerem bankowym i wieloma innymi. Grawerowany tekst wykonany z wysokiej jakości gumy laserowej zapewnia doskonałe odciski stempli dzięki najnowocześniejszej technologii laserowej o wysokiej rozdzielczości.
Markastempelfritz #ad
ProducentStempelfritz #ad
Wysokość2.72
Długość2.2
Waga0.1
Szerokość1.18
Numer części9911.12.13.15
Model9911.12.13.15