Top 10 Breville Joule Sous Vide – Urządzenia do gotowania próżniowego

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Inkbird

#ad

Cyrkulacja 360°, sterowanie za pomocą aplikacji Sous Vide, ISV-200 W, temperatura 0℃-90℃, Inkbird Sous Vide Stick 1000 W

#ad
Inkbird #ad - Zakres regulacji temperatury: 0 ℃ ~ 90 ℃. Cyrkulator zanurzeniowy obsługuje dokładne ustawienie timera i temperatury wody, aby osiągnąć doskonałe rezultaty. Wydajny i dokładny timer - precyzyjna kuchenka o mocy 1000 w jest wyposażona w kolumnę ze stali nierdzewnej i wysokiej klasy element szybkiego nagrzewania.

W takim razie możesz otrzymać fantastyczny posiłek, którego sobie życzysz. Dokładność pomiaru temperatury wynosi 0, 1°C. Atwa obsługa wciśnij sous vide do garnka i napełnij go wodą, włóż zapieczętowane produkty do garnka, ustawiaj temperaturę i czas.

Do wspomagania udostępniania urządzenia z rodziną. Ochrona bezpieczeństwa Automatyczne przerywanie pracy i alarm, gdy poziom wody znajduje się poniżej minimalnej linii. Wideo wi-fi sous vide Łatwe sterowanie sous vide, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy pobrać aplikację inkbird pro i połączyć Sous Vide z siecią Wi-Fi 2, 4 GHz.
MarkaInkbird #ad
ProducentInkbird #ad
Wysokość15.35
Długość0.39
Szerokość2.76
ModelISV-200W

2. Wancle

#ad

Wodoszczelny, łatwy do przechowywania, Sous Vide, cyrkulator z funkcją rezerwacji, Wancle Sous Vide Garer Stick 1100 W IPX7, precyzyjny garnek do gotowania

#ad
Wancle #ad - Dokładność wancle sous vide cooker może ustawić zakres temperatur 25-90℃ i zakres czasu 1 minuta - 99 godzin 59 minut oraz precyzyjną kontrolę temperatury +/- 0, 1°C. Ustawienie temperatury i czasu jest bardzo proste i łatwe w obsłudze bez czytania instrukcji obsługi. Długotrwała.

Idealnie nadaje się do różnych doniczek konstrukcja z klipsami może być dopasowana do krawędzi różnych doniczek, co jest bardzo mocne. Pochylona konstrukcja dużego ekranu jest bardzo wygodna do oglądania i użytkowania. Dzięki rozmiarowi garnka można dostosować ilość wody w zależności od potraw. Atwa obsługa - maszynę można obsługiwać jedną ręką. Oszczędność miejsca mała i lekka konstrukcja, zajmuje mało miejsca, łatwa do przechowywania, może naprawdę dopasować się do najmniejszej kuchni. Funkcja rezerwacji - wancle sous Vide jest wyposażona w funkcję ustawienia rezerwacji, która jest praktyczna do przygotowywania potraw z wyprzedzeniem.

Wysoka moc 1100 w pozwala szybko osiągnąć ustawioną temperaturę, oszczędza czas i wydajność oraz oszczędza energię. Cichy, wysoka wydajność i oszczędność energii - konstrukcja kanału przepływu 3d pozwala na równomierną cyrkulację wody i jest bardzo cichy podczas pracy. Wodoszczelny i trwały główny korpus jest wodoszczelny ipx7, dzięki czemu można go wygodnie używać nawet przy dużej ilości pary podczas gotowania, bez obaw o awarię. Atwy demontaż i czyszczenie.
MarkaWancle #ad
ProducentWancle #ad
Wysokość4
Długość15
Waga2.5
Szerokość7
Numer częściM820
ModelM820

3. ProfiCook

#ad

Funkcja timera, stal szlachetna, Profi Cook PC-SV 1126 Sous Vide urządzenie do gotowania, wyświetlacz wielofunkcyjny LED, 800W

#ad
ProfiCook #ad - 15cm wysokości, zintegrowany zacisk mocujący. Zintegrowany zacisk mocujący. Obieg wody: 7–8 l/min. Aktualną temperaturę, wielofunkcyjny wyświetlacz LED pokazujący: wybraną temperaturę, timer.

Dokładne gotowanie potraw dzięki elektronicznej regulacji temperatury maks. Różnica +/– 0, 5°c, witaminy, w zestawie funkcja do robienia jogurtu, substancje odżywcze i aromaty są zachowane, utrzymywania ciepła i rozmrażania. Timer 99 godzin, do wszystkich naczyń odpornych na wysokie temperatury od ok. Dotykowy panel sterowania, 5°c, regulacja temperatury 0°C – 90°C odchylenie 0, automatyczne wyłączanie przy niskim poziomie wody.
MarkaProfiCook #ad
ProducentPROFICOOK #ad
Wysokość5.51
Długość18.11
Waga3.2
Szerokość12.99
Numer części501126
Model501126
GwarancjaGwarancja producenta.

4. KitchenBoss

#ad

Precyzyjne ustawienie temperatury do 90°C, IPX7, wodoszczelny, dotykowy wyświetlacz TFT immersyjny, cykulator, KitchenBoss Sous Vide Garer Stick WLAN: G330 precyzyjny garnek do gotowania WiFi

#ad
KitchenBoss #ad - Technika spawania laserowego: pręt sous vide wykorzystuje technologię spawania punktowego, aby spawać głowicę i korpus tulei ze stali nierdzewnej, aby upewnić się, że każde połączenie jest idealnie zespawane. Steruj swoim sous vide stick z dowolnego miejsca w sieci Wi-Fi, również podczas gotowania.

Wodoodporny i łatwy do czyszczenia: garnek sous vide jest wodoszczelny zgodnie z IPX7 i można go czyścić zanurzając całe ciało w wodzie, dzięki czemu można wyczyścić każdą szczelinę. Aplikacja zawiera listę zalecanych ustawień temperatury i czasu dla różnych rodzajów mięsa, ryb i warzyw. Bezszczotkowy silnik dc: g330 sous vide stick wykorzystuje tę samą jakość jak bezszczotkowy silnik DC z wysokiej klasy dronów, wytwarza doskonałą cyrkulację około 20 l/min, bardzo szybkie nagrzewanie przy 3800 obr. Min z równomierną rotacją, super moc 1100 W i jest bardzo trwała! Każda szczegółowa praca nad produktem zapewnia większe bezpieczeństwo.

Wskazówka: skontaktuj się z nami w wiadomościach Amazon, aby uzyskać instrukcję w języku niemieckim. Sterowanie wi-fi: wystarczy pobrać aplikację vesync dla systemów ios lub android. Dzięki temu wszędzie ma taką samą temperaturę. W ten sposób zachowane jest więcej składników odżywczych i witamin i za każdym razem możesz cieszyć się idealnym smakiem najwyższej klasy kuchni! Regulacja temperatury: 40°c – 90°c, że temperatura składników pozostaje taka sama. Ustaw temperaturę gotowania dokładnie dla mięsa, drobiu lub ryb.
MarkaKitchenBoss #ad
ProducentKitchenBoss #ad
Wysokość16.2
Długość3.88
Waga2.47
Szerokość2.85
Numer częściG330
ModelG330
Gwarancja2.

5. ProfiCook

#ad

8,5 l., 520 W, Profi Cook SV-1112 ProfiCook Sous Vide – garnek i próżnia do gotowania w kuchni przy niskich temperaturach, szary/czarny klasa energetyczna a, 8,5 l

#ad
ProfiCook #ad - 72 godzinny timer z regulacją temperatury pomiędzy °C a 90°C. Urządzenie do nisko-tłuszczowego gotowania próżniowego w niskich temperaturach z wykorzystaniem techniki. Duszenia i precyzyjne przygotowywanie żywności dzięki elektronicznemu monitorowaniu temperatury z odchyleniem +/-0, 5 °C.
MarkaProfiCook #ad
ProducentProfiCook #ad
Wysokość9.45
Długość18.11
Waga4.19
Szerokość13.39
Numer częściSV-1112
Model501112
GwarancjaHerstellergarantie.

6. Caso

#ad

25 – 90 °C w odstępach 0,5 °C, do pojemników o pojemności do 20 l, IPX7, CASO SV400 Sous Vide Stick, oszczędność miejsca

#ad
Caso #ad - Od 2-godzinnego timera SV liczy się w 5 minutach. Sousvide posiada przyjemną funkcję timera od 1 minuty do 99 godzin, która działa do 2 godzin w odstępach 1 minuty. Pręt idealnie nadaje się również do gotowania próżniowego mięsa. Wzornictwo – konstrukcja sousvide jest bardzo wysokiej jakości, a jego kompaktowy rozmiar umożliwia oszczędność miejsca podczas przechowywania.

Wyświetlacz dotykowy – dzięki wyświetlaczowi dotykowemu można łatwo ustawić żądaną temperaturę, a wyświetlacz LED umożliwia wyraźny i precyzyjny odczyt. Wszechstronność – wodoszczelny model sv 400 sprawia, że podgrzewanie jogurtu i jedzenia dla niemowląt w słoiku oraz temperowanie koperty w kąpieli wodnej jest zadaniem bez wysiłku. Funkcja timera – podczas gotowania mięsa można wygodnie leżeć na sofie.

Te przyjazne dla użytkownika funkcje sprawiają, że obsługa kija SousVide jest wyjątkowo wygodna i łatwa do zrozumienia. Idealna temperatura – temperatura jest regulowana elektronicznie w zakresie 25 – 90 °C w odstępach 0, 5°C i utrzymuje ją przez ustawiony czas dzięki dużej mocy 1000 W. Posiada zakrętkę o długości 2 cm bez gumowych korków 3 cm do mocowania na szkle, garnkach lub miskach o wysokości co najmniej 16 cm i pojemności 6-20 litrów.
MarkaCaso #ad
ProducentCASO Design #ad
Wysokość12.2
Długość5.12
Waga1.96
Szerokość2.76
Numer części1310
Model1310
Gwarancja2 lata.

7. Inkbird

#ad

1000 W Sous Vide, 3D obieg wody z menu ustawień aplikacji, INKBIRD Sous Vide Stick ISV-101 W, alarm wstępny w przypadku zakończenia gotowania, funkcja książki kucharskiej

#ad
Inkbird #ad - Isv-101w rozpoczyna proces gotowania o ustawionym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt z nami. Aby zapewnić bezpieczne użytkowanie, urządzenie zatrzymuje się automatycznie i otrzymasz powiadomienie, gdy poziom wody w garnku przekroczy poziom wody MAX lub spadnie poniżej poziomu wody MIN. Dzięki zaawansowanej technologii ogrzewania 3d cyrkulacji wody może stale i równomiernie podgrzewać mięso, 1℃/0, zachowując w ten sposób wilgoć i pierwotny aromat mięsa.

Precyzyjny pręt sous videdzięki dokładności pomiaru 0, 3℉ i funkcji kalibracji isv-101w może dokładniej regulować temperaturę, a szeroki zakres regulacji temperatury w zakresie 0-90°C/32-194°F spełnia wszystkie codzienne wymagania dotyczące gotowania. Monitorowanie wifi i synchronizacja ustawień menuinkbird sous vide stick za pomocą połączenia wifi 2, opcje temperatury gotowania i niestandardowe ustawienia, a klipsy z antypoślizgowymi podkładkami mają ekstremalną siłę trzymania, 4 GHz można skonfigurować i monitorować powolny proces gotowania w dowolnym miejscu i czasie za pomocą aplikacji INKBIRD.

Wyświetlacz tft i proste przyciski obsługowe - na informacyjnym wyświetlaczu tft wyraźnie wyświetlane są informacje o postępach gotowania, temperatura gotowania i rodzaj potraw. Aby uzyskać doskonałe rezultaty gotowania, aby przypomnieć, można również ustawić alarm temperatury docelowej, dzięki czemu można wyjąć mięso w odpowiednim czasie, kiedy posiłek jest gotowy. Ponadto isv-101w jest wyposażony w pokrętło dla wygodniejszych ustawień. Funkcja książki kucharskiej i automatyczne wyłączanie - zarezerwuj czas gotowania za pomocą aplikacji i idź do pracy. Można również utworzyć program gotowania na urządzeniu, takie jak czas gotowania, a wszystkie ustawienia zostaną zsynchronizowane z aplikacją.
MarkaInkbird #ad

8. Klarstein

#ad

Klarstein Quick Stick Sous Vide, termiczne gotowanie próżniowe.

#ad
Klarstein #ad - Der sous-vide-garen lässt sich einfach und fest mit der Geräteklammer am Topfrand anbringen. Flexibel: die bedienung erfolgt intuitiv über das display: gewünschte Wassertemperatur und Dauer eingeben, fertig! Die Pumpe der Sousvidestick mit 3D Circulation sorgt für die einheitliche Temperaturverteilung im Topf, Lebensmittel werden gleichmäßig und schonend gegart.

QualitÄt: 2008 begann klarstein die welt der haushaltswaren auf den Kopf zu stellen. Nach dem garen lässt sich der Sous-Vide Garer Quickstick durch Abspülen wunderbar leicht reinigen. Inzwischen begeistert der Mix aus hochwertigen Materialien, modernem Design und einer interaktiven Community App viele Hobbyköche. Ohne großen aufwand bereiten alle, die sich gesund ernähren und den echten Geschmack von Lebensmitteln nicht missen wollen, gesunde und köstliche Mahlzeiten zu.

Gesund und natÜrlich: mit der pumpe quickstick sous vide kann jeder wie ein Profi kochen. Sicher und easy: sicherheit beim kochen ist jederzeit gewährleistet. Temperatur: der souvidgarer quickstick ist einfach in der Bedienung und sorgt daheim für Gourmetergebnisse. Mit seinen 2 temperatursensoren misst er die Temperatur und sorgt für gradgenaue Werte im Temperaturbereich von 50-95 °C.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość5.51
Długość20.08
Szerokość8.66
Numer części4060656072666

9. KitchenBoss

#ad

KitchenBoss Sous Vide Garer G300 Stick precyzyjna szybkowar • funkcja timera • cyrkulacja 3D • precyzyjne ustawienie temperatury • wodoszczelność IPX7 • dotykowy wyświetlacz LED immersion cykulator

#ad
KitchenBoss #ad - Nie martw się, podczas gdy można go szybko usunąć. Atwy w obsłudze: g300s całkowicie rezygnuje z dzwonków i gwizdków, tutaj można ustawić docelową temperaturę oraz czas pracy lub nacisnąć przycisk Start i gotowe. Mocna i trwała, unikaj używania każdej miski dna lub śruby z tworzywa sztucznego do podgrzewania przez długi czas i wytwarzają szkodliwe substancje.

Dzięki temu wszędzie ma taką samą temperaturę. Genialny zacisk mocujący: pozostaje na krawędzi, dzięki tej separacji pałeczka może być używana również na bardzo niskich doniczkach, nawet od siedmiu centymetrów wysokości. Bezpłatny e-cookbook celebrity chef g300s jest dostarczany z angielską wersją e-przepisu, który został opracowany przez pięciogwiazdkowego kucharza hotelowego we współpracy z KitchenBoss i nadaje się do każdego urządzenia KitchenBoss Slow Cooker. G300s jest przetestowanym zwycięzcą wśród wielu produktów w testach urządzeń sous-video na znanej niemieckiej stronie internetowej Alllesbeste.

De. Zdrowe życie: g300/g310 można używać do steków, kotletów jagnięcych, homarów bez zbyt długiego gotowania, zachowując więcej składników odżywczych i witamin, jajek spa, dzięki czemu za każdym razem możesz cieszyć się idealnym smakiem najwyższej klasy kucharza Michelin!. Równe temperatury wszędzie: g300s jest wyposażony w wytrzymałe metalowe śmigło, super moc, aby zapewnić stabilną temperaturę w każdym miejscu. Wskazówka: e-recepta zostanie wysłana na Twój adres e-mail. Czarna powierzchnia dotykowa jest nachylona w kierunku obsługi, zmywalna i przekonuje doskonałą obsługą.
MarkaKitchenBoss #ad
ProducentKitchenBoss #ad
Wysokość14.96
Długość2.64
Waga3.31
Szerokość3.27
Numer częściA01G300S12D
ModelG300

10. LEBENLANG

#ad

Warzyw | Susvide Souvidgarer Souvidgarer Sou Vid Souc Vide Stick, LEBENLANG Sous Vide Stick 1200 W – ze sterowaniem za pomocą aplikacji I gotowanie ze stali nierdzewnej Su Vide z timerem do mięsa, ryb

#ad
LEBENLANG #ad - Szybkie nagrzewanie: souvidegarer o mocy 1200 w błyskawicznie podgrzewa wodę do 15 l, a dzięki regulowanemu timerowi 5 min – 9 h, z dokładnością do żądanej temperatury pomiędzy 20°C – 90°C ustawienie: 1°C Precision. Sterowanie za pomocą aplikacji: kijek wifi souse-video zapewnia najwyższy komfort dzięki zintegrowanemu sterowaniu za pomocą aplikacji.

Regulacja temperatury, timer i termometr można ustawić niezależnie od miejsca na drążku grzewczym, niezależnie od tego, czy na kanapie czy w podróży. Atwe w użyciu: gotowanie suvit jest łatwe, dzięki efektywnemu wkładowi sousvidestick – przygotuj kąpiel wodną, zawieś garnek z bezpiecznym uchwytem easy Clip, ustaw temperaturę + timer i dodaj żywność aktywuj WiFi: "+" i "-" przytrzymaj krótko wciśnięty przycisk.

Zdrowe jedzenie: gotowanie sous-vide z patyczkiem lebenlang suvidgarer to jedna z najzdrowszych metod przygotowywania – Suvid gotuje składniki odżywcze, aromaty i witaminy w mięsie, rybach, warzywach i umożliwia dokładne gotowanie dla uzyskania doskonałych doznań smakowych. Nasza niemiecka obsługa klienta pomoże Ci w najlepszy możliwy sposób i zrobi wszystko dla Państwa zadowolenia! Gwarancja satysfakcji: brak ryzyka dzięki 2-letniej gwarancji na wszystkie produkty LEBENLANG bez ryzyka.
MarkaLEBENLANG #ad
ProducentLEBENLANG GmbH #ad
Wysokość13.98
Długość2.13
Waga875
Szerokość2.13
Numer częściLBS4648-N
ModelLBS4648-N