Top 10 Dornengitter Gegen Katzen – Odstraszanie zwierząt

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. wortek

#ad

Wortek Kolce odstraszające gołębie – stal nierdzewna 3 m z planowanymi miejscami złamania – przyjazna dla zwierząt ochrona przed gołębiami na balkon, dach do ogrodu – ochrona przed ptakami i ptakami

#ad
wortek #ad - Idealny zestaw: kolce ochronne na gołębie można dopasować do wybranych miejsc złamania i łatwo połączyć je za pomocą systemu zatrzaskowego. Trwała i odporna na warunki atmosferyczne: odstraszacz ptaków wytrzymuje każdą pogodę, niezależnie od tego, deszcz czy upał. Trwała i skuteczna ochrona: kolce gołębi zapewniają długą i skuteczną ochronę przed uciążliwymi gołębiami, hałasem ptaków i ptasimi odchodami.

Wszechstronne zastosowanie: odstraszacz gołębi można zamontować w wielu miejscach, słupach świetlnych, parapetach, stodołach, listwach, rynnach dachowych, belkach, belkach dachowych, takich jak np. Tworzywo sztuczne jest odporne na promieniowanie UV, czy śnieg, a kolce ze stali nierdzewnej. Na dachu, okapach, kominku, balkonach, tarasach lub innych miejscach w ogrodzie. Nadaje się również do odstraszania innych zwierząt, kuny itp.

Należy pamiętać, 36 śrub po 2 cm długości i 1 x taśma nanocząsteczkowa o długości 3 m, że kolce należy samodzielnie nawlec w szyny. W zestawie znajduje się 12 szyn o długości 25 cm, co umożliwia elastyczny i łatwy montaż. W przyszłości nie musisz się już denerwować ptasiej brudu. Kolce nie są spiczaste i spełniają wymogi ochrony zwierząt, dzięki czemu nie ma ryzyka skaleczenia zwierząt. Przyjazna dla zwierząt i skuteczna ochrona: kolce odstraszające ptaki skutecznie chronią przed gołębiami, takich jak myszy, wronami, mewami lub innymi ptakami.
Markawortek #ad
Producentwortek #ad
Wysokość4.33
Długość9.84
Szerokość0.79

2. KADAX

#ad

Gołębi, wytrzymała 12, parapetu, dachu, czarna, kolce dla kotów, 51 x 4,5 x 3,5 cm, KADAX Ochrona przed ptakami z tworzywa sztucznego, płotu, kun, 3-rzędowa, ochrona przed ptakami

#ad
KADAX #ad - 108 szpikulców w jednym module gwarantuje skuteczne odstraszanie ptaków i zwierząt, który jest odporny na warunki atmosferyczne, które wyrządzają szkody w pobliżu naszego domu. Dzięki temu balustrady i dachy pozostają czyste i estetyczne. Z klejem, schody lub balustrady i chronią powierzchnie przed odchodami ptaków lub brudem.

Listwa zapobiega upuszczaniu ptasich odchodów i zagnieżdżaniu się na parapetach lub dachach. Przedmiot jest wykonany z poliwęglanu, dlatego kolce można używać przez cały rok. Dzięki bogatej palecie kolorów możemy wybrać najbardziej odpowiedni kolor dla zabezpieczonej powierzchni. Ostrza przeciw ptakom marki kadax są skuteczne w odstraszaniu ptaków i zabezpieczaniu wszystkich powierzchni przed gołębiami, mewami lub innymi dużymi gatunkami ptaków.

Kolce można zamontować nawet na betonowych powierzchniach metalowych lub drewnianych. Dodatkowo artykuł charakteryzuje się niską wagą, dużą sztywnością i odpornością na uderzenia. Przedmiot można łatwo zamontować, dachy, kołkami lub opaskami kablowymi. Plastikowe kolce przeciwko gołębiom składają się z dwóch równoległych rzędów kolców. Kolce z tworzywa sztucznego są sprzedawane w modułach o długości 510 mm. Dostępne są w sześciu kolorach: białym, zielonym lub srebrnym.
MarkaKADAX #ad
ProducentKADAX #ad
Wysokość1.38
Długość20.08
Waga0.18
Szerokość1.77
Numer częściK580

3. QINERSAW

#ad

Koty, koty, kolce, koty, 8,6 m, kolce, 3-rzędowe, koty, 43 x 4 cm x 3,3 cm, QINERSAW Zestaw 20 sztuk, tworzywo sztuczne, gołębi, brązowe, ochrona przed ptakami

#ad
QINERSAW #ad - 20 sztuk gwoździ do odstraszania ptaków z tworzywa sztucznegozestaw zawiera 20 sztuk gwoździ do odstraszania ptaków, balkonie, wróbli, 6 m długości. Każdy gwóźdź odstraszający ptaki ma 43 cm długości i 4 cm szerokości i może być zainstalowany na dziedzińcu, belkach lub krawędziach ogrodzenia itd. Może skutecznie zapobiegać lądowaniu lub gniazdowaniu ptaków, szopów praczy i innych zwierząt na balkonach, kotów, balustradach, ogrodach, łącznie 8, belkach domowych i klimatyzacjach.

Szybka instalacja nasze gwoździe odstraszające ptaki mają okrągły otwór, metalu, śrub, kleju lub opasek kablowych, a instalacja jest bardzo wygodna i szybka. Końcówki gwoździ z tworzywa sztucznego są lekko zaokrąglone, dzięki czemu można skutecznie odstraszać małe zwierzęta bez ich ranienia. Może skutecznie zapobiegać przedostawaniu się wiewiórek, gołębi, mew lub innych dużych ptaków i utrzymać je w czystości i pięknie. Regulowana długość nasze gwoździe odstraszające ptaki mają konstrukcję punktu mocującego, co 14 cm jest wstępnie ustawiony punkt mocowania dla elastycznej instalacji, można go ustawić na odpowiednią długość w różnych pozycjach.

Humanizowana obronanasze gwoździe odstraszające ptaki składają się z trzech rzędów równoległych gwoździ z tworzywa sztucznego. Wysokiej jakości tworzywo akrylowegwoździe odstraszające ptaki są wykonane z wysokiej jakości tworzywa akrylowego, nierdzewne, długotrwałe promieniowanie UV bez przebarwień, wodoodporne, trwałe i trwałe oraz odporne na wszelkiego rodzaju złe warunki atmosferyczne, które jest lekkie, deformacji lub pęknięć. Uwaga: końcówka paznokcia przeciw ptakom jest ostra, który można przymocować do drewna, betonu za pomocą gwoździ, należy obchodzić się z nim ostrożnie podczas instalacji i trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych.
MarkaQINERSAW #ad
ProducentQINERSAW #ad
Waga1.98

4. Wivico

#ad

Kolce na gołębie, ptaki, 8,6 m 43 cm x 20 szt., Wivico Ochrona przed ptakami, na balkon

#ad
Wivico #ad - Ulepszone kolce odstraszające gołębie - w porównaniu z innymi kolcami odstraszającymi ptaki, skutecznie w szczelinach kolców odstraszających gołębi. Zestaw zawiera: 20 kolców odstraszających ptaki, kilka wytrzymałych pasków na zamek błyskawiczny i znak ostrzegawczy o wymiarach 20 cm x 10 cm.

Wstępnie ustawiona linia segmentacji umożliwia użytkownikom łatwe segmentację i przekręcenie kolców chroniących przed gołębiami. Tabliczki ostrzegawcze mogą przypominać ludziom o ostrożności podczas ochrony przed gołębiami kolcami i intruzami. Koce odstraszające koty mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz przy każdej pogodzie, zapewniają bezpieczeństwo, odporne na korozję, dzięki czemu kolce z tworzywa sztucznego mają dłuższą żywotność. Długość każdego kolca wynosi 43 cm, o łącznej długości 8, 6 m.

Trwały materiał - kolce odstraszające ptaki są wykonane z wytrzymałego polipropylenu. Krawaty mogą pomóc w przymocowaniu kolców chroniących przed ptakami do ogrodzenia. Na ogrodzenie. Wspinanie się po ogrodzeniu chciałbym. Nasze kolce ochronne mają nawiercone otwory na podstawie; wystarczy połączyć kolce odstraszające ptaki za pomocą śrub, opasek kablowych lub dwustronnych. Aby zapobiec i zapobiec ogrodzeniu przed złodziejami, którzy wspinają się na szczyt.
MarkaWivico #ad
ProducentWivico #ad
Wysokość1.38
Długość16.93
Waga2.2
Szerokość1.57
Numer częściBird Spike 20p brown
ModelBird Spike

5. XDQQ

#ad

Ochrona przed gołębiami na balkon, XDQQ Kolce odstraszające gołębie 5,7 m, koty, ochrona przed ptakami, czarne, gołębie, ogrodzenie i dach, z tworzywa sztucznego, parapet, kuny, 20 sztuk

#ad
XDQQ #ad - Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych kolców odstraszających ptaki, 5 cm, możesz je w każdej chwili zwrócić. Całość nawet do 3 lat po zakupie! Po 28, 5 x 3, 7 m razem, a każda ochrona przed gołębiami 28, 5, 5 x 4 cm ma trzy punkty mocowania. Dzięki temu balustrady i parapety pozostają czyste i piękne.

Zwycięzca porównawczy 2022: kolce odstraszające ptaki są skuteczne nie tylko przeciwko gołębiom, ale także odstraszają inne ptaki jaskółki i wróble i inne zwierzęta koty, wiewiórki, szopy pracze – wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony zwierząt. Pożegnaj się z ptasimi odchodami! Zrównoważona ochrona: możesz skutecznie zapobiegać lądowaniu ptaków takich jak gołębie i jaskółki na parapetach, gzymsach, krawędziach dachu, balustradach, klimatyzatorach. Wysokiej jakości kolce odstraszające ptaki: kolce odstraszające gołębie wyprodukowane z wysoce instytutu ABS, wodoodporne, odporne na zmienne warunki atmosferyczne i długotrwałe promieniowanie UV; ochrona przed gołębiami może być używana przez cały rok.

Obsługa klienta w jakości premium: nasza ochrona przed ptakami składa się z 20 sztuk dł. Wskazówki: podczas instalacji należy nosić rękawiczki, śruby, aby uniknąć obrażeń! Szybki montaż: kolce odstraszające gołębie – wystarczy tylko wybrać gwoździe, opaski kablowe lub klej montażowy, aby zamocować je w zależności od potrzeb.
MarkaXDQQ #ad
ProducentXDQQ #ad
Wysokość1.38
Długość10.24
Waga200
Szerokość4.53
GwarancjaObsługa klienta: 45-dniowy pełny zwrot pieniędzy, 3-letnia gwarancja

6. Exbuster

#ad

Kolce do obrony przed zwierzętami, płot ślimakowy, zającom i ptakom siatka na kolce przeciw kotom, Exbuster Kratka dla kotów: 12-częściowy zestaw barierek przeciw ślimakom, kotom

#ad
Exbuster #ad - Wymiary: każda 48, ochrona roślin, gołębie, ciernie, pies, płot, ślimaki, pułapka na myszy, 5 x 13 x 3 cm, temperówka, siatka dla kotów, pies, kot, ogród, waga: po 790 g. Chroni grządki i rośliny: chroni przed niepożądanymi zwierzętami Genialna również jako ochrona przed kunami pod samochodem Siatka z kolcami z tworzywa sztucznego: nieprzyjemna dla zwierząt na łapach i ciele.

Limakami, zającami i ptakami dziecinnie łatwe zastosowanie: wystarczy rozłożyć Bez chemii i toksyn: nieszkodliwy dla zwierząt i ludzi. Ogrodzenie ślimaków – ponadto pasuje do: kolców obrony przed zwierzętami, kuny, grób. Skuteczny również przeciwko zanieczyszczeniom i uszkodzeniom spowodowanym przez zwierzęta Prosty system wtykowy: możliwość indywidualnego rozbudowy jako pasek lub dywan Wytrzymały materiał: polipropylen tworzywo sztuczne.

Zapobiega zjadaniu np. Chroni grządki i rośliny przeciw żeraniu zwierząt i zanieczyszczeniom Nieszkodliwe, ponieważ nie zawierają substancji chemicznych i trucizn Możliwość dowolnego rozszerzenia jako bariera krawędzi lub dywan siatkowy Łatwe rozkładanie: nie przesuwa się.
MarkaExbuster #ad
ProducentExbuster #ad
Waga1.74
Numer częściNX7966-944

7. TFORT

#ad

Szczurom, zasięg do 8 m, kunom, lisom, psom, częstotliwość 13,5-45,0 kHz, Ultradźwiękowy odstraszacz kotów, kun, ptakom, skuteczny przeciwko kotom, czujnik ruchu

#ad
TFORT #ad - Ponieważ ten ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt potrzebuje energii słonecznej podczas użytkowania, ten środek odstraszający zwierzęta bez problemu jest odporny na deszcz, aby zapobiec zmniejszeniu jego efektywności energetycznej. Skutecznie odstrasza większość zwierząt, psy, kuny i lisy itd. Gdy pada dużo deszczu, upewnij się, że panel słoneczny jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, zasilany energią słoneczną środek odstraszający obsługuje również ładowanie przez USB.

Rodek odstraszający zwierzęta aktywuje się automatycznie i wysyła ultradźwięki, wiewiórki, króliki, takich jak koty, szczury, szopy pracze, gdy zwierzęta dostaną się do swojego obszaru wykrywania. W razie problemów można się z nami skontaktować w każdej chwili. Atwa instalacja i użytkowanie dzięki otworom do zawieszenia z tyłu i uchwytowi montażowemu na spodzie można wbić go w ziemię lub powiesić na ścianie. Zaprojektowany do długotrwałego użytkowania certyfikat wodoszczelności ip44 i ulepszony dzięki strukturalnej wodoodpornej obróbce, należy go zainstalować na ziemi bez drzew, okapów i innych przeszkód, śnieg lub wiatr.

Przełączanie trybu 1 w trybie 3 i migania LED. Skuteczna obrona przed zwierzętamitfort odstraszacz kotów jest wyposażony w mocny ultradźwiękowy głośnik i latarkę led, środowiska i zwierząt domowych, które odstraszają zwierzęta za pomocą ultradźwięków, dzięki czemu czują się niekomfortowo.5 regulowanych trybów Środek odstraszający został zaprojektowany z 5 trybami: tryb urządzenie jest wyłączone; tryb 1 ultradźwięki od 13, 5 do 20 khz; tryb 2 ultradźwięki od 15, 5 do 25 kHz; tryb 3 ultradźwięki 25-45 kHz; tryb 4 migające LED; tryb 5 automatyczne przełączanie.
MarkaTFORT #ad
ProducentTFORT #ad
Wysokość3.54
Długość4.33
Waga0.55
Szerokość1.57
Numer częściDWQGQ-2023-FBM
ModelAR33-2023

8. Gardigo

#ad

Zestaw 2 szt. do rur spustowych, ochrona przed kunami z galwanizowanej stali, do domu, średnica Ø 100 mm do Ø 120 mm, rura, odstraszacz kun, GARDIGO® Pas odstraszający kuny, rynny dachowej i drzew

#ad
Gardigo #ad - Doskonałe doświadczenie w rozwoju produktów z siedzibą w Niemczech w zakresie sprzedaży i wsparcia. W przypadku gwarancji lub gwarancji jesteś tym samym po bezpiecznej stronie. Nakładki ochronne na drucianych szpikulcach zapewniają dodatkową ochronę, podczas gdy krótkie i długie druty utrudniają wspinaczkę.

Ochrona przed kunami: odstraszacz kuny nie rani zwierzęcia, służy jedynie do odstraszania kun. Ochrona przed kunami: pas odstraszający kuny jest montowany za pomocą systemu wtykowego, można go rozszerzyć modułowo i dzięki temu można go dopasować do rury spustowej o średnicy 100-120 mm na każdy pas odstraszający kuny.

Ochrona przed kunami: nasz pas odstraszający kuny jest chroniony przez galwanizację, tarcie i zmienne warunki atmosferyczne, odporny na uderzenia, dzięki czemu przez długi czas mogą chronić dach i strych. Ochrona przed kunami: dzięki pasowi odstraszającemu kuny, koty i szopy pracze nie dostaną się na dach lub strych przez rury spustowe, drzewa i rynny. Szpikulce druciane blokują drogę zwierząt.
MarkaGardigo #ad
ProducentTevigo #ad
Waga1.35
Numer części62364FBA

9. Gardigo

#ad

Stal galwanizowana, ochrona przed kunami, ochrona drzew, ochrona przed wspinaczką, ochrona przed kotami, możliwość indywidualnego dopasowania, do 74 cm obwodu drzewa, GARDIGO® Pas odstraszający koty

#ad
Gardigo #ad - Alternatywnie odstraszacz kotów służy do ochrony instalacji solarnych. Ochrona przed kotami: nasz pas odstraszający kota jest chroniony galwanizacją, odporny na uderzenia, dzięki czemu może chronić drzewa, tarcie i zmienną pogodę, dach i strych przez długi czas.

Wszechstronność: pas odstraszający kota na drzewa jest montowany za pomocą systemu wtykowego, można go rozszerzyć modułowo i dzięki temu można go dopasować do obwodu 740 mm. W przypadku gwarancji lub gwarancji jesteś tym samym po bezpiecznej stronie. Zapobiega również wspinaniu się kuny i szopów praczy na rury spustowe, drzewa i rynny dachowe, aby dostać się na dach.

Doskonałe doświadczenie w rozwoju produktów z siedzibą w Niemczech w zakresie sprzedaży i wsparcia. Ochrona przed szkodliwym działaniem i wilgocią: optymalna do odstraszania kotów. Ochrona przed kotami służy jako ochrona przed wspinaczką dla Twoich drzew. Pas ochronny zapewnia ptakom ochronę w budkach lęgowych i gniazdach w okresie lęgowym. Polecamy dwa pasy odstraszające koty na drzewo.
MarkaGardigo #ad
ProducentTevigo #ad
Numer części60067FBA

10. Gardigo

#ad

Kotów, kotów do ogrodu, odstraszacz ptaków, czapli, czujnik ruchu PIR, w zestawie baterie, psów, GARDIGO® Strumień wody odstraszacz zwierząt I odstraszacz ptaków, zasięg do 10 m

#ad
Gardigo #ad - Dzięki dołączonym bateriom odstraszacz zwierząt jest natychmiast gotowy do użycia. Zasięg można regulować za pomocą regulatora. Ochrona przed zwierzętami: nasz odstraszacz zwierząt ma zasięg do 10, w zależności od ustawienia i ciśnienia wody.

Optymalny do odstraszania ptaków, psów, dzikich zwierząt i kotów oraz ochrony ogrodów, czapli, grządek lub stawów. Ochrona sprzedajĄce: nasz odstraszacz zwierząt działa jako obrona czapli w stawie, aby chronić grządki przed kotami, królikami lub psami, a także jako odstraszacz kotów na zewnątrz, a przy okazji podlewa trawnik i rośliny.1100° x 60° i aktywuje strumień wody. Ochrona przed zwierzętami: nasza ochrona przed zwierzętami zatrzymuje niechcianych gości z Twojego ogrodu.

W przypadku gwarancji lub gwarancji jesteś tym samym po bezpiecznej stronie. Doskonałe doświadczenie w rozwoju produktów z siedzibą w Niemczech w zakresie sprzedaży i wsparcia. Czujnik ruchu pir wykrywa zwierzęta w zakresie ok. Urządzenie do obrony przed zwierzętami służy jako odstraszacz psów, gołębi, kotów i szopów praczy.
MarkaGardigo #ad
ProducentTevigo #ad
Wysokość25.98
Długość5.51
Waga0.02
Szerokość4.06
Numer części60083_neu
Model1552959